TV Gids

NU
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
NPO 1
1
Op1
23:48 ‧ 1h 2m
NOS Journaal
00:50 ‧ 23m
EenVandaag
01:13 ‧ 27m
NOS Journaal met gebarentaal
01:40 ‧ 32m
NOS Journaal
02:12 ‧ 21m
NOS Journaal
02:33 ‧ 3h 23m
Nederland in Beweging
05:56 ‧ 16m
MAX Geheugentrainer
06:12 ‧ 18m
NOS Journaal
06:30 ‧ 5m
NOS Journaal
06:35 ‧ 5m
NOS Journaal
06:40 ‧ 5m
NOS Journaal
06:45 ‧ 5m
NOS Journaal
06:50 ‧ 10m
NOS Journaal
07:00 ‧ 11m
Goedemorgen Nederland
07:11 ‧ 19m
NOS Journaal
07:30 ‧ 9m
Goedemorgen Nederland
07:39 ‧ 21m
NOS Journaal
08:00 ‧ 11m
Goedemorgen Nederland
08:11 ‧ 19m
NOS Journaal
08:30 ‧ 9m
Goedemorgen Nederland
08:39 ‧ 21m
NOS Journaal
09:00 ‧ 13m
Goedemorgen Nederland
09:13 ‧ 17m
NOS Journaal
09:30 ‧ 10m
Goedemorgen Nederland
09:40 ‧ 20m
NOS Journaal
10:00 ‧ 16m
Nederland in Beweging
10:16 ‧ 17m
MAX Geheugentrainer
10:33 ‧ 16m
NOS Journaal
10:49 ‧ 17m
We zijn er Bijna!
11:06 ‧ 54m
NOS Journaal
12:00 ‧ 20m
Ongehoord Nieuws
12:20 ‧ 40m
NOS Journaal
13:00 ‧ 22m
Kook mee met MAX
13:22 ‧ 15m
NOS Journaal
13:37 ‧ 22m
NOS het vragenuurtje
13:59 ‧ 1h 1m
NOS Journaal
15:00 ‧ 22m
NOS Journaal
15:22 ‧ 33m
Op1
15:55 ‧ 1h 2m
Socutera
16:57 ‧ 3m
NOS Journaal
17:00 ‧ 9m
Langs de Rijn
17:09 ‧ 46m
Politieke Partijen: BBB
17:55 ‧ 5m
NOS Journaal
18:00 ‧ 18m
EenVandaag
18:18 ‧ 32m
NOS Sportjournaal
18:50 ‧ 15m
We zijn er Bijna!
19:05 ‧ 55m
NOS Journaal
20:00 ‧ 34m
Kasteelvrouwe Emmy
20:34 ‧ 48m
Recht in de ogen
21:22 ‧ 43m
Op1
22:05 ‧ 1h 2m
NOS Journaal
23:07 ‧ 26m
Op1
23:33 ‧ 1h 1m
NPO 2
2
De Kist
23:29 ‧ 34m
Firma Erfgoed
00:03 ‧ 26m
De Nachtzoen
00:29 ‧ 13m
Nieuwsuur
00:42 ‧ 48m
Nieuwsuur
01:30 ‧ 4h 35m
Tijd voor MAX
06:05 ‧ 55m
NOS Journaal met gebarentaal
07:00 ‧ 13m
NOS Journaal
07:13 ‧ 17m
NOS Journaal met gebarentaal
07:30 ‧ 8m
NOS Journaal
07:38 ‧ 4m
NOS Journaal
07:42 ‧ 4m
NOS Journaal
07:46 ‧ 4m
NOS Journaal
07:50 ‧ 10m
NOS Journaal met gebarentaal
08:00 ‧ 13m
NOS Journaal
08:13 ‧ 17m
NOS Journaal met gebarentaal
08:30 ‧ 8m
NOS Journaal
08:38 ‧ 4m
NOS Journaal
08:42 ‧ 4m
NOS Journaal
08:46 ‧ 14m
NOS Journaal met gebarentaal
09:00 ‧ 16m
Nederland in Beweging
09:16 ‧ 22m
Meldpunt
09:38 ‧ 34m
Nieuwsuur
10:12 ‧ 48m
NOS Journaal
11:00 ‧ 17m
Expeditie Nederland
11:17 ‧ 37m
Kook mee met MAX
11:54 ‧ 22m
BinnensteBuiten
12:16 ‧ 40m
Politieke Partijen: PVV
12:56 ‧ 4m
NOS Journaal
13:00 ‧ 23m
MAX vakantieman
13:23 ‧ 49m
Andere Tijden special
14:12 ‧ 45m
Zeg 'ns Aaa
14:57 ‧ 27m
Het geheime dagboek van Hendrik Groen
15:24 ‧ 36m
NOS Journaal
16:00 ‧ 8m
Oppassen!!!
