TV Gids

NU
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
NPO 1
1
NOS Journaal
23:45 ‧ 25m
Een huis vol emigreert
00:10 ‧ 50m
NOS Journaal
01:00 ‧ 20m
EenVandaag
01:20 ‧ 30m
NOS Journaal met gebarentaal
01:50 ‧ 25m
NOS Journaal
02:15 ‧ 20m
NOS Journaal
02:35 ‧ 3u 20m
Nederland in Beweging
05:55 ‧ 15m
MAX Geheugentrainer
06:10 ‧ 20m
NOS Journaal
06:30 ‧ 5m
NOS Journaal
06:35 ‧ 5m
NOS Journaal
06:40 ‧ 5m
NOS Journaal
06:45 ‧ 5m
NOS Journaal
06:50 ‧ 10m
NOS Journaal
07:00 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
07:10 ‧ 20m
NOS Journaal
07:30 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
07:40 ‧ 20m
NOS Journaal
08:00 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
08:10 ‧ 20m
NOS Journaal
08:30 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
08:40 ‧ 20m
NOS Journaal
09:00 ‧ 15m
Goedemorgen Nederland
09:15 ‧ 15m
NOS Journaal
09:30 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
09:40 ‧ 20m
NOS Journaal
10:00 ‧ 15m
Nederland in Beweging
10:15 ‧ 15m
MAX Geheugentrainer
10:30 ‧ 30m
NOS Journaal
11:00 ‧ 15m
NOS Journaal
11:15 ‧ 10m
NOS Journaal
11:25 ‧ 10m
NOS Journaal
11:35 ‧ 10m
NOS Journaal
11:45 ‧ 15m
NOS Journaal
12:00 ‧ 15m
NOS Journaal
12:15 ‧ 15m
NOS Journaal
12:30 ‧ 10m
NOS Journaal
12:40 ‧ 20m
NOS Journaal
13:00 ‧ 15m
Bak mee met MAX
13:15 ‧ 20m
NOS Journaal
13:35 ‧ 10m
NOS Journaal
13:45 ‧ 15m
NOS Journaal
14:00 ‧ 10m
NOS Journaal
14:10 ‧ 20m
NOS EK Voetbal Slowakije - Oekraïne voorbeschouwing
14:30 ‧ 20m
NOS EK Voetbal Slowakije - Oekraïne
14:50 ‧ 2u 15m
NOS EK Voetbal Slowakije - Oekraïne nabeschouwing
17:05 ‧ 15m
NOS Journaal
17:20 ‧ 10m
NOS EK Voetbal Polen - Oostenrijk voorbeschouwing
17:30 ‧ 20m
NOS EK Voetbal Polen - Oostenrijk
17:50 ‧ 2u 5m
NOS EK Voetbal Polen - Oostenrijk nabeschouwing
19:55 ‧ 20m
NOS EK Voetbal Nederland - Frankrijk voorbeschouwing
20:15 ‧ 35m
NOS EK Voetbal Nederland - Frankrijk
20:50 ‧ 2u 15m
NOS EK Voetbal Nederland - Frankrijk nabeschouwing
23:05 ‧ 40m
NOS Journaal
23:45 ‧ 25m
NPO 2
2
Mocronado's
23:30 ‧ 40m
De Nachtzoen
00:10 ‧ 15m
Nieuwsuur
00:25 ‧ 50m
Nieuwsuur
01:15 ‧ 5u 45m
NOS Journaal met gebarentaal
07:00 ‧ 15m
BinnensteBuiten
07:15 ‧ 40m
Portretten van Krabbé
07:55 ‧ 45m
MAX Geheugentrainer
08:40 ‧ 20m
NOS Journaal met gebarentaal
09:00 ‧ 15m
Nederland in Beweging
09:15 ‧ 20m
Nieuwsuur
09:35 ‧ 50m
Noord-Zuid-Oost-West
10:25 ‧ 35m
BinnensteBuiten
11:00 ‧ 35m
Nu te Zien!
11:35 ‧ 5m
NOS Journaal Regio
11:40 ‧ 20m
NOS Journaal
12:00 ‧ 15m
Bak mee met MAX
12:15 ‧ 15m
De Geknipte Gast
12:30 ‧ 30m
NOS Journaal
13:00 ‧ 15m
Het Uur van de Wolf: Getekend Verzet
13:15 ‧ 1u 5m
3 op Reis
14:20 ‧ 40m
NOS Journaal
15:00 ‧ 20m
Noord-Zuid-Oost-West
15:20 ‧ 40m
NOS Journaal
16:00 ‧ 10m
Portretten van Krabbé
16:10 ‧ 50m
NOS Journaal
17:00 ‧ 10m
RegioNED
17:10 ‧ 25m
Noord-Zuid-Oost-West
17:35 ‧ 5m
Bak mee met MAX
17:40 ‧ 20m
NOS Journaal
18:00 ‧ 15m
NOS Journaal Regio
18:15 ‧ 15m
EenVandaag
18:30 ‧ 30m
BinnensteBuiten
19:00 ‧ 35m
Gorts Wijnkwartier
19:35 ‧ 25m
NOS Journaal
20:00 ‧ 30m
Oases
20:30 ‧ 45m
The Making of Planet Earth
21:15 ‧ 15m
Nieuwsuur
21:30 ‧ 45m
Holland Festival
22:15 ‧ 1u
Crime: The Sketch Artist
23:15 ‧ 40m
Crime: The Sketch Artist
23:55 ‧ 40m
NPO 3
3
PENOZA
23:50 ‧ 1u 30m
Poldermocro's
01:20 ‧ 55m
NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
02:15 ‧ 20m
Tekst-TV
02:35 ‧ 2u 56m
Timmy tijd
05:31 ‧ 4m
Bumba
05:35 ‧ 5m
Hoi Duggee
05:40 ‧ 10m
Raad eens hoeveel ik van je hou
05:50 ‧ 10m
Jojo & Ouma
06:00 ‧ 10m
Ziggy en de Zootram
06:10 ‧ 10m
Tip de muis
06:20 ‧ 5m
Charlie en Lola
06:25 ‧ 15m
No-No
06:40 ‧ 5m
Vegesauriërs
06:45 ‧ 5m
Lief Monster
06:50 ‧ 7m
Kiri & Lou
06:57 ‧ 3m
Pingu in de stad
07:00 ‧ 9m
Zin in Zappelin
07:09 ‧ 4m
Zin in Zappelin
07:13 ‧ 2m
Brandweerman Sam
07:15 ‧ 10m
Zin in Zappelin
07:25 ‧ 5m
Kindertijd
07:30 ‧ 8m
Zin in Zappelin
07:38 ‧ 2m
Lucas de spin
07:40 ‧ 7m
Zin in Zappelin
07:47 ‧ 3m
PatsBoemKledder!
07:50 ‧ 19m
Zin in Zappelin
08:09 ‧ 3m
Zin in Zappelin
08:12 ‧ 3m
Shaun het schaap
08:15 ‧ 5m
Maya de Bij
08:20 ‧ 15m
Noddy, de detective
08:35 ‧ 10m
Kikker en zijn vriendjes
08:45 ‧ 10m
Pieter Konijn
08:55 ‧ 10m
Sesamstraat
09:05 ‧ 15m
Jojo & Ouma
09:20 ‧ 10m
Nelli en Nora
09:30 ‧ 10m
Sesamstraat 10 voor...
09:40 ‧ 10m
Tik Tak
09:50 ‧ 5m
Maan en ik
09:55 ‧ 25m
Bumba bravo Babilu
10:20 ‧ 5m
Nurdys
10:25 ‧ 6m
Timmy tijd
10:31 ‧ 4m
Bing
10:35 ‧ 10m
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
10:45 ‧ 5m
Hoi Duggee
10:50 ‧ 5m
De avonturen van Pim & Pom in het museum
10:55 ‧ 5m
Woezel & Pip
11:00 ‧ 6m
Kiri & Lou
11:06 ‧ 5m
Peppa Pig
11:11 ‧ 4m
Peppa Pig
11:15 ‧ 5m
Olly, het kleine witte busje
11:20 ‧ 5m
Nijntje en vriendjes
11:25 ‧ 5m
Lief Monster
11:30 ‧ 5m
Ella, Oscar & Hoo
11:35 ‧ 10m
Charlie en Lola
11:45 ‧ 15m
Pop Papierstad
12:00 ‧ 10m
Olivia
12:10 ‧ 10m
Masha en de beer
12:20 ‧ 7m
Zin in Zappelin
12:27 ‧ 4m
Zin in Zappelin
12:31 ‧ 4m
Calimero
12:35 ‧ 10m
Zin in Zappelin
12:45 ‧ 5m
Kindertijd
12:50 ‧ 7m
Zin in Zappelin
12:57 ‧ 3m
Casper en Emma
13:00 ‧ 13m
Zin in Zappelin
13:13 ‧ 2m
Bob de Bouwer
13:15 ‧ 13m
Zin in Zappelin
13:28 ‧ 3m
Zin in Zappelin
13:31 ‧ 4m
Splat & Seymour
13:35 ‧ 10m
De Smurfen nieuw
13:45 ‧ 10m
Bollie & Billie
13:55 ‧ 15m
Zo is Joey!
14:10 ‧ 10m
Agent Binky
14:20 ‧ 10m
Machtige Mike
14:30 ‧ 10m
Interstellar Ella
14:40 ‧ 10m
Moomin Vallei
14:50 ‧ 20m
Jungle Book
15:10 ‧ 15m
Peter Pan
15:25 ‧ 20m
Kosmoo
15:45 ‧ 35m
Lucas etc.
16:20 ‧ 5m
Peperbollen
16:25 ‧ 30m
De dodelijkste 60
16:55 ‧ 25m
Bad Nature
17:20 ‧ 10m
Teenage Boss
17:30 ‧ 30m
Checkpoint
18:00 ‧ 30m
De Faker op vakantie
18:30 ‧ 15m
Het Klokhuis
18:45 ‧ 15m
NOS Jeugdjournaal
19:00 ‧ 25m
Oogappels
19:25 ‧ 1u
Reizen Waes
20:25 ‧ 55m
Where the Wild Men are - with Ben Fogle
21:20 ‧ 55m
Greatest Hits of the 70s
22:15 ‧ 50m
Lucia de B.
23:05 ‧ 1u 35m
RTL 4
4
RTL Boulevard
23:50 ‧ 55m
Editie NL
00:45 ‧ 25m
Editie NL
01:10 ‧ 25m
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
01:35 ‧ 35m
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:10 ‧ 3u 48m
Editie NL
05:58 ‧ 16m
Editie NL
06:14 ‧ 16m
RTL Nieuws
06:30 ‧ 6m
RTL Weer
06:36 ‧ 9m
RTL Nieuws
06:45 ‧ 6m
RTL Weer
06:51 ‧ 9m
RTL Nieuws
07:00 ‧ 10m
RTL Weer
07:10 ‧ 5m
RTL Nieuws
07:15 ‧ 10m
RTL Weer
07:25 ‧ 5m
RTL Nieuws
07:30 ‧ 10m
RTL Weer
07:40 ‧ 3m
RTL Nieuws
07:43 ‧ 10m
RTL Weer
07:53 ‧ 7m
RTL Nieuws
08:00 ‧ 12m
RTL Weer
08:12 ‧ 8m
RTL Nieuws
08:20 ‧ 12m
RTL Weer
08:32 ‧ 8m
RTL Nieuws
08:40 ‧ 12m
RTL Weer
08:52 ‧ 8m
RTL Nieuws
09:00 ‧ 8m
RTL Weer
09:08 ‧ 6m
RTL Boulevard
09:14 ‧ 44m
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
09:58 ‧ 1u
Ik Weet Er Alles Van!
10:58 ‧ 31m
The Bold And The Beautiful
11:29 ‧ 28m
NCIS
11:57 ‧ 51m
NCIS: Los Angeles
12:48 ‧ 1u 17m
Kopen Zonder Kijken
14:05 ‧ 1u 32m
Over De Oceaan
15:37 ‧ 1u 24m
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
17:01 ‧ 59m
RTL Nieuws
18:00 ‧ 16m
Editie NL
18:16 ‧ 16m
RTL Weer
18:32 ‧ 2m
RTL Boulevard
18:34 ‧ 56m
RTL Nieuws
19:30 ‧ 26m
RTL Weer
19:56 ‧ 6m
Ik Weet Er Alles Van!