16:08 ‧ 24m
Rail Away
16:32 ‧ 28m
NOS Journaal
17:00 ‧ 9m
The Durrells in Corfu
17:09 ‧ 51m
NOS Journaal
18:00 ‧ 14m
NOS Journaal Regio
18:14 ‧ 10m
Expeditie Nederland
18:24 ‧ 36m
NOS Sport: WK Zwemmen
19:00 ‧ 1h 7m
Rail Away
20:07 ‧ 31m
Roosen & Borst
20:38 ‧ 52m
Nieuwsuur
21:30 ‧ 40m
Children of the Labyrinth
22:10 ‧ 14m
De kleuren van Caspers
22:24 ‧ 49m
Grensland
23:13 ‧ 45m
De Nachtzoen
23:58 ‧ 14m
NPO 3
3
Feuten
23:42 ‧ 33m
Feuten
00:15 ‧ 34m
NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
00:49 ‧ 27m
Tekst-TV
01:16 ‧ 4h 17m
Bo Beer
05:33 ‧ 5m
Olly, het kleine witte busje
05:38 ‧ 5m
Nijntjes avonturen, groot en klein
05:43 ‧ 7m
Hoi Duggee
05:50 ‧ 7m
Bumba bravo Babilu
05:57 ‧ 6m
Bing
06:03 ‧ 7m
Pingu
06:10 ‧ 5m
Maan en ik
06:15 ‧ 22m
Bol & Smik
06:37 ‧ 11m
Sesamstraat
06:48 ‧ 15m
Tip de muis
07:03 ‧ 8m
Rintje
07:11 ‧ 5m
Zin in Zappelin
07:16 ‧ 3m
Zin in Zappelin
07:19 ‧ 2m
Anansi de spin
07:21 ‧ 8m
Zin in Zappelin
07:29 ‧ 6m
Kindertijd
07:35 ‧ 8m
Zin in Zappelin
07:43 ‧ 2m
De Smurfen nieuw
07:45 ‧ 12m
Zin in Zappelin
07:57 ‧ 3m
Zo is Joey!
08:00 ‧ 11m
Zin in Zappelin
08:11 ‧ 5m
Buurman en Buurman
08:16 ‧ 7m
Joe & Jack
08:23 ‧ 7m
Bob de Bouwer
08:30 ‧ 12m
Mike de ridder
08:42 ‧ 12m
Masha's sprookjes
08:54 ‧ 6m
Ziggy en de Zootram
09:00 ‧ 11m
Bing
09:11 ‧ 8m
Babar en de belevenissen van Badou
09:19 ‧ 11m
Woezel & Pip Overal Vriendjes!
09:30 ‧ 16m
Clangers
09:46 ‧ 11m
Pipi, Pupu & Rosemarie
09:57 ‧ 7m
Raad eens hoeveel ik van je hou
10:04 ‧ 11m
Liselotte
10:15 ‧ 7m
No-No
10:22 ‧ 7m
Pingu
10:29 ‧ 6m
Timmy tijd
10:35 ‧ 5m
Rita & Krokodil
10:40 ‧ 4m
Lief Monster
10:44 ‧ 7m
Kiwi & Strit
10:51 ‧ 6m
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:57 ‧ 7m
Sesamstraat 10 voor...
11:04 ‧ 11m
Sarah en Eend
11:15 ‧ 7m
Ella, Oscar & Hoo
11:22 ‧ 9m
Bo Beer
11:31 ‧ 5m
Calimero
11:36 ‧ 11m
Maya de bij
11:47 ‧ 13m
Sesamstraat
12:00 ‧ 15m
Zin in Zappelin
12:15 ‧ 3m
Zin in Zappelin
12:18 ‧ 2m
Olivia
12:20 ‧ 10m
Zin in Zappelin
12:30 ‧ 6m
Kindertijd
12:36 ‧ 8m
Zin in Zappelin
12:44 ‧ 3m
Zo is Joey!
12:47 ‧ 11m
Zin in Zappelin
12:58 ‧ 3m
Nils Holgersson
13:01 ‧ 12m
Zin in Zappelin
13:13 ‧ 5m
Ringel Singel 19
13:18 ‧ 7m
Bollie & Billie
13:25 ‧ 12m
Machtige Mike
13:37 ‧ 8m
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
13:45 ‧ 9m
Waffel de wonderhond
13:54 ‧ 10m
Het betoverde dorp van Pinokkio
14:04 ‧ 12m
Peter Pan
14:16 ‧ 22m
Lassie Animated
14:38 ‧ 24m
Bernard
15:02 ‧ 4m
Puppy Patrol
15:06 ‧ 26m
Rudi het racevarken
15:32 ‧ 29m
ZombieLars
16:01 ‧ 15m
Peperbollen
16:16 ‧ 28m
De dodelijkste 60
16:44 ‧ 29m
Kaal of kammen
17:13 ‧ 21m
Checkpoint
17:34 ‧ 26m
Op de dierenambulance met
18:00 ‧ 16m
Freeks wilde wereld
18:16 ‧ 11m
De Faker
18:27 ‧ 16m
Het Klokhuis
18:43 ‧ 17m
NOS Jeugdjournaal
19:00 ‧ 26m
First Dates Ireland
19:26 ‧ 59m
Au Pairs
20:25 ‧ 53m
Naakt voor de klas met de Sekszusjes
21:18 ‧ 55m
See What You Made Me Do
22:13 ‧ 59m
Jouw schuld dat ik dik ben
23:12 ‧ 53m
RTL 4
4
Humberto
23:52 ‧ 1h 26m
RTL Boulevard
01:18 ‧ 45m
Teleshop 4: Tommy Teleshopping
02:03 ‧ 4h 16m
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
06:19 ‧ 11m
RTL Nieuws
06:30 ‧ 15m
RTL Nieuws
06:45 ‧ 15m
RTL Nieuws
07:00 ‧ 15m
RTL Nieuws
07:15 ‧ 15m
RTL Nieuws
07:30 ‧ 14m
RTL Nieuws
07:44 ‧ 16m
RTL Nieuws
08:00 ‧ 20m
RTL Nieuws
08:20 ‧ 20m
RTL Nieuws
08:40 ‧ 20m
RTL Nieuws
09:00 ‧ 13m
RTL Boulevard
09:13 ‧ 46m
Een Nieuw Leven In De Zon: Hoe Gaat Het Nu Met
09:59 ‧ 58m
Goede Tijden, Slechte Tijden
10:57 ‧ 29m
The Bold And The Beautiful
11:26 ‧ 29m
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
11:55 ‧ 57m
Van Woonvilla Naar Droomvilla
12:52 ‧ 28m
Humberto
13:20 ‧ 1h 38m
Ik Weet Er Alles Van!
14:58 ‧ 38m
Kopen Zonder Kijken
15:36 ‧ 1h 25m
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven
17:01 ‧ 59m
RTL Nieuws
18:00 ‧ 17m
Editie NL
18:17 ‧ 16m
RTL Weer
18:33 ‧ 2m
RTL Boulevard
18:35 ‧ 55m
RTL Nieuws
19:30 ‧ 27m
RTL Weer
19:57 ‧ 4m
Goede Tijden, Slechte Tijden
20:01 ‧ 30m
Voor Hetzelfde Geld
20:31 ‧ 1h 38m
Humberto
22:09 ‧ 1h 24m
RTL Nieuws
23:33 ‧ 16m
RTL Weer
23:49 ‧ 4m
Humberto
23:53 ‧ 1h 25m
RTL 5
5
Horrorhuurders & Huisjesmelkers
23:57 ‧ 1h 4m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
01:01 ‧ 1h 9m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
02:10 ‧ 3h 20m
RTL De Journal
05:30 ‧ 30m
Teleshop 5: Mediashop
06:00 ‧ 1h 29m
Teleshop 5: Online Gespot
07:29 ‧ 30m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
07:59 ‧ 2h 1m
Teleshop 5: Mediashop
10:00 ‧ 34m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
10:34 ‧ 26m
Teleshop 5: Mediashop
11:00 ‧ 3h 19m
Teleshop 5: Tommy Teleshopping
14:19 ‧ 2h 57m
112 Vandaag
17:16 ‧ 23m
Horrorhuurders & Huisjesmelkers
17:39 ‧ 58m
Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
18:37 ‧ 57m
Gordon Ramsay: Oorlog In De Keuken!
19:34 ‧ 56m
Zeeman Confronteert: Stalkers
20:30 ‧ 1h 4m
112 Vandaag
21:34 ‧ 24m
24 Uur In De E.R.
21:58 ‧ 1h 3m
Spoedeisende Hulp In De Nacht
23:01 ‧ 1h
SBS6
6
Lang Leve de Liefde
23:50 ‧ 35m
50/50
00:25 ‧ 30m
Loop: Hart van Nederland
00:55 ‧ 5h 5m
Loop: Hart van Nederland
06:00 ‧ 30m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
06:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
06:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
07:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
08:45 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:00 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:15 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:30 ‧ 15m
Hart van Nederland - Ochtend Editie
09:45 ‧ 20m
Shownieuws Zomereditie
10:05 ‧ 55m
Droomhuis op het Platteland
11:00 ‧ 50m
Lang Leve de Liefde
11:50 ‧ 50m
Familie Gillis: massa is kassa
12:40 ‧ 50m
Shownieuws Zomereditie
13:30 ‧ 50m
Chateau Meiland
14:20 ‧ 45m
Huizen onder de Hamer
15:05 ‧ 1h 5m
Huizen onder de Hamer
16:10 ‧ 1h 5m
Hart van Nederland - Vroege Editie
17:15 ‧ 15m
Droomhuis op het Platteland
17:30 ‧ 55m
50/50
18:25 ‧ 35m
Lang Leve de Liefde
19:00 ‧ 35m
Shownieuws Zomereditie
19:35 ‧ 55m
Urk!