20:02 ‧ 34m
Bestemming X
20:36 ‧ 1u 41m
Kopen Zonder Kijken
22:17 ‧ 1u 34m
RTL Nieuws
23:51 ‧ 16m
RTL 5
5
Ambulance UK
23:25 ‧ 1u 10m
Politie Op Je Hielen
00:35 ‧ 1u 10m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
01:45 ‧ 25m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10 ‧ 3u 20m
RTL De Journal
05:30 ‧ 30m
Teleshop 5: Mediashop
06:00 ‧ 1u 29m
Teleshop 5: Online Gespot
07:29 ‧ 30m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59 ‧ 2u 1m
Teleshop 5: Mediashop
10:00 ‧ 34m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34 ‧ 26m
Teleshop 5: Mediashop
11:00 ‧ 6u
Homeshopping
17:00 ‧ 5m
Homeshopping
17:05 ‧ 5m
Politie Op Je Hielen
17:10 ‧ 56m
Deurwaarders UK
18:06 ‧ 57m
De Augurkenkoning
19:03 ‧ 1u 26m
Bij Ons Op Het Kamp
20:29 ‧ 1u 26m
112 Vandaag
21:55 ‧ 29m
24 Uur In De E.R.
22:24 ‧ 59m
Ambulance UK
23:23 ‧ 1u 8m
SBS6
6
Vandaag Inside Oranje Quiz
23:58 ‧ 31m
Shownieuws: Halftime Show
00:29 ‧ 31m
De Bondgenoten
01:00 ‧ 33m
Loop: Hart van Nederland
01:33 ‧ 4u 27m
Loop: Hart van Nederland
06:00 ‧ 30m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
06:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
06:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
10:15 ‧ 15m
Vandaag Inside Oranje Quiz
10:30 ‧ 30m
Shownieuws: Halftime Show
11:00 ‧ 30m
Droomhuis op het Platteland
11:30 ‧ 1u 10m
De Bondgenoten
12:40 ‧ 40m
Lang Leve de Liefde
13:20 ‧ 45m
Het Jachtseizoen
14:05 ‧ 55m
De Grote Verbouwing Nieuw-Zeeland
15:00 ‧ 55m
Droomhuis op het Platteland
15:55 ‧ 55m
Droomhuis op het Platteland
16:50 ‧ 1u
Hart van Nederland - Vroege Editie
17:50 ‧ 10m
Handhavers in Actie
18:00 ‧ 1u
Lang Leve de Liefde
19:00 ‧ 45m
De Bondgenoten
19:45 ‧ 45m
Vandaag Inside Oranje Quiz
20:30 ‧ 30m
Het Roer Om
21:00 ‧ 55m
Shownieuws: Halftime Show
21:55 ‧ 35m
Hart van Nederland - Late Editie
22:30 ‧ 25m
Vandaag Inside Oranje
22:55 ‧ 1u 5m
RTL 7
7
Arrival
22:40 ‧ 2u 15m
Pawn Stars
00:55 ‧ 1u 5m
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:00 ‧ 3u 59m
Teleshop 7: Mediashop
05:59 ‧ 3u 30m
Vis TV
09:29 ‧ 29m
Vis TV
09:58 ‧ 28m
Stop! Politie
10:26 ‧ 55m
Idioten Op De Weg
11:21 ‧ 23m
Idioten Op De Weg
11:44 ‧ 30m
Idioten Op De Weg
12:14 ‧ 29m
Idioten Op De Weg
12:43 ‧ 22m
Idioten Op De Weg
13:05 ‧ 29m
Flodder
13:34 ‧ 29m
Flodder
14:03 ‧ 31m
Pawn Stars
14:34 ‧ 53m
Pawn Stars
15:27 ‧ 52m
Bar Rescue
16:19 ‧ 52m
Bar Rescue
17:11 ‧ 51m
Pawn Stars
18:02 ‧ 19m
Pawn Stars
18:21 ‧ 25m
Pawn Stars
18:46 ‧ 48m
Pawn Stars
19:34 ‧ 53m
Sin City
20:27 ‧ 2u 28m
Blade Runner 2049
22:55 ‧ 3u 8m
Net 5
8
Ghosts of Girlfriends Past
22:18 ‧ 2u 3m
Chicago Fire
00:21 ‧ 53m
Law & Order: SVU
01:14 ‧ 46m
Loop: Hart van Nederland
02:00 ‧ 3u 50m
Loop: Hart van Nederland
05:50 ‧ 1u 40m
MediaShop
07:30 ‧ 1u 30m
Tommy Teleshopping
09:00 ‧ 2u 25m
My Kitchen Rules Australië
11:25 ‧ 1u
My Kitchen Rules Australië
12:25 ‧ 59m
Tommy Teleshopping
13:24 ‧ 43m
Wat eten we?
14:07 ‧ 21m
Masterchef USA
14:28 ‧ 54m
Masterchef USA
15:22 ‧ 55m
Hell's Kitchen
16:17 ‧ 56m
Neighbours
17:13 ‧ 30m
Masterchef USA
17:43 ‧ 56m
Masterchef USA
18:39 ‧ 53m
Hell's Kitchen
19:32 ‧ 58m
Fracture
20:30 ‧ 2u 11m
Dangerous Minds
22:41 ‧ 2u
Veronica / Disney XD
9
The Predator
22:25 ‧ 2u 8m
S.W.A.T.
00:33 ‧ 49m
Loop: Hart van Nederland
01:22 ‧ 2u 38m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:00 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:11 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:22 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:33 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:44 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:55 ‧ 11m
De Geweldige Yellow Yeti
05:06 ‧ 22m
De Geweldige Yellow Yeti
05:28 ‧ 22m
Viking Skool
05:50 ‧ 23m
Viking Skool
06:13 ‧ 26m
Droners
06:39 ‧ 21m
Groen in de Grote Stad
07:00 ‧ 25m
Groen in de Grote Stad
07:25 ‧ 26m
Star vs De Kracht van het Kwaad
07:51 ‧ 21m
Star vs De Kracht van het Kwaad
08:12 ‧ 25m
Ducktales
08:37 ‧ 26m
Ducktales
09:03 ‧ 26m
Gravity Falls
09:29 ‧ 25m
Gravity Falls
09:54 ‧ 26m
Phineas en Ferb
10:20 ‧ 28m
Phineas en Ferb
10:48 ‧ 26m
Phineas en Ferb
11:14 ‧ 26m
Amphibia
11:40 ‧ 26m
Amphibia
12:06 ‧ 26m
Ducktales
12:32 ‧ 26m
Ducktales
12:58 ‧ 26m
Star vs De Kracht van het Kwaad
13:24 ‧ 25m
Star vs De Kracht van het Kwaad
13:49 ‧ 26m
Pokémon: Black & White
14:15 ‧ 26m
Pokémon: Black & White
14:41 ‧ 26m
Pokémon: Black & White
15:07 ‧ 25m
Pokémon: Black & White
15:32 ‧ 26m
Droners
15:58 ‧ 27m
Droners
16:25 ‧ 22m
Droners
16:47 ‧ 26m
Gravity Falls
17:13 ‧ 26m
Groen in de Grote Stad
17:39 ‧ 21m
Two and a Half Men
18:00 ‧ 18m
Two and a Half Men
18:18 ‧ 25m
Two and a Half Men
18:43 ‧ 26m
The Big Bang Theory
19:09 ‧ 24m
The Big Bang Theory
19:33 ‧ 27m
Cliffhanger
20:00 ‧ 2u 13m
Rambo III
22:13 ‧ 1u 58m
RTL 8
10
Law & Order: Special Victims Unit
23:30 ‧ 55m
NCIS
00:25 ‧ 1u 5m
Teleshop 8: Mediashop
01:30 ‧ 31m
Teleshop 8: Mediashop
02:01 ‧ 5u 41m
Teleshop 8: Mediashop
07:42 ‧ 9u 1m
Goede Tijden, Slechte Tijden
16:43 ‧ 28m
NCIS: Los Angeles
17:11 ‧ 55m
The Bold And The Beautiful Flashback Friday
18:06 ‧ 26m
The Bold And The Beautiful - The Beginning
18:32 ‧ 29m
Married At First Sight Australië
19:01 ‧ 1u 27m
Detectives Op Vrijdag: Endeavour
20:28 ‧ 1u 57m
Law & Order: Special Victims Unit
22:25 ‧ 53m
Law & Order: Special Victims Unit
23:18 ‧ 53m
RTL Z
11
Cruisen Over De Middellandse Zee
23:30 ‧ 1u
Cruisen Over De Middellandse Zee
00:30 ‧ 1u
Cruisen Over De Middellandse Zee
01:30 ‧ 50m
RTL Nieuws
02:20 ‧ 10m
RTL Nieuws
02:30 ‧ 20m
RTL Nieuws
02:50 ‧ 10m
RTL Nieuws
03:00 ‧ 20m
RTL Nieuws
03:20 ‧ 10m
RTL Nieuws
03:30 ‧ 20m
RTL Nieuws
03:50 ‧ 24m
RTL Nieuws
04:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
04:24 ‧ 20m
RTL Nieuws
04:44 ‧ 10m
RTL Nieuws
04:54 ‧ 20m
RTL Nieuws
05:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
05:24 ‧ 20m
RTL Nieuws
05:44 ‧ 10m
RTL Nieuws
05:54 ‧ 20m
RTL Nieuws
06:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
06:24 ‧ 20m
RTL Nieuws
06:44 ‧ 10m
RTL Nieuws
06:54 ‧ 10m
Undercover Boss USA
07:04 ‧ 56m
RTL Nieuws
08:00 ‧ 20m
RTL Nieuws
08:20 ‧ 15m
RTL Nieuws
08:35 ‧ 18m
RTL Weer
08:53 ‧ 7m
RTL Z Nieuws
09:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
09:15 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
09:29 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
09:44 ‧ 16m
RTL Z Nieuws
10:00 ‧ 15m
Z360
10:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
10:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
10:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
11:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
11:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
11:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
11:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
12:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
12:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
12:30 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
12:44 ‧ 16m
RTL Z Nieuws
13:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
14:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
14:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
14:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
14:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
15:00 ‧ 15m
Z360
15:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
15:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
15:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
16:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
16:15 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
16:29 ‧ 16m
RTL Z Nieuws
16:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
17:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
17:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
17:30 ‧ 18m
RTL Z Nieuws
17:48 ‧ 11m
RTL Z Nieuws
17:59 ‧ 10m
American Pickers
18:09 ‧ 30m
Gordon Ramsay: Oorlog In Het Hotel!
18:39 ‧ 55m
Gordon Ramsay: Oorlog In Het Hotel!
19:34 ‧ 55m
The Real Crown
20:29 ‧ 59m
The Real Crown
21:28 ‧ 59m
Marilyn Monroe
22:27 ‧ 54m
The Food That Built The World
23:21 ‧ 54m
Comedy Central
12
Family Guy
00:00 ‧ 30m
Family Guy
00:30 ‧ 30m
Family Guy
01:00 ‧ 30m
Family Guy
01:30 ‧ 30m
The Neighborhood
02:00 ‧ 25m
The Neighborhood
02:25 ‧ 25m
Broad City
02:50 ‧ 20m
Broad City
03:10 ‧ 20m
Workaholics
03:30 ‧ 20m
Workaholics
03:50 ‧ 20m
Key & Peele
04:10 ‧ 20m
Key & Peele
04:30 ‧ 20m
Crank Yankers
04:50 ‧ 20m
Crank Yankers
05:10 ‧ 20m
Crank Yankers
05:30 ‧ 22m
Programmabeschrijving niet beschikbaar
05:52 ‧ 8m
South Park
06:00 ‧ 26m
South Park
06:26 ‧ 27m
South Park
06:53 ‧ 26m
South Park
07:19 ‧ 27m
Family Guy
07:46 ‧ 26m
Family Guy
08:12 ‧ 26m
Friends
08:38 ‧ 21m
Friends
08:59 ‧ 25m
Modern Family
09:24 ‧ 24m
Modern Family
09:48 ‧ 25m
Ghosts
10:13 ‧ 20m
Ghosts
10:33 ‧ 25m
Ghosts
10:58 ‧ 24m
2 Broke Girls
11:22 ‧ 26m
2 Broke Girls
11:48 ‧ 20m
Young Sheldon
12:08 ‧ 23m
Young Sheldon
12:31 ‧ 24m
Last Man Standing
12:55 ‧ 26m
Last Man Standing
13:21 ‧ 26m
Mike & Molly
13:47 ‧ 21m
Mike & Molly
14:08 ‧ 24m
Friends
14:32 ‧ 27m
Friends
14:59 ‧ 26m
Friends
15:25 ‧ 27m
2 Broke Girls
15:52 ‧ 26m
2 Broke Girls
16:18 ‧ 26m
Young Sheldon
16:44 ‧ 17m
Young Sheldon
17:01 ‧ 26m
Modern Family
17:27 ‧ 28m
Modern Family
17:55 ‧ 27m
Ghosts
18:22 ‧ 28m