20:30 ‧ 55m
Chateau Meiland
21:25 ‧ 1h 5m
Hart van Nederland - Late Editie
22:30 ‧ 25m
Shownieuws - Late Editie
22:55 ‧ 45m
Weer.nl
23:40 ‧ 10m
Lang Leve de Liefde
23:50 ‧ 35m
RTL 7
7
Resident Evil
22:25 ‧ 1h 58m
Pawn Stars
00:23 ‧ 28m
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
00:51 ‧ 1h 10m
Teleshop 7: Tommy Teleshopping
02:01 ‧ 3h 58m
Teleshop 7: Mediashop
05:59 ‧ 3h 30m
Vis TV
09:29 ‧ 28m
Vis TV
09:57 ‧ 29m
Stop! Politie
10:26 ‧ 28m
Stop! Politie
10:54 ‧ 26m
Idioten Op De Weg
11:20 ‧ 29m
Idioten Op De Weg
11:49 ‧ 27m
Idioten Op De Weg
12:16 ‧ 29m
Idioten Op De Weg
12:45 ‧ 27m
Idioten Op De Weg
13:12 ‧ 23m
Flodder
13:35 ‧ 29m
Flodder
14:04 ‧ 32m
Pawn Stars
14:36 ‧ 28m
Pawn Stars
15:04 ‧ 27m
Pawn Stars
15:31 ‧ 28m
Pawn Stars
15:59 ‧ 27m
Storage Wars
16:26 ‧ 28m
Storage Wars
16:54 ‧ 28m
Storage Wars
17:22 ‧ 28m
Pawn Stars
17:50 ‧ 20m
Pawn Stars
18:10 ‧ 28m
Pawn Stars
18:38 ‧ 27m
Pawn Stars
19:05 ‧ 28m
Pawn Stars
19:33 ‧ 28m
Pawn Stars
20:01 ‧ 28m
Riddick
20:29 ‧ 2h 36m
Resident Evil: Retribution
23:05 ‧ 1h 44m
Net 5
8
Victoria and Abdul
22:00 ‧ 2h 10m
Chicago Fire
00:10 ‧ 55m
Nurses
01:05 ‧ 55m
Loop: Hart van Nederland
02:00 ‧ 4h
Loop: Hart van Nederland
06:00 ‧ 1h 35m
TV Winkel
07:35 ‧ 30m
Tommy Teleshopping
08:05 ‧ 3h 25m
Het Blok Nieuw-Zeeland
11:30 ‧ 1h
Het Blok Nieuw-Zeeland
12:30 ‧ 1h
Tommy Teleshopping
13:30 ‧ 35m
Wat eten we?
14:05 ‧ 25m
My Kitchen Rules
14:30 ‧ 1h
Het Blok Nieuw-Zeeland
15:30 ‧ 1h
Plate of Origin
16:30 ‧ 1h
My Kitchen Rules
17:30 ‧ 1h
Het Blok Nieuw-Zeeland
18:30 ‧ 1h
MasterChef Australië
19:30 ‧ 1h
Station 19
20:30 ‧ 55m
New Amsterdam
21:25 ‧ 55m
Chicago Fire
22:20 ‧ 50m
Nurses
23:10 ‧ 55m
Veronica / Disney XD
9
FBI: Most Wanted
23:10 ‧ 55m
Blindspot
00:05 ‧ 55m
Programmabeschrijving niet beschikbaar
01:00 ‧ 3h
Undercover Kat
04:00 ‧ 21m
Undercover Kat
04:21 ‧ 21m
Furiki
04:42 ‧ 22m
Furiki
05:04 ‧ 22m
Ruimtekuikens in de ruimte
05:26 ‧ 21m
Ruimtekuikens in de ruimte
05:47 ‧ 26m
Ruimtekuikens in de ruimte
06:13 ‧ 23m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
06:36 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
06:47 ‧ 16m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
07:03 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
07:14 ‧ 16m
Ducktales
07:30 ‧ 27m
Ducktales
07:57 ‧ 26m
Ducktales
08:23 ‧ 26m
Mini Ninjas
08:49 ‧ 11m
Mini Ninjas
09:00 ‧ 17m
Mini Ninjas
09:17 ‧ 11m
Mini Ninjas
09:28 ‧ 16m
Furiki
09:44 ‧ 26m
Phineas And Ferb
10:10 ‧ 27m
Phineas And Ferb
10:37 ‧ 26m
Ik, Elvis Riboldi
11:03 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
11:14 ‧ 16m
Ik, Elvis Riboldi
11:30 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
11:41 ‧ 16m
Paf de Hond
11:57 ‧ 8m
Paf de Hond
12:05 ‧ 12m
Ducktales
12:17 ‧ 22m
Ducktales: Welkom in Duckstad
12:39 ‧ 6m
Gravity Falls
12:45 ‧ 26m
Gravity Falls
13:11 ‧ 26m
Amphibia
13:37 ‧ 22m
Amphibia
13:59 ‧ 17m
Het huis van de uil
14:16 ‧ 26m
Het huis van de uil
14:42 ‧ 26m
Big Hero 6: De Serie
15:08 ‧ 26m
Big Hero 6: De Serie
15:34 ‧ 26m
Pokémon: Diamond and Pearl
16:00 ‧ 22m
Pokémon: Diamond and Pearl
16:22 ‧ 26m
Droners
16:48 ‧ 27m
Marvel Spider-Man
17:15 ‧ 22m
Mech-X4
17:37 ‧ 23m
The Big Bang Theory
18:00 ‧ 15m
Mom
18:15 ‧ 30m
Two and a Half Men
18:45 ‧ 25m
Two and a Half Men
19:10 ‧ 25m
The Big Bang Theory
19:35 ‧ 30m
The Big Bang Theory
20:05 ‧ 25m
Safe House
20:30 ‧ 2h 15m