Ghosts
18:50 ‧ 20m
Ghosts
19:10 ‧ 26m
Mike & Molly
19:36 ‧ 26m
Mike & Molly
20:02 ‧ 27m
Meet the Fockers
20:29 ‧ 2u 27m
Anchorman 2: The Legend Continues
22:56 ‧ 2u 15m
Paramount Network
13
Blue Bloods
23:50 ‧ 55m
FBI
00:45 ‧ 56m
CSI: Crime Scene Investigation
01:41 ‧ 40m
CSI: Crime Scene Investigation
02:21 ‧ 41m
Medium
03:02 ‧ 41m
Ink Master Redemption
03:43 ‧ 19m
Ink Master Redemption
04:02 ‧ 19m
Ink Master Redemption
04:21 ‧ 19m
Ink Master Redemption
04:40 ‧ 21m
MacGyver
05:01 ‧ 44m
MacGyver
05:45 ‧ 52m
MacGyver
06:37 ‧ 1u
Cruising with Jane McDonald
07:37 ‧ 57m
Cruising with Jane McDonald
08:34 ‧ 56m
Medium
09:30 ‧ 55m
Medium
10:25 ‧ 46m
Boston Legal
11:11 ‧ 53m
Boston Legal
12:04 ‧ 54m
White Collar
12:58 ‧ 54m
Cruising with Jane McDonald
13:52 ‧ 56m
Cruising with Jane McDonald
14:48 ‧ 56m
Medium
15:44 ‧ 46m
Medium
16:30 ‧ 54m
Boston Legal
17:24 ‧ 1u 14m
Boston Legal
18:38 ‧ 53m
White Collar
19:31 ‧ 59m
Cake
20:30 ‧ 1u 55m
White Collar
22:25 ‧ 54m
Blue Bloods
23:19 ‧ 46m
ESPN
14
EK-praat
23:30 ‧ 59m
ESPN Vandaag
00:29 ‧ 29m
EK-praat
00:58 ‧ 58m
ESPN Vandaag
01:56 ‧ 26m
ESPN Vandaag
02:22 ‧ 25m
EK-praat
02:47 ‧ 46m
ESPN Vandaag
03:33 ‧ 25m
ESPN Vandaag
03:58 ‧ 26m
EK-praat
04:24 ‧ 45m
ESPN Vandaag
05:09 ‧ 26m
ESPN Vandaag
05:35 ‧ 25m
EK-praat
06:00 ‧ 1u
ESPN Vandaag
07:00 ‧ 30m
ESPN Vandaag
07:30 ‧ 30m
EK-praat
08:00 ‧ 1u
ESPN Vandaag
09:00 ‧ 30m
ESPN Vandaag
09:30 ‧ 30m
EK-praat
10:00 ‧ 1u
ESPN Vandaag
11:00 ‧ 30m
ESPN Vandaag
11:30 ‧ 30m
EK-praat
12:00 ‧ 1u
ESPN Vandaag
13:00 ‧ 30m
EK-praat
13:30 ‧ 59m
The Contenders (EK 2024): Oekraine en Polen
14:29 ‧ 31m
ESPN Films
15:00 ‧ 50m
ESPN Films
15:50 ‧ 1u 10m
The Contenders (EK 2024): Groep C en D
17:00 ‧ 30m
ESPN Films
17:30 ‧ 30m
ESPN Films
18:00 ‧ 1u
ESPN Films
19:00 ‧ 30m
The Contenders (EK 2024): Mbappe en Duitsland
19:30 ‧ 30m
ESPN Vandaag: Voorbeschouwing Oranje
20:00 ‧ 45m
ESPN Films
20:45 ‧ 1u 45m
ESPN Funniest
22:30 ‧ 30m
ESPN Vandaag: Nabeschouwing Oranje
23:00 ‧ 45m
EK-praat
23:45 ‧ 1u
Discovery
15
Wheeler Dealers
23:30 ‧ 1u
Body Cam
00:30 ‧ 1u
Crimes Gone Viral
01:30 ‧ 30m
Wheeler Dealers World Tour
02:00 ‧ 50m
Richard Hammond's Workshop
02:50 ‧ 50m
Gold Rush
03:40 ‧ 45m
Building Alaska
04:25 ‧ 45m
Wheeler Dealers
05:10 ‧ 50m
How Do They Do It? Met Teun En Joep
06:00 ‧ 30m
Tanked
06:30 ‧ 1u
Tanked
07:30 ‧ 1u
Kindig Customs
08:30 ‧ 1u
Kindig Customs
09:30 ‧ 1u
Rust Valley Restorers
10:30 ‧ 1u
Gold Rush: White Water
11:30 ‧ 1u
Gold Rush: White Water
12:30 ‧ 1u
Border Control: Spain
13:30 ‧ 30m
Border Control: Spain
14:00 ‧ 30m
Mega Marine Machines
14:30 ‧ 1u
Mega Marine Machines
15:30 ‧ 1u
Million Dollar Wheels
16:30 ‧ 1u
Million Dollar Wheels
17:30 ‧ 1u
Wheeler Dealers
18:30 ‧ 1u
The Repair Shop
19:30 ‧ 1u
Outback Crystal Hunters
20:30 ‧ 1u
Gem Hunters Down Under
21:30 ‧ 1u
Gold Rush: Parker's Trail
22:30 ‧ 2u
STAR Channel
16
9-1-1
23:50 ‧ 55m
9-1-1
00:45 ‧ 55m
Marrying Millions
01:40 ‧ 39m
The Goldbergs
02:19 ‧ 22m
The Goldbergs
02:41 ‧ 22m
Million Dollar Listing: LA
03:03 ‧ 44m
Million Dollar Listing: LA
03:47 ‧ 44m
Make You Laugh Out Loud
04:31 ‧ 46m
Laugh Out Loud
05:17 ‧ 6m
Laugh Out Loud
05:23 ‧ 5m
Laugh Out Loud
05:28 ‧ 5m
Laugh Out Loud
05:33 ‧ 6m
Laugh Out Loud
05:39 ‧ 5m
Laugh Out Loud
05:44 ‧ 5m
Laugh Out Loud
05:49 ‧ 6m
Laugh Out Loud
05:55 ‧ 5m
Laugh Out Loud
06:00 ‧ 5m
Laugh Out Loud
06:05 ‧ 5m
Laugh Out Loud
06:10 ‧ 5m
Shark Tank
06:15 ‧ 56m
Shark Tank
07:11 ‧ 56m
Million Dollar Listing: LA
08:07 ‧ 56m
Million Dollar Listing: LA
09:03 ‧ 54m
Below Deck
09:57 ‧ 54m
Below Deck
10:51 ‧ 55m
Shark Tank
11:46 ‧ 59m
Shark Tank
12:45 ‧ 56m
The Goldbergs
13:41 ‧ 23m
The Goldbergs
14:04 ‧ 27m
The Goldbergs
14:31 ‧ 29m
Marrying Millions
15:00 ‧ 53m
Million Dollar Listing: LA
15:53 ‧ 57m
Million Dollar Listing: LA
16:50 ‧ 1u 8m
Below Deck
17:58 ‧ 57m
Hot Yachts
18:55 ‧ 1u 5m
Qmusic Foute Uur 2024
20:00 ‧ 1u
Qmusic Foute Uur 2024
21:00 ‧ 1u
Qmusic Foute Uur 2024
22:00 ‧ 1u
Qmusic Foute Uur 2024
23:00 ‧ 1u
TLC
17
Addicted To Marriage
23:30 ‧ 1u
My Cat From Hell
00:30 ‧ 1u
Long Island Medium
01:30 ‧ 1u
Toddlers & Tiaras
02:30 ‧ 50m
Celebrity IOU
03:20 ‧ 45m
LA Ink
04:05 ‧ 45m
Return to Amish
04:50 ‧ 45m
Say Yes to the Dress UK
05:35 ‧ 25m
Extreme Couponing
06:00 ‧ 30m
My Cat From Hell
06:30 ‧ 1u
Long Island Medium
07:30 ‧ 1u
Toddlers & Tiaras
08:30 ‧ 1u
90 Day Fiancé: Happily Ever After?
09:30 ‧ 2u
My Big Fat American Gypsy Wedding
11:30 ‧ 1u
90 Days to Wed
12:30 ‧ 1u
Extreme Sisters
13:30 ‧ 1u
I Love a Mama's Boy
14:30 ‧ 1u
My Lottery Dream Home
15:30 ‧ 30m
My Lottery Dream Home
16:00 ‧ 30m
Property Brothers: Forever Home
16:30 ‧ 1u
House Hunters International
17:30 ‧ 30m
Hoarding: Buried Alive
18:00 ‧ 1u
Say Yes to the Dress UK
19:00 ‧ 30m
Say Yes to the Dress Benelux
19:30 ‧ 1u
90 Day Fiancé: Happily Ever After?
20:30 ‧ 2u
90 Day Fiance: Love In Paradise
22:30 ‧ 1u
90 Day Fiancé: Happily Ever After? - Pillow Talk
23:30 ‧ 1u
National Geographic
18
Europe from Above
23:30 ‧ 58m
Seconds From Disaster
00:28 ‧ 1u
Food Factory
01:28 ‧ 28m
Food Factory
01:56 ‧ 22m
Drugs Inc.
02:18 ‧ 48m
Megafactories
03:06 ‧ 48m
Megafactories
03:54 ‧ 56m
Car S.O.S.
04:50 ‧ 48m
Food Factory
05:38 ‧ 22m
Food Factory
06:00 ‧ 27m
Food Factory
06:27 ‧ 28m
Food Factory 2
06:55 ‧ 23m
Megafactories
07:18 ‧ 1u
Ultimate Supercar
08:18 ‧ 58m
Ultimate Supercar
09:16 ‧ 57m
Air Crash Investigation
10:13 ‧ 58m
Secrets of The Zoo
11:11 ‧ 57m
Dr. Oakley, Yukon Vet
12:08 ‧ 57m
Massive Engineering Mistakes
13:05 ‧ 1u
Europe from Above
14:05 ‧ 59m
Underworlds with Mariana Van Zeller: Season 1
15:04 ‧ 58m
Drain the Oceans
16:02 ‧ 1u
Locked Up Abroad
17:02 ‧ 59m
Ultimate Airport Dubai
18:01 ‧ 1u
Border Patrol New Zealand
19:01 ‧ 30m
To Catch A Smuggler
19:31 ‧ 59m
Air Crash Investigation
20:30 ‧ 1u
The Incredible Dr. Pol
21:30 ‧ 57m
The Incredible Dr. Pol
22:27 ‧ 58m
The Incredible Dr. Pol
23:25 ‧ 56m
Viaplay TV
19
The Bachelors
22:22 ‧ 2u 2m
Vandaag Inside Oranje Quiz
00:24 ‧ 30m
Tommy Teleshopping
00:54 ‧ 2u 30m
Loop: Hart van Nederland
03:24 ‧ 2u 16m
Loop: Hart van Nederland
05:40 ‧ 44m
MediaShop
06:24 ‧ 7u 1m
GP Spanje: Vrije Training 1
13:25 ‧ 1u 10m
Man bijt hond
14:35 ‧ 25m
The Flying Doctors
15:00 ‧ 57m
The Flying Doctors
15:57 ‧ 58m
GP Spanje: Vrije Training 2
16:55 ‧ 1u 10m
Vandaag Inside Oranje Quiz
18:05 ‧ 34m
S.W.A.T.
18:39 ‧ 56m
S.W.A.T.
19:35 ‧ 55m
Departure
20:30 ‧ 55m
Departure
21:25 ‧ 57m
GP Spanje: Shakedown
22:22 ‧ 1u
Private Eyes
23:22 ‧ 56m
MTV
20
Ink Master
23:58 ‧ 58m
Ridiculousness
00:56 ‧ 25m
Ridiculousness
01:21 ‧ 31m
Celebrity Ex on the Beach
01:52 ‧ 43m
M is for Music
02:35 ‧ 3u 25m
M is for Music
06:00 ‧ 3u 8m
MTV Cribs
09:08 ‧ 32m
Teen Mom 2
09:40 ‧ 49m
Teen Mom 2
10:29 ‧ 50m
Dallas Cowboys Cheerleaders
11:19 ‧ 52m
Catfish: The TV Show
12:11 ‧ 55m
Catfish: The TV Show
13:06 ‧ 54m
Catfish: The TV Show
14:00 ‧ 54m
Catfish: The TV Show
14:54 ‧ 55m
Catfish: The TV Show
15:49 ‧ 49m
Ridiculousness
16:38 ‧ 26m
Ridiculousness
17:04 ‧ 31m
Ridiculousness
17:35 ‧ 27m
Ridiculousness
18:02 ‧ 25m
Ink Master
18:27 ‧ 55m
Are You The One?
19:22 ‧ 51m
Catfish: The TV Show
20:13 ‧ 54m
Ridiculousness
21:07 ‧ 32m
Ridiculousness
21:39 ‧ 25m
The Challenge Untold History
22:04 ‧ 56m
Ex On The Beach Double Dutch
23:00 ‧ 1u 1m
Investigation Discovery
21
On the Case with Paula Zahn
00:00 ‧ 1u
A Checklist for Murder
01:00 ‧ 1u
High Speed Chase
02:00 ‧ 1u
Southern Fried Homicide
03:00 ‧ 45m
Southern Fried Homicide
03:45 ‧ 45m
I Went Undercover
04:30 ‧ 45m
I Went Undercover
05:15 ‧ 45m
Relatively Evil
06:00 ‧ 1u
Relatively Evil
07:00 ‧ 1u
Love, Honor, Betray
08:00 ‧ 1u
Love, Honor, Betray
09:00 ‧ 1u
Southern Fried Homicide
10:00 ‧ 1u
Southern Fried Homicide
11:00 ‧ 1u
The Perfect Murder
12:00 ‧ 1u
The Perfect Murder
13:00 ‧ 1u
Betrayed
14:00 ‧ 1u
Betrayed
15:00 ‧ 1u
Murder Comes to Town
16:00 ‧ 1u
Murder Comes to Town
17:00 ‧ 1u
The Lies That Bind
18:00 ‧ 1u
The Lies That Bind
19:00 ‧ 1u
High Speed Chase
20:00 ‧ 1u
Lethally Blonde
21:00 ‧ 1u
Mean Girl Murders
22:00 ‧ 1u
Obsession: Dark Desires
23:00 ‧ 1u
XITE
22
All Night
00:00 ‧ 5u
Early Birds
05:00 ‧ 2u
Morning Motivation
07:00 ‧ 3u
Hits Now
10:00 ‧ 2u
The Lunch Box
12:00 ‧ 2u
Hits Now
14:00 ‧ 2u
4 at 4: Kygo
16:00 ‧ 15m
We Love Music Videos
16:15 ‧ 45m
Trending 5
17:00 ‧ 20m
We Love Music Videos
17:20 ‧ 1u 10m
XITE Top 20
18:30 ‧ 1u 30m
Warming-Up Met: Wesly Bronkhost
20:00 ‧ 1u
Fresh Friday
21:00 ‧ 30m
Pre-Party
21:30 ‧ 1u 30m
All Out Dance
23:00 ‧ 1u
Dreamworks Channel
23
Trolls - Door met de beat!
23:55 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
00:20 ‧ 25m
Boss Baby: Back in Business
00:45 ‧ 25m
Lang leve koning Julien
01:10 ‧ 25m
Kung Fu Panda Poten van het lot
01:35 ‧ 25m
Voltron: De legendarische beschermer
02:00 ‧ 25m
Voltron: De legendarische beschermer
02:25 ‧ 25m
3Onder: Verhalen uit Arcadia
02:50 ‧ 25m
Cleopatra in de ruimte
03:15 ‧ 25m
Raa Raa, de geluiden-leeuw
03:40 ‧ 13m
Roary de racewagen
03:53 ‧ 12m
Raa Raa, de geluiden-leeuw
04:05 ‧ 13m
Roary de racewagen
04:18 ‧ 12m
Clangers
04:30 ‧ 15m
Clangers
04:45 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:00 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:15 ‧ 15m
BING
05:30 ‧ 10m
BING
05:40 ‧ 10m
BING
05:50 ‧ 10m
Harvey meiden forever!