Fallen
22:45 ‧ 2h 25m
RTL 8
10
Law & Order: Special Victims Unit
23:10 ‧ 56m
ER
00:06 ‧ 58m
Teleshop 8: Tommy Teleshopping
01:04 ‧ 57m
Teleshop 8: Tommy Teleshopping
02:01 ‧ 4h 34m
Teleshop 8: Mediashop
06:35 ‧ 10h 5m
Goede Tijden, Slechte Tijden
16:40 ‧ 28m
Murder, She Wrote
17:08 ‧ 1h
The Bold And The Beautiful
18:08 ‧ 29m
ER
18:37 ‧ 54m
The Good Doctor
19:31 ‧ 57m
Première: The Wedding Ring
20:28 ‧ 1h 46m
Law & Order: Special Victims Unit
22:14 ‧ 54m
Law & Order: Special Victims Unit
23:08 ‧ 54m
RTL Z
11
Celebrity Legacies
23:30 ‧ 58m
Celebrity Legacies
00:28 ‧ 59m
Celebrity Legacies
01:27 ‧ 51m
RTL Nieuws
02:18 ‧ 12m
RTL Nieuws
02:30 ‧ 20m
RTL Nieuws
02:50 ‧ 10m
RTL Nieuws
03:00 ‧ 20m
RTL Nieuws
03:20 ‧ 10m
RTL Nieuws
03:30 ‧ 20m
RTL Nieuws
03:50 ‧ 24m
RTL Nieuws
04:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
04:24 ‧ 20m
RTL Nieuws
04:44 ‧ 10m
RTL Nieuws
04:54 ‧ 20m
RTL Nieuws
05:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
05:24 ‧ 20m
RTL Nieuws
05:44 ‧ 10m
RTL Nieuws
05:54 ‧ 20m
RTL Nieuws
06:14 ‧ 10m
RTL Nieuws
06:24 ‧ 20m
Undercover Boss
06:44 ‧ 47m
De Barometer
07:31 ‧ 29m
RTL Z Voorbeurs
08:00 ‧ 10m
RTL Z Voorbeurs
08:10 ‧ 10m
RTL Z Voorbeurs
08:20 ‧ 10m
RTL Z Voorbeurs
08:30 ‧ 10m
RTL Z Voorbeurs
08:40 ‧ 10m
RTL Z Voorbeurs
08:50 ‧ 10m
RTL Z Nieuws
09:00 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
09:14 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
09:27 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
09:41 ‧ 19m
RTL Z Nieuws
10:00 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
10:14 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
10:27 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
10:40 ‧ 20m
RTL Z Nieuws
11:00 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
11:13 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
11:26 ‧ 12m
RTL Z Nieuws
11:38 ‧ 22m
RTL Z Nieuws
12:00 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
12:14 ‧ 12m
RTL Z Nieuws
12:26 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
12:39 ‧ 21m
RTL Z Nieuws
13:00 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:15 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:30 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
13:45 ‧ 15m
RTL Z Nieuws
14:00 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
14:13 ‧ 12m
RTL Z Nieuws
14:25 ‧ 12m
RTL Z Nieuws
14:37 ‧ 10m
RTL Z Nieuws
14:47 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
15:00 ‧ 15m
Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën
15:15 ‧ 13m
RTL Z Nieuws
15:28 ‧ 12m
RTL Z Nieuws
15:40 ‧ 20m
RTL Z Nieuws
16:00 ‧ 12m
Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën
16:12 ‧ 13m
How It's Done
16:25 ‧ 35m
RTL Z Nieuws
17:00 ‧ 16m
Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën
17:16 ‧ 14m
RTL Z Nieuws
17:30 ‧ 18m
RTL Z Nieuws
17:48 ‧ 11m
RTL Z Nieuws
17:59 ‧ 11m
Storage Wars
18:10 ‧ 27m
Storage Wars
18:37 ‧ 28m
Storage Wars
19:05 ‧ 28m
Storage Wars
19:33 ‧ 28m
Storage Wars
20:01 ‧ 28m
Stedentrips Met Gregg Wallace
20:29 ‧ 1h
Stedentrips Met Gregg Wallace
21:29 ‧ 59m
Stedentrips Met Gregg Wallace
22:28 ‧ 58m
Building Giants
23:26 ‧ 1h
Comedy Central
12
Friends
23:52 ‧ 30m
How I Met Your Mother
00:22 ‧ 27m
How I Met Your Mother
00:49 ‧ 20m
The Neighborhood
01:09 ‧ 28m
The Neighborhood
01:37 ‧ 27m
American Dad!
02:04 ‧ 20m
American Dad!