06:00 ‧ 25m
Buck & Buddy
06:25 ‧ 8m
Buck & Buddy
06:33 ‧ 8m
Buck & Buddy
06:41 ‧ 9m
Lang leve koning Julien
06:50 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
07:15 ‧ 25m
Boss Baby: Back in Business
07:40 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
08:05 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
08:30 ‧ 25m
Kung Fu Panda Poten van het lot
08:55 ‧ 25m
De avonturen van de gelaarsde kat
09:20 ‧ 25m
Spirit samen vrij
09:45 ‧ 25m
Clangers
10:10 ‧ 12m
BING
10:22 ‧ 13m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
10:35 ‧ 12m
Raa Raa, de geluiden-leeuw
10:47 ‧ 13m
Clangers
11:00 ‧ 12m
BING
11:12 ‧ 13m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
11:25 ‧ 12m
Raa Raa, de geluiden-leeuw
11:37 ‧ 13m
Dinotrux
11:50 ‧ 25m
Het begin van de Croods
12:15 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
12:40 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
13:05 ‧ 25m
Lang leve koning Julien
13:30 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
13:55 ‧ 25m
She-Ra en de power-prinsessen
14:20 ‧ 25m
Spirit samen vrij
14:45 ‧ 25m
De avonturen van de gelaarsde kat
15:10 ‧ 25m
Buck & Buddy
15:35 ‧ 8m
Buck & Buddy
15:43 ‧ 8m
Buck & Buddy
15:51 ‧ 9m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
16:00 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
16:25 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
16:50 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
17:15 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
17:40 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
18:05 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
18:30 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
18:55 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
19:20 ‧ 25m
Boss Baby: Back in Business
19:45 ‧ 25m
Lang leve koning Julien
20:10 ‧ 25m
Kung Fu Panda Poten van het lot
20:35 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
21:00 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
21:25 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
21:50 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
22:15 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
22:40 ‧ 25m
Draken: Race naar de rand
23:05 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
23:30 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
23:55 ‧ 25m
24Kitchen
24
Rudolph's Zomertour
00:00 ‧ 30m
Save with Jamie
00:30 ‧ 1u 3m
Jamies Great Britain
01:33 ‧ 56m
Jamie's Super Food
02:29 ‧ 47m
Andy and Ben Eat Australia
03:16 ‧ 29m
Andy and Ben Eat Australia
03:45 ‧ 30m
Rudolph's Bakery
04:15 ‧ 28m
Rudolph’s Bakery: De Jonge Bakkers
04:43 ‧ 24m
Makkelijke Maaltijd
05:07 ‧ 28m
Open Keuken met Sandra Bekkari
05:35 ‧ 18m
Wokking Lekker
05:53 ‧ 7m
Makkelijke Maaltijd
06:00 ‧ 33m
Jamie's Quick & Easy Food
06:33 ‧ 34m
Wat Eten We Vandaag?
07:07 ‧ 18m
Open Keuken met Sandra Bekkari
07:25 ‧ 22m
Lekker Snel!
07:47 ‧ 17m
Gordon Ramsay’s Ultimate Cookery Course
08:04 ‧ 31m
Rudolph's Zomertour
08:35 ‧ 31m
Andy and Ben Eat Australia
09:06 ‧ 41m
Wat Eten We Vandaag?
09:47 ‧ 12m
Rudolph's Bakery
09:59 ‧ 32m
Rudolph’s Bakery: De Jonge Bakkers
10:31 ‧ 30m
Save with Jamie
11:01 ‧ 1u
Jamies Great Britain
12:01 ‧ 1u 2m
Jamie's Super Food
13:03 ‧ 58m
Andy and Ben Eat Australia
14:01 ‧ 42m
Wat Eten We Vandaag?
14:43 ‧ 12m
Rudolph's Bakery
14:55 ‧ 33m
Rudolph’s Bakery: De Jonge Bakkers
15:28 ‧ 31m
Makkelijke Maaltijd
15:59 ‧ 37m
Open Keuken met Sandra Bekkari
16:36 ‧ 15m
Wokking Lekker
16:51 ‧ 5m
Lekker Snel!
16:56 ‧ 23m
Rudolph's Zomertour
17:19 ‧ 34m
Barossa Gourmet with Justine Schofield
17:53 ‧ 32m
Dish is Europe
18:25 ‧ 37m
Michel Roux's French Country Cooking
19:02 ‧ 59m
Ainsley's Fantastic Flavours
20:01 ‧ 1u 1m
Ainsley's Fantastic Flavours
21:02 ‧ 1u
De Wit, Rose en Roodtrip
22:02 ‧ 44m
De Wit, Rose en Roodtrip
22:46 ‧ 35m
Jamie's Quick & Easy Food
23:21 ‧ 33m
Rudolph's Zomertour
23:54 ‧ 34m
BBC First
25
Murdoch Mysteries
23:55 ‧ 1u
Murdoch Mysteries
00:55 ‧ 1u
Sister Boniface Mysteries
01:55 ‧ 45m
Catch Me a Killer
02:40 ‧ 50m
Agatha Raisin
03:30 ‧ 45m
The Madame Blanc Mysteries
04:15 ‧ 45m
Silent Witness
05:00 ‧ 1u
Friday Night Dinner
06:00 ‧ 30m
The Mallorca Files
06:30 ‧ 1u 5m
Midsomer Murders
07:35 ‧ 1u
Midsomer Murders
08:35 ‧ 1u
Murdoch Mysteries
09:35 ‧ 1u 5m
Death in Paradise
10:40 ‧ 1u 10m
Midsomer Murders
11:50 ‧ 1u
Midsomer Murders
12:50 ‧ 1u 5m
My Life is Murder
13:55 ‧ 1u 5m
Murdoch Mysteries
15:00 ‧ 1u
Midsomer Murders
16:00 ‧ 1u
Midsomer Murders
17:00 ‧ 1u
Death in Paradise: Christmas Special 2022
18:00 ‧ 1u
Death in Paradise: Christmas Special 2022
19:00 ‧ 1u
Murdoch Mysteries
20:00 ‧ 1u
Blue Lights
21:00 ‧ 1u 20m
McDonald & Dodds
22:20 ‧ 1u 45m
BBC One
26
The Outlaws
23:40 ‧ 1u
Newscast
00:40 ‧ 30m
Rebus
01:10 ‧ 45m
Euro 2024 Match Replay: Denmark v England
01:55 ‧ 1u 40m
Weather for the Week Ahead
03:35 ‧ 5m
BBC News
03:40 ‧ 3u 20m
Breakfast
07:00 ‧ 3u 30m
Morning Live
10:30 ‧ 1u 15m
Scam Interceptors
11:45 ‧ 30m
Homes Under the Hammer
12:15 ‧ 1u
Bargain Hunt
13:15 ‧ 45m
BBC News at One
14:00 ‧ 15m
Regional News and Weather
14:15 ‧ 10m
BBC News at One
14:25 ‧ 5m
MOTD Live: Slovakia v Ukraine
14:30 ‧ 2u 45m
Antiques Road Trip
17:15 ‧ 30m
Antiques Road Trip
17:45 ‧ 30m
Pointless
18:15 ‧ 45m
BBC News at Six
19:00 ‧ 30m
Regional News and Weather
19:30 ‧ 25m
Party Election Broadcast by Reform UK
19:55 ‧ 5m
The Panorama Interviews with Nick Robinson: Nigel Farage, Reform UK
20:00 ‧ 30m
MOTD Live: Netherlands v France
20:30 ‧ 2u 40m
BBC News and Weather
23:10 ‧ 30m
Regional News and Weather
23:40 ‧ 10m
Ant-Man
23:50 ‧ 1u 50m
BBC Two
27
Weather
00:00 ‧ 5m
MOTD: UEFA Euro 2024 Highlights
00:05 ‧ 1u
Springwatch
01:05 ‧ 1u
Doctor Who
02:05 ‧ 45m
Lost Boys and Fairies
02:50 ‧ 1u
On Thin Ice: Putin v Greenpeace
03:50 ‧ 30m
This is BBC Two
04:20 ‧ 2u 55m
Homes Under the Hammer
07:15 ‧ 1u
Escape to the Country
08:15 ‧ 45m
Mammals
09:00 ‧ 1u
BBC News
10:00 ‧ 3u 15m
Politics Live
13:15 ‧ 45m
Tennis: Queen's
14:00 ‧ 5u
Richard Osman's House of Games
19:00 ‧ 30m
Robson Green’s Weekend Escapes
19:30 ‧ 30m
The One Show
20:00 ‧ 30m
Beechgrove Garden
20:30 ‧ 30m
Gardeners' World
21:00 ‧ 1u
Chinook: Zulu Delta 576
22:00 ‧ 1u
QI
23:00 ‧ 30m
Newsnight
23:30 ‧ 30m
Disney Channel
28
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:44 ‧ 22m
Mystery Lane
00:06 ‧ 22m
Mystery Lane
00:28 ‧ 22m
Mystery Lane
00:50 ‧ 22m
De Geweldige Yellow Yeti
01:12 ‧ 12m
De Geweldige Yellow Yeti
01:24 ‧ 11m
De Geweldige Yellow Yeti
01:35 ‧ 24m
De Geweldige Yellow Yeti
01:59 ‧ 1m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:00 ‧ 22m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:22 ‧ 24m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:46 ‧ 24m
Mystery Lane
03:10 ‧ 20m
Mystery Lane
03:30 ‧ 25m
De Geweldige Yellow Yeti
03:55 ‧ 10m
De Geweldige Yellow Yeti
04:05 ‧ 11m
De Geweldige Yellow Yeti
04:16 ‧ 12m
De Geweldige Yellow Yeti
04:28 ‧ 12m
De Geweldige Yellow Yeti
04:40 ‧ 7m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:47 ‧ 10m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
04:57 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:08 ‧ 12m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:20 ‧ 12m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:32 ‧ 13m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
05:45 ‧ 15m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:00 ‧ 25m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
06:25 ‧ 20m
Vuur Vriendjes
06:45 ‧ 15m
Vuur Vriendjes
07:00 ‧ 30m
Bluey
07:30 ‧ 7m
Bluey
07:37 ‧ 8m
Bluey
07:45 ‧ 5m
Bluey
07:50 ‧ 7m
Speelafspraakjes met Winnie de Poeh
07:57 ‧ 3m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:00 ‧ 30m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:30 ‧ 30m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
09:00 ‧ 30m
Mickey Mouse Funhouse
09:30 ‧ 8m
Mickey Mouse Funhouse
09:38 ‧ 22m
Bluey
10:00 ‧ 7m
Bluey
10:07 ‧ 8m
Bluey
10:15 ‧ 7m
Bluey
10:22 ‧ 8m
Star Wars: Jonge Jedi Avonturen
10:30 ‧ 30m
Vuur Vriendjes
11:00 ‧ 30m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
11:30 ‧ 30m
Mystery Lane
12:00 ‧ 25m
Groen in de Grote Stad
12:25 ‧ 30m
Moon Girl and Devil Dinosaur
12:55 ‧ 25m
Kiff
13:20 ‧ 4m
Kiff
13:24 ‧ 21m
Star Wars: Jonge Jedi Avonturen
13:45 ‧ 25m
Bluey
14:10 ‧ 7m
Bluey
14:17 ‧ 7m
Bluey
14:24 ‧ 6m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
14:30 ‧ 30m
Hamster & Grietje
15:00 ‧ 30m
Groen in de Grote Stad
15:30 ‧ 18m
Groen in de Grote Stad
15:48 ‧ 12m
Moon Girl and Devil Dinosaur
16:00 ‧ 30m
Kiff
16:30 ‧ 30m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
17:00 ‧ 11m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
17:11 ‧ 19m
Bluey
17:30 ‧ 7m
Bluey
17:37 ‧ 7m
Bluey
17:44 ‧ 16m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
18:00 ‧ 30m
Haileys Missies
18:30 ‧ 15m
Haileys Missies
18:45 ‧ 15m
Hamster & Grietje
19:00 ‧ 25m
Groen in de Grote Stad
19:25 ‧ 30m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
19:55 ‧ 35m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:30 ‧ 20m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
20:50 ‧ 11m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
21:01 ‧ 14m
Groen in de Grote Stad
21:15 ‧ 25m
Groen in de Grote Stad
21:40 ‧ 40m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:20 ‧ 12m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:32 ‧ 13m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:45 ‧ 12m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
22:57 ‧ 13m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
23:10 ‧ 16m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:26 ‧ 23m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
23:49 ‧ 22m
VRT 1
29
Sporza: UEFA Euro 2024 magazine
23:40 ‧ 33m
Eurodreams
00:13 ‧ 2m
Dagelijkse kost
00:15 ‧ 15m
Journaallus
00:30 ‧ 5u 30m
Radio2 op VRT 1: Goeiemorgen Morgen!