02:24 ‧ 21m
Most Ridiculous
02:45 ‧ 19m
Most Ridiculous
03:04 ‧ 21m
Takeshi's Castle Thailand
03:25 ‧ 22m
Takeshi's Castle Thailand
03:47 ‧ 21m
Drunk History - Bezopen verhalen
04:08 ‧ 20m
Drunk History - Bezopen verhalen
04:28 ‧ 22m
Most Ridiculous
04:50 ‧ 23m
Most Ridiculous
05:13 ‧ 23m
Takeshi's Castle Thailand
05:36 ‧ 24m
Friends
06:00 ‧ 28m
Friends
06:28 ‧ 30m
Friends
06:58 ‧ 29m
Friends
07:27 ‧ 30m
Friends
07:57 ‧ 29m
Friends
08:26 ‧ 29m
Friends
08:55 ‧ 30m
Friends
09:25 ‧ 29m
Hot in Cleveland
09:54 ‧ 20m
Hot in Cleveland
10:14 ‧ 27m
The Neighborhood
10:41 ‧ 28m
The Neighborhood
11:09 ‧ 28m
Family Guy
11:37 ‧ 27m
Family Guy
12:04 ‧ 28m
South Park
12:32 ‧ 28m
South Park
13:00 ‧ 29m
Modern Family
13:29 ‧ 28m
Modern Family
13:57 ‧ 28m
Young Sheldon
14:25 ‧ 27m
Young Sheldon
14:52 ‧ 17m
Man With A Plan
15:09 ‧ 28m
Man With A Plan
15:37 ‧ 28m
Last Man Standing
16:05 ‧ 28m
Last Man Standing
16:33 ‧ 28m
South Park
17:01 ‧ 29m
South Park
17:30 ‧ 30m
The Neighborhood
18:00 ‧ 27m
The Neighborhood
18:27 ‧ 28m
Young Sheldon
18:55 ‧ 26m
Young Sheldon
19:21 ‧ 27m
Last Man Standing
19:48 ‧ 21m
Last Man Standing
20:09 ‧ 28m
Family Guy
20:37 ‧ 27m
Family Guy
21:04 ‧ 28m
Family Guy
21:32 ‧ 27m
Hot in Cleveland
21:59 ‧ 28m
Hot in Cleveland
22:27 ‧ 27m
Friends
22:54 ‧ 30m
Friends
23:24 ‧ 28m
Friends
23:52 ‧ 29m
Paramount Network
13
CSI: New York
23:46 ‧ 56m
Elementary
00:42 ‧ 47m
Elementary
01:29 ‧ 48m
Ink Master
02:17 ‧ 40m
Ink Master
02:57 ‧ 40m
Ink Master
03:37 ‧ 39m
Gordon Ramsay - Hell's Kitchen USA
04:16 ‧ 44m
Top Gear
05:00 ‧ 51m
Top Gear
05:51 ‧ 1h 6m
Star Trek: Enterprise
06:57 ‧ 55m
Ink Master
07:52 ‧ 56m
Ink Master
08:48 ‧ 55m
Gordon Ramsay - Hell's Kitchen USA
09:43 ‧ 59m
Gordon Ramsay - Hell's Kitchen USA
10:42 ‧ 59m
Top Gear
11:41 ‧ 1h 6m
Top Gear
12:47 ‧ 1h 7m
Star Trek: Enterprise
13:54 ‧ 56m
Ink Master
14:50 ‧ 47m
Ink Master
15:37 ‧ 56m
Gordon Ramsay - Hell's Kitchen USA
16:33 ‧ 58m
Gordon Ramsay - Hell's Kitchen USA
17:31 ‧ 59m
Elementary
18:30 ‧ 55m
Elementary
19:25 ‧ 1h 5m
Idiocracy
20:30 ‧ 1h 29m
CSI: New York
21:59 ‧ 56m
CSI: New York
22:55 ‧ 58m
Elementary
23:53 ‧ 57m
ESPN
14
Voetbalpraat
00:00 ‧ 1h
ESPN Vandaag
01:00 ‧ 30m
ESPN Vandaag
01:30 ‧ 30m
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3) (NL)
02:00 ‧ 3h
ESPN Vandaag
05:00 ‧ 34m
ESPN Vandaag
05:34 ‧ 26m
Voetbalpraat
06:00 ‧ 1h
ESPN Vandaag
07:00 ‧ 30m
ESPN Vandaag
07:30 ‧ 30m
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3) (NL)
08:00 ‧ 1h
ESPN SportsCenter
09:00 ‧ 45m
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3) (samenvatting)
09:45 ‧ 15m
Voetbalpraat
10:00 ‧ 1h
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3)
11:00 ‧ 1h 55m
Maatschappelijk project Heerenveen wint prijs
12:55 ‧ 5m
ESPN Vandaag
13:00 ‧ 30m
ESPN Funniest
13:30 ‧ 30m
MLS Highlights
14:00 ‧ 30m
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3) (NL)
14:30 ‧ 1h
ESPN SportsCenter
15:30 ‧ 45m
ESPN Top 25 Goals 2021-2022
16:15 ‧ 15m
DOC: Zonder lijden geen verlossing
16:30 ‧ 30m
NBA Finals: Warriors vs Celtics (Game 6) (samenvatting)
17:00 ‧ 15m
Ontdek de Eredivisie: Heracles Almelo
17:15 ‧ 15m
Voetbalpraat
17:30 ‧ 1h
ESPN Vandaag
18:30 ‧ 30m
ESPN In alle staten
19:00 ‧ 30m
MLS Highlights
19:30 ‧ 30m
NHL Stanley Cup Final: Lightning vs Avalanche (Game 3) (NL)
20:00 ‧ 1h
ESPN Film: Kings Ransom
21:00 ‧ 57m
Voetbal Geeft: Fortuna Sittard
21:57 ‧ 3m
Pure Energie Eredivisie Vrouwen: Seizoensoverzicht
22:00 ‧ 1h
ESPN Vandaag
23:00 ‧ 30m
ESPN In alle staten
23:30 ‧ 30m
Discovery
15
Outback Truckers
23:30 ‧ 1h
Deadliest Catch
00:30 ‧ 1h
Shed And Buried
01:30 ‧ 30m
Teleshopping
02:00 ‧ 4h
Shed And Buried
06:00 ‧ 25m
Railroad Alaska
06:25 ‧ 45m
Gold Rush
07:10 ‧ 55m
Gold Rush
08:05 ‧ 55m
Goblin Works Garage
09:00 ‧ 1h
Goblin Works Garage
10:00 ‧ 1h
Flipping Bangers
11:00 ‧ 1h
Gold Rush: White Water
12:00 ‧ 1h
Gold Rush: White Water
13:00 ‧ 1h
How Do They Do It?