06:00 ‧ 3u
Radio2 op VRT 1: WinWin
09:00 ‧ 1u
Radio2 op VRT 1: ann&daan
10:00 ‧ 1u
Zomerbeelden
11:00 ‧ 1u 15m
Dagelijkse kost
12:15 ‧ 15m
Blokken
12:30 ‧ 30m
VRT NWS Journaal
13:00 ‧ 25m
Het weer
13:25 ‧ 5m
Thuis
13:30 ‧ 25m
Clips
13:55 ‧ 10m
Sporza: UEFA Euro 2024 magazine
14:05 ‧ 30m
Sporza: UEFA Euro 2024
14:35 ‧ 2u 40m
Clips
17:15 ‧ 25m
Paul O'Grady: For the love of Dogs
17:40 ‧ 26m
VRT NWS update
18:06 ‧ 2m
Het weer
18:08 ‧ 2m
Dagelijkse kost
18:10 ‧ 20m
Blokken
18:30 ‧ 30m
VRT NWS Journaal
19:00 ‧ 45m
F.C. De Kampioenen
19:45 ‧ 30m
Het weer
20:15 ‧ 5m
Sporza: UEFA Euro 2024
20:20 ‧ 3u
VRT NWS Journaal
23:20 ‧ 15m
Het weer
23:35 ‧ 5m
Sporza: UEFA Euro 2024 magazine
23:40 ‧ 31m
VRT Canvas
30
Als Mara lacht
23:10 ‧ 55m
Nachtlus
00:05 ‧ 7u 25m
Ketnet Junior
07:30 ‧ 5u
Zomerbeelden
12:30 ‧ 1u
Ketnet Junior
13:30 ‧ 2u 30m
Radio 1: De Wereld Vandaag
16:00 ‧ 1u 35m
Sporza: UEFA Euro 2024
17:35 ‧ 2u 25m
Terzake
20:00 ‧ 35m
De Afspraak op vrijdag
20:35 ‧ 55m
Wild Rose
21:30 ‧ 1u 40m
Nachtlus
23:10 ‧ 8u 20m
Ketnet
31
Geen uitzending
21:00 ‧ 9u
Tik Tak
06:00 ‧ 5m
Bumba
06:05 ‧ 5m
Stoppeltje
06:10 ‧ 5m
Sarah doet yoga
06:15 ‧ 5m
Kaatjes Kameraadjes
06:20 ‧ 5m
Rintje
06:25 ‧ 5m
Dinostad
06:30 ‧ 5m
Pingu in de stad
06:35 ‧ 5m
Wolfje's verhalen
06:40 ‧ 10m
Dropje
06:50 ‧ 5m
Sarah beweegt
06:55 ‧ 5m
Simon Superkonijn
07:00 ‧ 5m
Pop Papierstad
07:05 ‧ 10m
Saïd & Anna
07:15 ‧ 10m
Samson & Marie
07:25 ‧ 5m
Molang
07:30 ‧ 5m
Mush Mush & de Zwammetjes
07:35 ‧ 15m
Lou
07:50 ‧ 10m
Kids on the block
08:00 ‧ 15m
Wannabe's
08:15 ‧ 15m
De Smurfen
08:30 ‧ 10m
De nieuwe avonturen van Oggy
08:40 ‧ 10m
Karrewiet met VGT
08:50 ‧ 10m
Molang
09:00 ‧ 5m
Molang
09:05 ‧ 5m
Ziggy en de Zootram
09:10 ‧ 10m
Ziggy en de Zootram
09:20 ‧ 10m
De Smurfen
09:30 ‧ 10m
De Smurfen
09:40 ‧ 20m
Tok Tok
10:00 ‧ 5m
Tok Tok
10:05 ‧ 5m
De avonturen van kleine pinguïn
10:10 ‧ 5m
De avonturen van kleine pinguïn
10:15 ‧ 5m
Het betoverde dorp van Pinokkio
10:20 ‧ 10m
Het betoverde dorp van Pinokkio
10:30 ‧ 15m
Royals next door
10:45 ‧ 10m
Royals next door
10:55 ‧ 15m
Lou
11:10 ‧ 15m
Lou
11:25 ‧ 10m
Dodo
11:35 ‧ 10m
Dodo
11:45 ‧ 10m
Kapot gaan
11:55 ‧ 15m
Ket & doc
12:10 ‧ 15m
GameKeepers
12:25 ‧ 25m
Helden
12:50 ‧ 10m
KetnetBand: Planeet K
13:00 ‧ 5m
Dierendetectives
13:05 ‧ 25m
De nieuwe avonturen van Oggy
13:30 ‧ 10m
Dodo
13:40 ‧ 10m
Lou
13:50 ‧ 15m
Royals next door
14:05 ‧ 15m
Tok Tok
14:20 ‧ 5m
De avonturen van kleine pinguïn
14:25 ‧ 5m
Prinsessia
14:30 ‧ 15m
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:45 ‧ 10m
Mega Mindy
14:55 ‧ 25m
Molang
15:20 ‧ 5m
Samson & Marie ijsjestijd
15:25 ‧ 10m
Mush Mush & de Zwammetjes
15:35 ‧ 15m
Mr Magoo
15:50 ‧ 5m
Mr Magoo
15:55 ‧ 5m
Imago
16:00 ‧ 25m
De nieuwe avonturen van Oggy
16:25 ‧ 5m
ROX
16:30 ‧ 30m
Ghost Rockers: compilatie
17:00 ‧ 45m
KetnetBand: Planeet K
17:45 ‧ 5m
De nieuwe avonturen van Oggy
17:50 ‧ 5m
Karrewiet
17:55 ‧ 10m
Schijtluizen
18:05 ‧ 10m
Nachtwacht
18:15 ‧ 25m
De Hoppers
18:40 ‧ 15m
De nieuwe avonturen van Oggy
18:55 ‧ 5m
Karrewiet
19:00 ‧ 10m
Wannabe's
19:10 ‧ 20m
Find me in Paris
19:30 ‧ 25m
2 kleine vogels
19:55 ‧ 5m
Geen uitzending
20:00 ‧ 15m
VRT NWS Journaal met VGT
20:15 ‧ 45m
Geen uitzending
21:00 ‧ 9u
History
32
The Lost U-Boats Of WWII
23:20 ‧ 55m
Hitler's Handmaidens
00:15 ‧ 1u
Curse of Skinwalker Ranch
01:15 ‧ 45m
Forged in Fire
02:00 ‧ 45m
Forged in Fire
02:45 ‧ 45m
Mijn History Moment
03:30 ‧ 10m
Ancient Aliens
03:40 ‧ 50m
American Pickers
04:30 ‧ 45m
American Pickers
05:15 ‧ 45m
Storage Wars
06:00 ‧ 25m
World's Greatest Treasure Mysteries
06:25 ‧ 55m
Ancient Aliens
07:20 ‧ 55m
Forged in Fire
08:15 ‧ 55m
Forged in Fire
09:10 ‧ 55m
Mountain Men Alaska
10:05 ‧ 1u
Why Does Everyone Hate The English?
11:05 ‧ 55m
Ancient Aliens
12:00 ‧ 1u
Ancient Aliens
13:00 ‧ 1u
The Curse Of Oak Island
14:00 ‧ 55m
Forged in Fire
14:55 ‧ 55m
Forged in Fire
15:50 ‧ 1u
Mijn History Moment
16:50 ‧ 10m
American Pickers
17:00 ‧ 1u
American Pickers
18:00 ‧ 1u
Storage Wars
19:00 ‧ 30m
The Curse Of Oak Island
19:30 ‧ 1u
Pawn Stars Do America
20:30 ‧ 55m
The Toys That Built The World
21:25 ‧ 55m
Truthseekers
22:20 ‧ 1u
Pawn Stars Do America
23:20 ‧ 55m
Nickelodeon
33
Henry Danger
23:50 ‧ 22m
Victorious
00:12 ‧ 23m
Victorious
00:35 ‧ 23m
De Thundermans
00:58 ‧ 22m
Danger Force
01:20 ‧ 21m
Danger Force
01:41 ‧ 22m
The Patrick Star Show
02:03 ‧ 21m
The Patrick Star Show
02:24 ‧ 21m
Huize Herrie
02:45 ‧ 22m
Huize Herrie
03:07 ‧ 21m
Huize Herrie
03:28 ‧ 21m
SpongeBob
03:49 ‧ 22m
SpongeBob
04:11 ‧ 22m
SpongeBob
04:33 ‧ 11m
SpongeBob
04:44 ‧ 11m
SpongeBob
04:55 ‧ 10m
SpongeBob
05:05 ‧ 11m
SpongeBob
05:16 ‧ 11m
SpongeBob
05:27 ‧ 11m
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
05:38 ‧ 9m
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
05:47 ‧ 13m
Baby Shark's Grote Show
06:00 ‧ 14m
Blaze en de Monsterwielen
06:14 ‧ 25m
PAW Patrol
06:39 ‧ 24m
Huize Herrie
07:03 ‧ 22m
Huize Herrie
07:25 ‧ 15m
Pokémon
07:40 ‧ 22m
Zokie of Planet Ruby
08:02 ‧ 24m
Henry Danger
08:26 ‧ 24m
Henry Danger
08:50 ‧ 25m
Danger Force
09:15 ‧ 24m
Danger Force
09:39 ‧ 22m
De Thundermans
10:01 ‧ 26m
De Thundermans
10:27 ‧ 25m
De Thundermans
10:52 ‧ 25m
Henry Danger
11:17 ‧ 25m
Henry Danger
11:42 ‧ 24m
Henry Danger
12:06 ‧ 24m
Danger Force
12:30 ‧ 23m
Danger Force
12:53 ‧ 25m
De Thundermans
13:18 ‧ 25m
De Thundermans
13:43 ‧ 24m
De Thundermans
14:07 ‧ 25m
Henry Danger
14:32 ‧ 25m
Henry Danger
14:57 ‧ 25m
De Casagrandes
15:22 ‧ 26m
De Casagrandes
15:48 ‧ 12m
SpongeBob
16:00 ‧ 25m
SpongeBob
16:25 ‧ 9m
Zokie of Planet Ruby
16:34 ‧ 25m
Huize Herrie
16:59 ‧ 24m
Huize Herrie
17:23 ‧ 11m
Steen, Papier, Schaar
17:34 ‧ 25m
Steen, Papier, Schaar
17:59 ‧ 15m
Het Heuse Huize Herrie
18:14 ‧ 25m
Het Heuse Huize Herrie
18:39 ‧ 22m
Danger Force
19:01 ‧ 24m
Danger Force
19:25 ‧ 24m
De Thundermans
19:49 ‧ 25m
De Thundermans
20:14 ‧ 24m
Henry Danger
20:38 ‧ 22m
Henry Danger
21:00 ‧ 24m
Danger Force
21:24 ‧ 24m
De Thundermans
21:48 ‧ 26m
De Thundermans
22:14 ‧ 25m
Het Heuse Huize Herrie
22:39 ‧ 22m
Het Heuse Huize Herrie
23:01 ‧ 24m
Henry Danger
23:25 ‧ 25m
Henry Danger
23:50 ‧ 22m
LoveNature
34
Iconen in het wild
23:10 ‧ 55m
Grote blauwe wildernis
00:05 ‧ 55m
Afrika's wilde jaar
01:00 ‧ 55m
Afrika's wilde jaar
01:55 ‧ 55m
Wilde verhalen van de boerderij
02:50 ‧ 55m
Malawi Wildlife Rescue
03:45 ‧ 55m
Malawi Wildlife Rescue
04:40 ‧ 55m
Gevecht tussen de Alfa’s
05:35 ‧ 25m
Malawi Wildlife Rescue
06:00 ‧ 55m
Malawi Wildlife Rescue
06:55 ‧ 55m
Schaduwland
07:50 ‧ 55m
Aarde in evolutie
08:45 ‧ 55m
Dagboek van een bij
09:40 ‧ 50m
Herwilderen
10:30 ‧ 50m
Grote blauwe wildernis
11:20 ‧ 50m
Malawi Wildlife Rescue
12:10 ‧ 55m
Malawi Wildlife Rescue
13:05 ‧ 55m
Bavianen: regels van de groep
14:00 ‧ 55m
Aarde in evolutie
14:55 ‧ 55m
Dagboek van een bij
15:50 ‧ 55m
Herwilderen
16:45 ‧ 55m
Grote blauwe wildernis
17:40 ‧ 55m
Malawi Wildlife Rescue
18:35 ‧ 55m
De wildernis van Latijns-Amerika
19:30 ‧ 55m
Schaduwland
20:25 ‧ 55m
Aarde in evolutie
21:20 ‧ 55m
Dagboek van een bij
22:15 ‧ 55m
Herwilderen
23:10 ‧ 55m
Eurosport 1
35
Welsh Open
23:00 ‧ 2u 30m
Europees Kampioenschap , Basel
01:30 ‧ 1u
The Power of the Olympics
02:30 ‧ 30m
UCI Afdaling World Cup , Val di Sole , Vrouwen
03:00 ‧ 1u
UCI XCO World Cup , Val di Sole , Vrouwen Elite
04:00 ‧ 49m
Frans Kampioenschap , Tijdrit (v)
04:49 ‧ 1u 3m
The Players Championship
05:52 ‧ 2u 33m
The Power of the Olympics
08:25 ‧ 30m
Chasing Glory
08:55 ‧ 1u 5m
The Minute
10:00 ‧ 5m
Europees Kampioenschap , Basel
10:05 ‧ 55m
UCI XCO World Cup , Val di Sole , Vrouwen Elite
11:00 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (v)
12:00 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (m)
13:00 ‧ 55m
The Minute
13:55 ‧ 5m
UCI XCC World Cup , Val di Sole , Mannen
14:00 ‧ 30m
UCI XCC World Cup , Val di Sole , Vrouwen
14:30 ‧ 30m
UCI XCO World Cup , Val di Sole , Vrouwen Elite
15:00 ‧ 1u
The Power of the Olympics
16:00 ‧ 30m
Chasing Glory
16:30 ‧ 1u
Breaking Life
17:30 ‧ 30m
Breaking Life
18:00 ‧ 30m
Breaking Boundaries
18:30 ‧ 15m
League of Nations , Rotterdam
18:45 ‧ 1u 45m
Welsh Open
20:30 ‧ 1u 25m
The Minute
21:55 ‧ 5m
Breaking Life
22:00 ‧ 30m
Breaking Life
22:30 ‧ 30m
The Players Championship
23:00 ‧ 2u 30m
Eurosport 2
36
Europees Kampioenschap , Basel
00:00 ‧ 1u
UCI XCO World Cup , Val di Sole , Vrouwen Elite
01:00 ‧ 30m
Frans Kampioenschap , Tijdrit (m)
01:30 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (v)
02:30 ‧ 1u
The Players Championship
03:30 ‧ 2u 30m
UCI XCC World Cup , Val di Sole , Vrouwen
06:00 ‧ 30m
UCI Afdaling World Cup , Val di Sole , Vrouwen
06:30 ‧ 1u
UCI XCO World Cup , Val di Sole , Vrouwen Elite
07:30 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (m)
08:30 ‧ 1u 15m
Frans Kampioenschap , Tijdrit (v)
09:45 ‧ 1u 15m
The Players Championship
11:00 ‧ 1u 50m
The Olympians
12:50 ‧ 10m
The Power of the Olympics
13:00 ‧ 30m
Chasing Glory
13:30 ‧ 1u
Breaking Life
14:30 ‧ 30m
Breaking Life
15:00 ‧ 30m
Breaking Boundaries
15:30 ‧ 15m
Europees Kampioenschap , Basel
15:45 ‧ 40m
Europees Kampioenschap , Basel
16:25 ‧ 4u 15m
The Power of the Olympics
20:40 ‧ 20m
World Classic Championship , Druskininkai
21:00 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (m)
22:00 ‧ 1u
Frans Kampioenschap , Tijdrit (v)
23:00 ‧ 1u
W-Sport
37
Women's Nations Cup 24: Japan v New Zealand
00:00 ‧ 1u 30m
Sports Woman 24: Sports Woman 24
01:30 ‧ 30m
Coppa Italia Femminile 23/24: Q/F 1st Leg Inter v Fiorentina
02:00 ‧ 1u 55m
PAC12 Gymnastics - 24: Oregon St v Utah
03:55 ‧ 1u 40m
PAC12 Basketball 23/24: Portland v Stanford
05:35 ‧ 1u 25m
Serie A Femminile - 23-24: Como v Inter
07:00 ‧ 1u 55m
Women's Super League -23-24: Leicester v Arsenal
08:55 ‧ 2u 5m
Mass Participation-23: ATH - UK Challenge
11:00 ‧ 1u
Women's Nations Cup 24: Korea v Spain
12:00 ‧ 1u 30m
Sports Woman 24: Sports Woman 24
13:30 ‧ 30m
Frauen Bundesliga Cup - 23-24: S/F1 Wolfsburg v SGS Essen
14:00 ‧ 1u 50m
Sports Woman: S.Coxsey,M.Sharapova,K.Ohashi
15:50 ‧ 30m
PAC12 Beach Volleyball 24: Cont S/F Arizona St v Stanford
16:20 ‧ 2u 15m
Sports Woman 24: Sports Woman 24
18:35 ‧ 25m
Frauen Bundesliga - 23-24: Bayern Munich v Bayer Leverkusen
19:00 ‧ 2u
Damallsvenskan 24: BK Hacken v Vittsjo
21:00 ‧ 2u
Mass Participation-23: TRI - Wenzhou Triathlon
23:00 ‧ 30m
Electric Odyssey-24: Electric Odyssey-24
23:30 ‧ 30m
INPLUS
38
Ultimate Goal
00:00 ‧ 1u
The Road to Dharma
01:00 ‧ 45m
Power & Tech
01:45 ‧ 15m
Roads End
02:00 ‧ 30m
Roads End
02:30 ‧ 30m
Breaking Limits
03:00 ‧ 1u
Breaking Limits
04:00 ‧ 1u
Backyard Ballistics: Fully Loaded
05:00 ‧ 1u
The Demolition Man
06:00 ‧ 30m
The Demolition Man
06:30 ‧ 30m
Ultimate Goal
07:00 ‧ 1u
Ultimate Goal
08:00 ‧ 1u
The Armchair Adventurer
09:00 ‧ 30m
The Armchair Adventurer
09:30 ‧ 30m
G2: Making the Squad - FIFA Edition
10:00 ‧ 30m
G2: Making the Squad - FIFA Edition
10:30 ‧ 30m
Breaking Limits
11:00 ‧ 1u
Breaking Limits
12:00 ‧ 1u
Love On The Rocks
13:00 ‧ 30m
Love On The Rocks
13:30 ‧ 30m
The Demolition Man
14:00 ‧ 30m
The Demolition Man
14:30 ‧ 30m
Ultimate Goal
15:00 ‧ 1u
Ultimate Goal
16:00 ‧ 1u
Roads End
17:00 ‧ 30m
Roads End
17:30 ‧ 30m
G2: Making the Squad - FIFA Edition
18:00 ‧ 30m
G2: Making the Squad - FIFA Edition
18:30 ‧ 30m
Breaking Limits
19:00 ‧ 1u
Squad Goals - Dorking Til I Die
20:00 ‧ 45m
Insight TV DNA
20:45 ‧ 15m
The Armchair Adventurer
21:00 ‧ 30m
The Armchair Adventurer
21:30 ‧ 30m
Modern Explorers
22:00 ‧ 1u
Ultimate Goal
23:00 ‧ 1u
Njam!
39
Taste of Australia met Hayden Quinn
23:35 ‧ 30m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
00:05 ‧ 55m
Ware Delicatessen
01:00 ‧ 35m
Open Vuur S2
01:35 ‧ 50m
Tot op het Bot: Het Varken
02:25 ‧ 40m
De Garde van Gert
03:05 ‧ 40m
Foodies & The City
03:45 ‧ 35m
Over (h)eerlijke groenten
04:20 ‧ 50m
Soep!
05:10 ‧ 15m
Comfort Food
05:25 ‧ 20m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
05:45 ‧ 55m
Ware Delicatessen
06:40 ‧ 35m
Open Vuur S2
07:15 ‧ 45m
KLAAR IN 20 minuten
08:00 ‧ 30m
Foodies & The City
08:30 ‧ 35m
Over (h)eerlijke groenten
09:05 ‧ 55m
Comfort Food
10:00 ‧ 20m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
10:20 ‧ 55m
Foodies & The City
11:15 ‧ 35m
Open Vuur
11:50 ‧ 45m
KLAAR IN 20 minuten
12:35 ‧ 30m
Hidden Gem
13:05 ‧ 55m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
14:00 ‧ 50m
Sarah's Sweet Table
14:50 ‧ 35m
Sarah's Sweet Table
15:25 ‧ 40m
Ainsley Eats the Streets
16:05 ‧ 50m
Urban Barbecue
16:55 ‧ 35m
De Garde van Gert
17:30 ‧ 35m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
18:05 ‧ 55m
Foodies & The City
19:00 ‧ 30m
Chef In Eigen Tuin
19:30 ‧ 5m
Ware Delicatessen
19:35 ‧ 40m
BBQ Vanavond?!
20:15 ‧ 25m
De Garde van Gert
20:40 ‧ 35m
Toasted!
21:15 ‧ 30m
Sarah's Sweet Table
21:45 ‧ 45m
Taste of Australia met Hayden Quinn
22:30 ‧ 30m
De Garde van Gert
23:00 ‧ 40m
Het Weekmenu
23:40 ‧ 40m
BBC News
40
Newsday
00:00 ‧ 30m
Business Today
00:30 ‧ 15m
Sportsday
00:45 ‧ 15m
Newsday
01:00 ‧ 30m
Business Today
01:30 ‧ 15m
Sportsday
01:45 ‧ 15m
Newsday
02:00 ‧ 30m
Business Today
02:30 ‧ 15m
Sportsday
02:45 ‧ 15m
BBC News
03:00 ‧ 30m
Business Today
03:30 ‧ 15m
Sportsday
03:45 ‧ 15m
BBC News
04:00 ‧ 30m
Secrets of Antarctica's Giants
04:30 ‧ 30m
BBC News
05:00 ‧ 30m
HARDtalk
05:30 ‧ 30m
BBC News
06:00 ‧ 30m
Business Today
06:30 ‧ 30m
BBC News
07:00 ‧ 30m
Business Today
07:30 ‧ 30m
BBC News
08:00 ‧ 30m
Business Today
08:30 ‧ 30m
BBC News
09:00 ‧ 30m
The Travel Show
09:30 ‧ 30m
BBC News
10:00 ‧ 30m
BBC News
10:30 ‧ 30m
BBC News
11:00 ‧ 30m
HARDtalk
11:30 ‧ 30m
BBC News
12:00 ‧ 30m
Business Today
12:30 ‧ 15m
BBC News
12:45 ‧ 15m
BBC News Now
13:00 ‧ 30m
BBC News Now
13:30 ‧ 30m
BBC News Now
14:00 ‧ 30m
BBC News Now
14:30 ‧ 30m
BBC News Now
15:00 ‧ 30m
Business Today - NYSE Opening Bell
15:30 ‧ 15m
BBC News Now
15:45 ‧ 15m
Verified Live
16:00 ‧ 30m
Verified Live
16:30 ‧ 30m
Verified Live
17:00 ‧ 30m
Business Today
17:30 ‧ 15m
Verified Live
17:45 ‧ 15m
Verified Live
18:00 ‧ 30m
Focus on Africa
18:30 ‧ 30m
The World Today with Maryam Moshiri
19:00 ‧ 30m
The World Today with Maryam Moshiri
19:30 ‧ 30m
The World Today with Maryam Moshiri
20:00 ‧ 30m
The World Today with Maryam Moshiri
20:30 ‧ 30m
The Context
21:00 ‧ 30m
The Context
21:30 ‧ 30m
The Context
22:00 ‧ 30m
The Context
22:30 ‧ 30m
BBC World News America
23:00 ‧ 30m
HARDtalk
23:30 ‧ 30m
Beleef KPN
41
Beleef KPN
00:00 ‧ 9u
Pathe Thuis Top 5
09:00 ‧ 10m
Beleef KPN
09:10 ‧ 2u 50m
Gunpowder Milkshake
12:00 ‧ 1u 50m
Beleef KPN
13:50 ‧ 2u 10m
DreamWorks
16:00 ‧ 45m
PlusTV
16:45 ‧ 30m
Beleef KPN
17:15 ‧ 1u 45m
Pathe Thuis Top 5
19:00 ‧ 20m
Beleef KPN
19:20 ‧ 25m
PlusTV
19:45 ‧ 30m
Beleef KPN
20:15 ‧ 40m
SLAM MIX MARATHON
20:55 ‧ 1u 35m
Beleef KPN
22:30 ‧ 1u 30m
Zender van de maand
42
Frankie Drake
23:58 ‧ 23m
The Love Boat
00:21 ‧ 1u 10m
Charlies Angels
01:31 ‧ 59m
Land Girls
02:30 ‧ 1u 1m
Film: Holiday on the Buses
03:31 ‧ 1u 59m
The Partridge Family
05:30 ‧ 30m
Ons Nostalgisch Uur
06:00 ‧ 1u 1m
a Taste of Italy with Nisha Katona
07:01 ‧ 29m
Love for the Campsite
07:30 ‧ 30m
Mit Musik auf Reisen Kärnten
08:00 ‧ 1u 5m
Outback Car Hunters
09:05 ‧ 51m
Fit@Home
09:56 ‧ 21m
James Martin's Islands to Highlands
10:17 ‧ 52m
Rijk Verleden
11:09 ‧ 6m
Frankie Drake
11:15 ‧ 26m
Frankie Drake
11:41 ‧ 23m
Rijk Verleden
12:04 ‧ 25m
Tommy Teleshopping
12:29 ‧ 2u 9m
Kloosters en Abdijen
14:38 ‧ 34m
a Taste of Italy with Nisha Katona
15:12 ‧ 29m
Love for the Campsite
15:41 ‧ 30m
Komissar Rex
16:11 ‧ 58m
The Partridge Family
17:09 ‧ 31m
Fatal Shot
17:40 ‧ 56m
Een Bijzonder Jaar
18:36 ‧ 30m
The Love Boat
19:06 ‧ 55m
Mit Musik auf Reisen Kärnten
20:01 ‧ 1u 5m
La Piovra
21:06 ‧ 46m
Rijk Verleden
21:52 ‧ 9m
The Monkees
22:01 ‧ 30m
Het Theater van Toen - Buster Keaton
22:31 ‧ 27m
Doctor Finlay
22:58 ‧ 1u 2m
Home and Garden TV
43
Beachfront Bargain Hunt
00:00 ‧ 30m
Celebrity IOU
00:30 ‧ 1u
Tiny House Hunters
01:30 ‧ 25m
Home Town
01:55 ‧ 45m
Caribbean Life
02:40 ‧ 25m
Caribbean Life
03:05 ‧ 25m
House Hunters International
03:30 ‧ 25m
House Hunters International
03:55 ‧ 25m
Flip Or Flop
04:20 ‧ 25m
Flip Or Flop
04:45 ‧ 25m
Good Bones
05:10 ‧ 50m
Treehouse Masters
06:00 ‧ 1u
Home Town
07:00 ‧ 1u
Flip Or Flop
08:00 ‧ 30m
Flip Or Flop
08:30 ‧ 30m
Celebrity IOU
09:00 ‧ 1u
100 Day Dream Home
10:00 ‧ 1u
Married To Real Estate
11:00 ‧ 1u
Married To Real Estate
12:00 ‧ 1u
Married To Real Estate
13:00 ‧ 1u
Beachfront Bargain Hunt
14:00 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
14:30 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
15:00 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
15:30 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
16:00 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
16:30 ‧ 30m
Renovation Aloha
17:00 ‧ 1u
Why The Heck Did I Buy This House?
18:00 ‧ 1u
Flip Or Flop
19:00 ‧ 30m
Help! I Wrecked My House
19:30 ‧ 1u
Vacation House For Free
20:30 ‧ 1u
Rock The Block
21:30 ‧ 1u
My Lottery Dream Home
22:30 ‧ 30m
My Lottery Dream Home
23:00 ‧ 30m
Beachfront Bargain Hunt
23:30 ‧ 30m
Crime + Investigation
44
Homicide Hunter
23:55 ‧ 50m
Interrogation Raw
00:45 ‧ 55m
Homicide: Hours To Kill
01:40 ‧ 50m
Court Cam
02:30 ‧ 20m
Court Cam
02:50 ‧ 25m
An Hour To Kill
03:15 ‧ 45m
Meet, Marry, Murder
04:00 ‧ 45m
Interrogation Raw
04:45 ‧ 50m
Motive To Murder
05:35 ‧ 25m
Motive To Murder
06:00 ‧ 30m
The First 48
06:30 ‧ 55m
The First 48
07:25 ‧ 50m
Homicide: Hours To Kill
08:15 ‧ 50m
Interrogation Raw
09:05 ‧ 50m
Murdertown
09:55 ‧ 55m
Cruise Ship Killers
10:50 ‧ 1u
Sunshine Slayings
11:50 ‧ 1u
Meet, Marry, Murder
12:50 ‧ 55m
The First 48
13:45 ‧ 1u
Interrogation Raw
14:45 ‧ 1u
Motive To Murder
15:45 ‧ 30m
Homicide: Hours To Kill
16:15 ‧ 55m
The First 48
17:10 ‧ 55m
The First 48
18:05 ‧ 55m
Homicide Hunter
19:00 ‧ 1u
Court Cam
20:00 ‧ 30m
Court Cam
20:30 ‧ 30m
Cold Case Files
21:00 ‧ 1u
An Hour To Kill
22:00 ‧ 1u
I Met my Murderer Online
23:00 ‧ 30m
I Met my Murderer Online
23:30 ‧ 25m
Homicide Hunter
23:55 ‧ 50m
Das Erste (ARD)
45
extra 3
23:50 ‧ 45m
Babbel Net!
00:35 ‧ 30m
Tagesschau
01:05 ‧ 5m
Der Bozen-Krimi
01:10 ‧ 1u 33m
Tagesschau
02:43 ‧ 2m
Donna Leon
02:45 ‧ 1u 30m
Babbel Net!