14:00 ‧ 30m
How Do They Do It?
14:30 ‧ 30m
How Do They Do It?
15:00 ‧ 30m
Salvage Hunters: Classic Cars
15:30 ‧ 1h
Kindig Customs
16:30 ‧ 1h
Wheeler Dealers
17:30 ‧ 1h
Salvage Hunters
18:30 ‧ 1h
The Repair Shop
19:30 ‧ 1h
Maine Cabin Masters
20:30 ‧ 1h
Kings Of The Wood
21:30 ‧ 1h
Wheeler Dealers
22:30 ‧ 1h
Outback Truckers
23:30 ‧ 1h
FOX
16
Hudson & Rex
23:57 ‧ 55m
9-1-1: Lone Star
00:52 ‧ 56m
Queen of the South
01:48 ‧ 41m
Queen of the South
02:29 ‧ 41m
Queen of the South
03:10 ‧ 41m
American Pickers
03:51 ‧ 43m
Storage Wars
04:34 ‧ 22m
Laugh Out Loud
04:56 ‧ 5m
Laugh Out Loud
05:01 ‧ 6m
BoJack Horseman
05:07 ‧ 26m
BoJack Horseman
05:33 ‧ 27m
The Simpsons
06:00 ‧ 26m
The Simpsons
06:26 ‧ 27m
The Simpsons
06:53 ‧ 28m
Laugh Out Loud
07:21 ‧ 6m
According To Jim
07:27 ‧ 28m
According To Jim
07:55 ‧ 27m
According To Jim
08:22 ‧ 29m
Superstore
08:51 ‧ 22m
Superstore
09:13 ‧ 29m
Superstore
09:42 ‧ 28m
Sell This House: Extreme
10:10 ‧ 56m
Sell This House: Extreme
11:06 ‧ 57m
Storage Wars
12:03 ‧ 29m
Storage Wars
12:32 ‧ 28m
Storage Wars
13:00 ‧ 23m
American Pickers
13:23 ‧ 57m
Below Deck
14:20 ‧ 56m
Below Deck
15:16 ‧ 57m
Shark Tank
16:13 ‧ 59m
Shark Tank
17:12 ‧ 59m
Below Deck
18:11 ‧ 57m
Below Deck
19:08 ‧ 58m
Chicago Med
20:06 ‧ 54m
Chicago P.D.
21:00 ‧ 54m
The Night Shift
21:54 ‧ 56m
The Night Shift
22:50 ‧ 55m
La Fortuna
23:45 ‧ 1h 3m
TLC
17
Dr. Pimple Popper: Pop Ups
23:30 ‧ 1h
Too Large
00:30 ‧ 1h
Dr. Pimple Popper
01:30 ‧ 50m
My Feet Are Killing Me
02:20 ‧ 50m
My 600-lb Life
03:10 ‧ 45m
Extreme Couponing All-Stars
03:55 ‧ 25m
Extreme Couponing All-Stars
04:20 ‧ 25m
Tiny House Hunters
04:45 ‧ 25m
Tiny House Hunters
05:10 ‧ 25m
Caribbean Life
05:35 ‧ 25m
Flip Or Flop
06:00 ‧ 25m
Flip Or Flop
06:25 ‧ 25m
Good Bones
06:50 ‧ 55m
Nate & Jeremiah By Design
07:45 ‧ 50m
Tiny House Hunters
08:35 ‧ 30m
Tiny House Hunters
09:05 ‧ 25m
Say Yes to the Dress Benelux
09:30 ‧ 30m
Say Yes to the Dress Benelux
10:00 ‧ 30m
Say Yes to the Dress
10:30 ‧ 1h
Say Yes to the Dress
11:30 ‧ 1h
Extreme Couponing All-Stars
12:30 ‧ 1h
Dr. Pimple Popper: Pop Ups
13:30 ‧ 1h
Sister Wives: Tell All
14:30 ‧ 1h
Good Bones
15:30 ‧ 1h
Tiny House Hunters
16:30 ‧ 30m
Tiny House Hunters
17:00 ‧ 30m
Caribbean Life
17:30 ‧ 30m
Bevallen Met Bobbi
18:00 ‧ 1h
Say Yes to the Dress UK
19:00 ‧ 30m
Say Yes to the Dress: Poland
19:30 ‧ 1h
Say Yes to the Dress Benelux
20:30 ‧ 30m
Say Yes To The Dress: India
21:00 ‧ 30m
Addicted To Marriage
21:30 ‧ 1h
Louisa & Rowan: op z'n Gooisch
22:30 ‧ 1h
Dr. Pimple Popper: Pop Ups
23:30 ‧ 1h
National Geographic
18
WW2 Hell Under The Sea
23:57 ‧ 58m
Nazi Megastructures
00:55 ‧ 58m
Nazi Megastructures 5: America's War
01:53 ‧ 48m
Air Crash Investigation
02:41 ‧ 52m
Air Crash Investigation
03:33 ‧ 46m
Great Inventions
04:19 ‧ 56m
Food Factory
05:15 ‧ 22m
Food Factory
05:37 ‧ 23m
Car S.O.S.
06:00 ‧ 58m
Car S.O.S.