04:15 ‧ 33m
Tagesschau
04:48 ‧ 2m
Brisant
04:50 ‧ 40m
ARD-Morgenmagazin
05:30 ‧ 3u 30m
Tagesschau
09:00 ‧ 5m
Hubert ohne Staller
09:05 ‧ 50m
Tagesschau
09:55 ‧ 5m
Meister des Alltags
10:00 ‧ 30m
Gefragt - Gejagt
10:30 ‧ 45m
ARD-Buffet
11:15 ‧ 45m
Tagesschau
12:00 ‧ 10m
ZDF-Mittagsmagazin
12:10 ‧ 1u 50m
Tagesschau
14:00 ‧ 3m
Der Winzerkönig
14:03 ‧ 42m
Der Winzerkönig
14:45 ‧ 50m
Brücke zum Herzen
15:35 ‧ 1u 25m
Tagesschau
17:00 ‧ 5m
UEFA Fußball-Europameisterschaft 2024
17:05 ‧ 55m
UEFA Fußball-Europameisterschaft 2024
18:00 ‧ 2u
Tagesschau
20:00 ‧ 15m
UEFA Fußball-Europameisterschaft 2024
20:15 ‧ 45m
UEFA Fußball-Europameisterschaft 2024
21:00 ‧ 2u 30m
EM-Kneipenquiz
23:30 ‧ 1u
ZDF
46
Markus Lanz
23:45 ‧ 1u
heute journal update
00:45 ‧ 15m
Frühling - Gute Väter, schlechte Väter
01:00 ‧ 1u 30m
Frühling - Wenn Kraniche fliegen
02:30 ‧ 1u 30m
Bares für Rares
04:00 ‧ 50m
Deutschland von oben
04:50 ‧ 10m
Terra X Harald Lesch
05:00 ‧ 30m
ARD-Morgenmagazin
05:30 ‧ 3u 30m
heute Xpress
09:00 ‧ 5m
Volle Kanne - Service täglich
09:05 ‧ 1u 25m
Notruf Hafenkante
10:30 ‧ 45m
SOKO Stuttgart
11:15 ‧ 45m
heute
12:00 ‧ 10m
ZDF-Mittagsmagazin
12:10 ‧ 1u 50m
heute - in Deutschland
14:00 ‧ 15m
Die Küchenschlacht
14:15 ‧ 45m
heute Xpress
15:00 ‧ 5m
Bares für Rares
15:05 ‧ 55m
heute - in Europa
16:00 ‧ 10m
Die Rosenheim-Cops
16:10 ‧ 50m
heute
17:00 ‧ 10m
hallo deutschland
17:10 ‧ 50m
SOKO Wien
18:00 ‧ 1u
heute
19:00 ‧ 20m
Wetter
19:20 ‧ 5m
Bettys Diagnose
19:25 ‧ 50m
Der Staatsanwalt
20:15 ‧ 1u 30m
heute journal
21:45 ‧ 30m
Der Alte
22:15 ‧ 1u 30m
Der ZDF Comedy Sommer
23:45 ‧ 30m
RTL Television
47
Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen
23:00 ‧ 1u 35m
RTL Nachtjournal
00:35 ‧ 25m
RTL Nachtjournal EM-Spezial
01:00 ‧ 13m
RTL Nachtjournal - Das Wetter
01:13 ‧ 2m
Prominent getrennt - Die Villa der Verflossenen
01:15 ‧ 1u 30m
CSI: Den Tätern auf der Spur
02:45 ‧ 1u
CSI: Den Tätern auf der Spur
03:45 ‧ 50m
CSI: Den Tätern auf der Spur
04:35 ‧ 45m
CSI: Den Tätern auf der Spur
05:20 ‧ 40m
Punkt 6
06:00 ‧ 1u
Punkt 7
07:00 ‧ 1u
Punkt 8
08:00 ‧ 1u
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:00 ‧ 30m
Unter uns
09:30 ‧ 30m
Ulrich Wetzel - Das Strafgericht
10:00 ‧ 1u
Barbara Salesch - Das Strafgericht
11:00 ‧ 1u
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
12:00 ‧ 2u
UEFA EURO 2024
14:00 ‧ 3u 30m
Unter uns
17:30 ‧ 30m
Explosiv - Das Magazin
18:00 ‧ 30m
Exclusiv - Das Starmagazin
18:30 ‧ 15m
RTL Aktuell
18:45 ‧ 18m
RTL Aktuell - Das Wetter
19:03 ‧ 2m
Alles was zählt
19:05 ‧ 35m
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
19:40 ‧ 35m
Das RTL EM-Studio - Alle Spiele, Tore, Emotionen
20:15 ‧ 45m
Die ultimative Chart Show - Die erfolgreichsten Sommerparty-Hits, Teil 1
21:00 ‧ 3u
WDR
48
Alles was kommt
23:15 ‧ 1u 40m
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
00:55 ‧ 50m
Erlebnisreisen
01:45 ‧ 15m
Lokalzeit aus Köln
02:00 ‧ 30m
Lokalzeit aus Aachen
02:30 ‧ 30m
Lokalzeit aus Düsseldorf
03:00 ‧ 25m
Lokalzeit Bergisches Land
03:25 ‧ 30m
Lokalzeit Ruhr
03:55 ‧ 30m
Lokalzeit aus Dortmund
04:25 ‧ 30m
Lokalzeit Münsterland
04:55 ‧ 30m
Lokalzeit OWL
05:25 ‧ 25m
Lokalzeit Südwestfalen
05:50 ‧ 30m
Lokalzeit aus Bonn
06:20 ‧ 30m
Lokalzeit aus Duisburg
06:50 ‧ 30m
David and Red in England
07:20 ‧ 45m
Colour of my skin - Real stories of racism
08:05 ‧ 5m
Colour of my skin - Real stories of racism
08:10 ‧ 15m
Wer weiß denn sowas?
08:25 ‧ 45m
Servicezeit
09:10 ‧ 30m
Aktuelle Stunde
09:40 ‧ 45m
Lokalzeit
10:25 ‧ 30m
Planet Wissen
10:55 ‧ 1u
Leopard, Seebär & Co.
11:55 ‧ 50m
WDR aktuell
12:45 ‧ 15m
Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:00 ‧ 50m
Neues aus dem Münchner Tierpark Hellabrunn
13:50 ‧ 30m
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:20 ‧ 50m
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10 ‧ 50m
WDR aktuell
16:00 ‧ 15m
Sommerfrische
16:15 ‧ 1u 45m
WDR aktuell / Lokalzeit
18:00 ‧ 15m
TourTipps
18:15 ‧ 30m
Aktuelle Stunde
18:45 ‧ 45m
Lokalzeit
19:30 ‧ 30m
Tagesschau
20:00 ‧ 15m
Ein perfekter Sommertag
20:15 ‧ 45m
Toskana, Provence, Südsee - Die ganze Welt in NRW
21:00 ‧ 45m
WDR aktuell
21:45 ‧ 15m
Kölner Treff
22:00 ‧ 1u 30m
Lisas Paarschitt
23:30 ‧ 1u
ARTE
49
Nona und ihre Töchter
23:35 ‧ 30m
Nona und ihre Töchter
00:05 ‧ 30m
Nona und ihre Töchter
00:35 ‧ 30m
Nona und ihre Töchter
01:05 ‧ 25m
Nona und ihre Töchter
01:30 ‧ 35m
Nona und ihre Töchter
02:05 ‧ 25m
Nona und ihre Töchter
02:30 ‧ 30m
Nona und ihre Töchter
03:00 ‧ 30m
28 Minuten
03:30 ‧ 45m
Athleticus
04:15 ‧ 50m
Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
05:05 ‧ 25m
Madagaskar oder der große Karneval der Chamäleons
05:30 ‧ 55m
ARTE Journal Junior
06:25 ‧ 10m
GEO Reportage
06:35 ‧ 50m
Stadt Land Kunst
07:25 ‧ 45m
Stadt Land Kunst
08:10 ‧ 50m
360° Reportage
09:00 ‧ 55m
Unterwegs am Polarkreis
09:55 ‧ 50m
Unterwegs auf Mallorca
10:45 ‧ 55m
Mit Kompass und Köpfchen auf hoher See
11:40 ‧ 30m
Re:
12:10 ‧ 30m
Stadt Land Kunst
12:40 ‧ 45m
Stadt Land Kunst
13:25 ‧ 45m
Die Braut trug schwarz
14:10 ‧ 1u 50m
Der Garten der Finzi Contini
16:00 ‧ 1u 50m
Mittsommer in Norwegen
17:50 ‧ 45m
Mittsommer in Norwegen
18:35 ‧ 45m
ARTE Journal
19:20 ‧ 20m
Re:
19:40 ‧ 35m
In Wahrheit
20:15 ‧ 1u 30m
Gefährliche Wahrheit
21:45 ‧ 1u 30m
Die Schwindler
23:15 ‧ 1u 50m
Nick Toons
52
De Pinguïns van Madagascar
23:50 ‧ 22m
Avatar: De Legende Van Aang
00:12 ‧ 22m
Avatar: De Legende Van Aang
00:34 ‧ 22m
Avatar: De Legende Van Aang
00:56 ‧ 23m
Best & Bester
01:19 ‧ 21m
Best & Bester
01:40 ‧ 21m
Steen, Papier, Schaar
02:01 ‧ 23m
Sanjay & Craig
02:24 ‧ 21m
De avonturen van Kid Danger
02:45 ‧ 21m
Top Wing
03:06 ‧ 25m
Top Wing
03:31 ‧ 21m
SpongeBob
03:52 ‧ 23m
SpongeBob
04:15 ‧ 23m
SpongeBob
04:38 ‧ 22m
SpongeBob
05:00 ‧ 21m
SpongeBob
05:21 ‧ 23m
SpongeBob
05:44 ‧ 22m
SpongeBob
06:06 ‧ 16m
Steen, Papier, Schaar
06:22 ‧ 23m
De Casagrandes
06:45 ‧ 25m
De Casagrandes
07:10 ‧ 22m
Huize Herrie
07:32 ‧ 23m
Huize Herrie
07:55 ‧ 24m
Monster High
08:19 ‧ 24m
SpongeBob
08:43 ‧ 26m
SpongeBob
09:09 ‧ 22m
De Casagrandes
09:31 ‧ 24m
De Casagrandes
09:55 ‧ 23m
De Casagrandes
10:18 ‧ 25m
De Patrick Ster Show
10:43 ‧ 23m
De Patrick Ster Show
11:06 ‧ 23m
SpongeBob
11:29 ‧ 26m
SpongeBob
11:55 ‧ 23m
SpongeBob
12:18 ‧ 13m
SpongeBob
12:31 ‧ 27m
The Patrick Star Show
12:58 ‧ 12m
De Patrick Ster Show
13:10 ‧ 23m
ALVINNN!!! En de Chipmunks
13:33 ‧ 25m
ALVINNN!!! En de Chipmunks
13:58 ‧ 24m
Steen, Papier, Schaar
14:22 ‧ 25m
Steen, Papier, Schaar
14:47 ‧ 11m
SpongeBob
14:58 ‧ 26m
SpongeBob
15:24 ‧ 24m
SpongeBob
15:48 ‧ 13m
Huize Herrie
16:01 ‧ 21m
Huize Herrie
16:22 ‧ 14m
Huize Herrie
16:36 ‧ 23m
Steen, Papier, Schaar
16:59 ‧ 24m
De Patrick Ster Show
17:23 ‧ 25m
SpongeBob
17:48 ‧ 15m
SpongeBob
18:03 ‧ 23m
Avatar: De Legende Van Aang
18:26 ‧ 24m
De Casagrandes
18:50 ‧ 12m
De Casagrandes
19:02 ‧ 25m
De Casagrandes
19:27 ‧ 23m
SpongeBob
19:50 ‧ 25m
SpongeBob
20:15 ‧ 26m
SpongeBob
20:41 ‧ 24m
SpongeBob
21:05 ‧ 26m
Steen, Papier, Schaar
21:31 ‧ 24m
Steen, Papier, Schaar
21:55 ‧ 13m
Kung Fu Panda: Poten van het lot
22:08 ‧ 23m
Kung Fu Panda: Poten van het lot
22:31 ‧ 23m
Kung Fu Panda: Poten van het lot
22:54 ‧ 23m
De Pinguïns van Madagascar
23:17 ‧ 14m
De Pinguïns van Madagascar
23:31 ‧ 22m
De Pinguïns van Madagascar
23:53 ‧ 22m
Nick Jr.
53
De familie BARBAPAPA
23:54 ‧ 22m
De familie BARBAPAPA
00:16 ‧ 11m
Peppa Pig
00:27 ‧ 5m
Peppa Pig
00:32 ‧ 4m
Peppa Pig
00:36 ‧ 5m
Peppa Pig
00:41 ‧ 9m
Peppa Pig
00:50 ‧ 4m
Peppa Pig
00:54 ‧ 5m
Peppa Pig
00:59 ‧ 4m
Peppa Pig
01:03 ‧ 5m
Anna en haar vrienden
01:08 ‧ 7m
Anna en haar vrienden
01:15 ‧ 7m
PAW Patrol
01:22 ‧ 11m
PAW Patrol
01:33 ‧ 22m
PAW Patrol
01:55 ‧ 22m
Blaze en de Monsterwielen
02:17 ‧ 21m
Blaze en de Monsterwielen
02:38 ‧ 22m
Baby Shark's Grote Show
03:00 ‧ 24m
Baby Shark's Grote Show
03:24 ‧ 21m
Deer Squad
03:45 ‧ 23m
PAW Patrol
04:08 ‧ 22m
PAW Patrol
04:30 ‧ 23m
PAW Patrol
04:53 ‧ 22m
De Avonturen van Paddington
05:15 ‧ 24m
De Avonturen van Paddington
05:39 ‧ 21m
PAW Patrol
06:00 ‧ 14m
PAW Patrol
06:14 ‧ 25m
PAW Patrol
06:39 ‧ 22m
PAW Patrol
07:01 ‧ 11m
PAW Patrol
07:12 ‧ 13m
Rubble & crew
07:25 ‧ 25m
Rubble & crew
07:50 ‧ 22m
DORA
08:12 ‧ 13m
DORA
08:25 ‧ 14m
Blaze en de Monsterwielen
08:39 ‧ 28m
Deer Squad
09:07 ‧ 23m
Peppa Pig
09:30 ‧ 4m
Peppa Pig
09:34 ‧ 5m
Peppa Pig
09:39 ‧ 4m
Peppa Pig
09:43 ‧ 8m
De Avonturen van Paddington
09:51 ‧ 23m
De familie BARBAPAPA
10:14 ‧ 22m
De familie BARBAPAPA
10:36 ‧ 14m
Peppa Pig
10:50 ‧ 5m
Peppa Pig
10:55 ‧ 4m
Peppa Pig
10:59 ‧ 5m
Peppa Pig
11:04 ‧ 4m
Peppa Pig
11:08 ‧ 7m
Blaze en de Monsterwielen
11:15 ‧ 24m
Blaze en de Monsterwielen
11:39 ‧ 26m
Rubble & crew
12:05 ‧ 24m
Rubble & crew
12:29 ‧ 25m
Baby Shark's Grote Show
12:54 ‧ 21m
Baby Shark's Big Show
13:15 ‧ 15m
PAW Patrol
13:30 ‧ 31m
PAW Patrol
14:01 ‧ 25m
Rubble & crew
14:26 ‧ 24m
DORA
14:50 ‧ 21m
De Avonturen van Paddington
15:11 ‧ 24m
De Kleine Chef Show
15:35 ‧ 24m
De Familie BARBAPAPA
15:59 ‧ 24m
Deer Squad
16:23 ‧ 26m
Blaze en de Monsterwielen
16:49 ‧ 26m
PAW Patrol
17:15 ‧ 11m
PAW Patrol
17:26 ‧ 13m
PAW Patrol
17:39 ‧ 22m
PAW Patrol
18:01 ‧ 17m
Rubble & crew
18:18 ‧ 21m
DORA
18:39 ‧ 14m
DORA
18:53 ‧ 11m
Baby Shark's Grote Show
19:04 ‧ 24m
PAW Patrol
19:28 ‧ 25m
PAW Patrol
19:53 ‧ 24m
PAW Patrol
20:17 ‧ 28m
PAW Patrol
20:45 ‧ 25m
Rubble & Crew
21:10 ‧ 24m
Rubble & Crew
21:34 ‧ 22m
DORA
21:56 ‧ 24m
Deer Squad
22:20 ‧ 24m
PAW Patrol
22:44 ‧ 25m
PAW Patrol
23:09 ‧ 24m
De familie BARBAPAPA
23:33 ‧ 21m
De familie BARBAPAPA
23:54 ‧ 22m
Nick Music
54
Nick Music
00:00 ‧ 6u
Nick Music
06:00 ‧ 6u
Nick Music
12:00 ‧ 6u
Nick Music
18:00 ‧ 6u
Cartoonito
55
Grizzy en de Lemmings
00:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
00:05 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
00:20 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
00:25 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
00:30 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
00:40 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
00:45 ‧ 15m
Mush-Mush & de Zwammetjes
01:00 ‧ 10m
Mush-Mush & de Zwammetjes
01:10 ‧ 15m
Mush-Mush & de Zwammetjes
01:25 ‧ 15m
Mush-Mush & de Zwammetjes
01:40 ‧ 15m
Bugs Bunny Bouwers
01:55 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
02:05 ‧ 20m
Bugs Bunny Bouwers
02:25 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
02:35 ‧ 15m
Batwheels
02:50 ‧ 10m
Batwheels
03:00 ‧ 15m
Batwheels
03:15 ‧ 10m
Batwheels
03:25 ‧ 10m
Batwheels
03:35 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
03:55 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:05 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
04:20 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:25 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:30 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
04:40 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:45 ‧ 5m
Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
04:50 ‧ 10m
Machtige Mike
05:00 ‧ 5m
Machtige Mike
05:05 ‧ 5m
Machtige Mike
05:10 ‧ 15m
Machtige Mike
05:25 ‧ 5m
Machtige Mike
05:30 ‧ 10m
Machtige Mike
05:40 ‧ 5m
Machtige Mike
05:45 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
06:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
06:10 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
06:25 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
06:40 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
06:55 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
07:05 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
07:25 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
07:35 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
07:55 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
08:05 ‧ 15m
Molmans: Kronkel & Manny
08:20 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
08:30 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
08:40 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers: Bouwhelmtijd
08:50 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:10 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:25 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:35 ‧ 20m
Lucas de spin
09:55 ‧ 5m
Lucas de spin
10:00 ‧ 10m
Lucas de spin
10:10 ‧ 5m
Lucas de spin
10:15 ‧ 15m
Zondag pretdag!
10:30 ‧ 5m
Zondag pretdag!
10:35 ‧ 5m
Zondag pretdag!
10:40 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief - Minis
10:50 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
11:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
11:05 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
11:10 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
11:25 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
11:30 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
11:40 ‧ 5m
Thomas de Stoomlocomotief - Minis
11:45 ‧ 15m
Bugs Bunny Bouwers
12:00 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
12:10 ‧ 15m
Jessica's Grote Wereldje
12:25 ‧ 10m
Jessica's Grote Wereldje
12:35 ‧ 20m
Tom en Jerry Show
12:55 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
13:00 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
13:10 ‧ 15m
Tom en Jerry Show
13:25 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
13:30 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
13:35 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
13:45 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
14:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
14:10 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
14:25 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
14:35 ‧ 10m
Tom en Jerry
14:45 ‧ 15m
Zondag pretdag!
15:00 ‧ 5m
Zondag pretdag!
15:05 ‧ 5m
Zondag pretdag!
15:10 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief - Minis
15:20 ‧ 10m
Mush-Mush & de Zwammetjes
15:30 ‧ 10m
Mush-Mush & de Zwammetjes
15:40 ‧ 20m
Bugs Bunny Bouwers
16:00 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
16:10 ‧ 20m
Jessica's Grote Wereldje
16:30 ‧ 10m
Jessica's Grote Wereldje
16:40 ‧ 15m
Tom en Jerry Show
16:55 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
17:05 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
17:10 ‧ 15m
Tom en Jerry Show
17:25 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
17:30 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
17:40 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
17:45 ‧ 15m
Batwheels
18:00 ‧ 10m
Batwheels
18:10 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
18:25 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
18:35 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
18:40 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
18:55 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
19:00 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
19:10 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
19:15 ‧ 15m
Mush-Mush & de Zwammetjes
19:30 ‧ 10m
Mush-Mush & de Zwammetjes
19:40 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
20:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
20:10 ‧ 15m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
20:25 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
20:35 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
20:55 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:00 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
21:10 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
21:20 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
21:30 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:35 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:40 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief - Minis
21:50 ‧ 10m
Alice & Lewis
22:00 ‧ 10m
Alice & Lewis
22:10 ‧ 20m
Alice & Lewis
22:30 ‧ 10m
Alice & Lewis
22:40 ‧ 20m
Bugs Bunny Bouwers
23:00 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
23:10 ‧ 15m
Bugs Bunny Bouwers
23:25 ‧ 10m
Bugs Bunny Bouwers
23:35 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
23:50 ‧ 10m
BabyTV
57
Dromige Nachten
00:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
00:30 ‧ 30m
Dromige Nachten
01:00 ‧ 30m
Maan en Sterren
01:30 ‧ 30m
BabyTV's nachtelijke melodieën
02:00 ‧ 30m
Slaap Lekker
02:30 ‧ 30m
Welterusten knuffels
03:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
03:30 ‧ 30m
Maan en Sterren
04:00 ‧ 30m
Kalmerende Geluiden
04:30 ‧ 30m
Van Nacht naar Dag
05:00 ‧ 30m
Van Nacht naar Dag
05:30 ‧ 30m
Opstaan met BabyTV Vrienden
06:00 ‧ 30m
Opstaan met BabyTV Vrienden
06:30 ‧ 30m
Goede Morgen uitrekken
07:00 ‧ 30m
Goede Morgen uitrekken
07:30 ‧ 30m
Begin je dag met BabyTV's Vrienden
08:00 ‧ 30m
Walter & Dude en andere verhalen
08:30 ‧ 30m
Charlie & de getallen
09:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
09:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
10:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
10:30 ‧ 30m
Verkennen met Jungle Boek
11:00 ‧ 30m
Tutti Frutti en andere verhalen
11:30 ‧ 30m
Teeny & Tiny's Klaslokaal
12:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
12:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
13:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
13:30 ‧ 30m
Verkennen met Liedjes & Rijmpjes
14:00 ‧ 30m
Walter & Dude en andere verhalen
14:30 ‧ 30m
Teeny & Tiny's Klaslokaal
15:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
15:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
16:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
16:30 ‧ 30m
Verkennen met Jungle Boek
17:00 ‧ 30m
Ontdekken met Charlie & het Engelse alfabet
17:30 ‧ 30m
Speel & Leer met Oliver op ontdekkingsreis
18:00 ‧ 30m
Raadsel Spellen met Wakker worden slaapkop
18:30 ‧ 30m
Familie Pret Tijd & Gedichtjes
19:00 ‧ 30m
Familie Pret Tijd & Gedichtjes
19:30 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
20:00 ‧ 30m
Klassieke Muzieke & Kalmerende Verhalen
20:30 ‧ 30m
Relax en Ontspan
21:00 ‧ 30m
Relax en Ontspan
21:30 ‧ 30m
Slaap Lekker
22:00 ‧ 30m
Slaap Lekker
22:30 ‧ 30m
Dromige Nachten
23:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
23:30 ‧ 30m
Nickelodeon Ukraine
58
The Thundermans
23:49 ‧ 25m
The Thundermans
00:14 ‧ 22m
The Thundermans
00:36 ‧ 21m
Danger Force
00:57 ‧ 21m
Danger Force
01:18 ‧ 24m
Hunter Street
01:42 ‧ 22m
Hunter Street
02:04 ‧ 23m
SpongeBob SquarePants
02:27 ‧ 21m
SpongeBob SquarePants
02:48 ‧ 24m
SpongeBob SquarePants
03:12 ‧ 21m
SpongeBob SquarePants
03:33 ‧ 21m
SpongeBob SquarePants
03:54 ‧ 22m
ALVINNN!!! and The Chipmunks
04:16 ‧ 22m
ALVINNN!!! and The Chipmunks
04:38 ‧ 22m
Blaze and the Monster Machines
05:00 ‧ 21m
Blaze and the Monster Machines
05:21 ‧ 21m
PAW Patrol
05:42 ‧ 13m
PAW Patrol
05:55 ‧ 27m
PAW Patrol
06:22 ‧ 25m
PAW Patrol
06:47 ‧ 13m
The Smurfs
07:00 ‧ 24m
Rock, Paper, Scissors
07:24 ‧ 25m
The Casagrandes
07:49 ‧ 23m
The Casagrandes
08:12 ‧ 25m
Danger Force
08:37 ‧ 22m
Danger Force
08:59 ‧ 23m
Henry Danger
09:22 ‧ 26m
Henry Danger
09:48 ‧ 25m
The Thundermans
10:13 ‧ 23m
The Really Loud House
10:36 ‧ 22m
SpongeBob SquarePants
10:58 ‧ 24m
Zokie of Planet Ruby
11:22 ‧ 25m
The Casagrandes
11:47 ‧ 23m
The Casagrandes
12:10 ‧ 25m
Rock, Paper, Scissors
12:35 ‧ 22m
The Really Loud House
12:57 ‧ 23m
Henry Danger
13:20 ‧ 25m
Tyler Perry's Young Dylan
13:45 ‧ 24m
Danger Force
14:09 ‧ 23m
Danger Force
14:32 ‧ 23m
SpongeBob SquarePants
14:55 ‧ 25m
Zokie of Planet Ruby
15:20 ‧ 25m
The Casagrandes
15:45 ‧ 28m
The Casagrandes
16:13 ‧ 25m
The Casagrandes
16:38 ‧ 22m
Rock, Paper, Scissors
17:00 ‧ 25m
The Thundermans
17:25 ‧ 23m
Tyler Perry's Young Dylan
17:48 ‧ 25m
Henry Danger
18:13 ‧ 24m
Danger Force
18:37 ‧ 22m
Danger Force
18:59 ‧ 23m
SpongeBob SquarePants
19:22 ‧ 25m
SpongeBob SquarePants
19:47 ‧ 23m
SpongeBob SquarePants
20:10 ‧ 25m
Zokie of Planet Ruby
20:35 ‧ 23m
Rock, Paper, Scissors
20:58 ‧ 24m
The Casagrandes
21:22 ‧ 24m
The Casagrandes
21:46 ‧ 23m
Henry Danger
22:09 ‧ 25m
Henry Danger
22:34 ‧ 25m
Henry Danger
22:59 ‧ 24m
The Thundermans
23:23 ‧ 22m
The Thundermans
23:45 ‧ 27m
RTL Telekids
59
Bassie & Adriaan En De Diamant
23:45 ‧ 25m
Bassie & Adriaan En De Diamant
00:10 ‧ 25m
Bassie & Adriaan En De Diamant
00:35 ‧ 25m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
01:00 ‧ 30m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
01:30 ‧ 31m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
02:01 ‧ 19m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
02:20 ‧ 30m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
02:50 ‧ 30m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
03:20 ‧ 30m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
03:50 ‧ 30m
Bassie & Adriaan En De Geheimzinnige Opdracht
04:20 ‧ 20m
Bassie & Adriaan
04:40 ‧ 20m
Marjolein En Het Geheim Van Het Slaapzand
05:00 ‧ 12m
Raveleijn
05:12 ‧ 23m
De Magische Wereld Van Pardoes
05:35 ‧ 20m
5MinutenShow
05:55 ‧ 5m
Jacob Dubbel
06:00 ‧ 25m
Zack And Quack
06:25 ‧ 25m
Mush Mush En De Zwammetjes
06:50 ‧ 10m
Super Caribou
07:00 ‧ 10m
Inspector Gadget
07:10 ‧ 15m
Ernst, Bobbie En De Rest
07:25 ‧ 10m
Brandweerman Sam
07:35 ‧ 15m
Bitz & Bob
07:50 ‧ 10m
Dr. Panda
08:00 ‧ 10m
Jul & Julia
08:10 ‧ 10m
Telekids Mini's: Rainbow Ruby
08:20 ‧ 20m
Telekids Mini's: Molang
08:40 ‧ 5m
Telekids Mini's: Sophie De Giraf
08:45 ‧ 5m
Telekids Mini's: Leren Met Jokie
08:50 ‧ 5m
Telekids Mini's: Remy & Boo
08:55 ‧ 10m
Telekids Mini's: Teletubbies
09:05 ‧ 10m
Telekids Mini's: CoComelon
09:15 ‧ 5m
Telekids Mini's: Sprookjesboom
09:20 ‧ 5m
Telekids Mini's: Caillou
09:25 ‧ 15m
Telekids Mini's: Mouk