06:58 ‧ 59m
Air Crash Investigation
07:57 ‧ 1h 4m
Air Crash Investigation
09:01 ‧ 57m
Cesar to the Rescue
09:58 ‧ 1h 4m
Cesar To The Rescue
11:02 ‧ 57m
Ice Road Rescue
11:59 ‧ 59m
Nazi Megastructures
12:58 ‧ 59m
Nazi Megastructures
13:57 ‧ 1h 8m
Lost Treasures of The Maya
15:05 ‧ 59m
Lost Treasures of The Maya
16:04 ‧ 59m
The Incredible Dr Pol
17:03 ‧ 58m
The Dog Rescuers
18:01 ‧ 59m
Cesar to the Rescue
19:00 ‧ 57m
Ultimate Airport Dubai
19:57 ‧ 1h 4m
Kustwacht Caribisch Nederland
21:01 ‧ 1h
Kustwacht Caribisch Nederland
22:01 ‧ 1h
Europe From Above
23:01 ‧ 59m
SBS9
19
We're the Millers
22:45 ‧ 2h 15m
Just Go With It
01:00 ‧ 1h 45m
Tommy Teleshopping
02:45 ‧ 2h 30m
Loop: Hart van Nederland
05:15 ‧ 45m
Loop: Hart van Nederland
06:00 ‧ 1h
TV Winkel
07:00 ‧ 8h 15m
Huizenjacht
15:15 ‧ 45m
The Doctors
16:00 ‧ 55m
Elke minuut een baby
16:55 ‧ 55m
Elke minuut een baby
17:50 ‧ 55m
Charmed
18:45 ‧ 50m
Charmed
19:35 ‧ 55m
Midnight Special
20:30 ‧ 2h 10m
Twelve Monkeys
22:40 ‧ 2h 25m
MTV
20
Ex On The Beach: Double Dutch
23:54 ‧ 1h 21m
Ridiculousness
01:15 ‧ 30m
Geordie Shore
01:45 ‧ 44m
M is for Music
02:29 ‧ 3h 31m
MTV Breakfast Club
06:00 ‧ 3h 16m
Teen Mom OG
09:16 ‧ 49m
Teen Mom
10:05 ‧ 54m
Teen Mom OG
10:59 ‧ 54m
Teen Mom OG
11:53 ‧ 57m
Are You The One?
12:50 ‧ 59m
Are You The One?
13:49 ‧ 50m
Catfish: The TV Show
14:39 ‧ 56m
Catfish: The TV Show
15:35 ‧ 54m
Ridiculousness
16:29 ‧ 25m
Ridiculousness
16:54 ‧ 25m
Ridiculousness
17:19 ‧ 30m
Ridiculousness
17:49 ‧ 21m
RuPaul's Drag Race
18:10 ‧ 59m
Catfish: The TV Show
19:09 ‧ 56m
Catfish: The TV Show
20:05 ‧ 55m
Ridiculousness
21:00 ‧ 29m
Ridiculousness
21:29 ‧ 30m
Teen Mom 2
21:59 ‧ 56m
Ex On The Beach: Double Dutch
22:55 ‧ 59m
Ex On The Beach: Double Dutch
23:54 ‧ 1h 21m
Investigation Discovery
21
The Coroner: I Speak For The Dead
00:00 ‧ 1h
Deadly Sins
01:00 ‧ 1h
Deadly Sins
02:00 ‧ 50m
True Conviction
02:50 ‧ 50m
Pandora's Box: Unleashing Evil
03:40 ‧ 50m
Pandora's Box: Unleashing Evil
04:30 ‧ 45m
Blood Relatives
05:15 ‧ 45m
The Killer Beside Me
06:00 ‧ 55m
The Killer Beside Me
06:55 ‧ 55m
American Detective With Lt. Joe Kenda
07:50 ‧ 55m
American Detective With Lt. Joe Kenda
08:45 ‧ 55m
Blood Relatives
09:40 ‧ 55m
True Conviction
10:35 ‧ 55m
True Conviction
11:30 ‧ 55m
Bad Blood
12:25 ‧ 55m
Bad Blood
13:20 ‧ 55m
Evil Lives Here
14:15 ‧ 55m
Evil Lives Here
15:10 ‧ 55m
Still A Mystery
16:05 ‧ 55m
Still A Mystery
17:00 ‧ 1h
Reasonable Doubt
18:00 ‧ 1h
Reasonable Doubt
19:00 ‧ 1h
Lives Destroyed: Shattered
20:00 ‧ 1h
Evil Lives Here: Shadows Of Death
21:00 ‧ 1h
The Hillside Strangler
22:00 ‧ 1h
The Hillside Strangler
23:00 ‧ 1h
XITE
22
All Night
23:00 ‧ 6h
Early Birds
05:00 ‧ 2h
Morning Motivation
07:00 ‧ 3h
Hits Now
10:00 ‧ 2h
The Lunch Box
12:00 ‧ 2h
Hits Now
14:00 ‧ 2h
4 at 4: Halsey
16:00 ‧ 15m
We Love Music Videos
16:15 ‧ 45m
Trending 5
17:00 ‧ 20m
We Love Music Videos
17:20 ‧ 1h 10m
Dinner Time
18:30 ‧ 1h 30m
Back 2 The 90s
20:00 ‧ 2h
Rap NL
22:00 ‧ 1h
All Night
23:00 ‧ 6h
Dreamworks Channel
23
Voltron - De legendarische beschermer
23:45 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
00:10 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
00:35 ‧ 25m
De avonturen van de gelaarsde kat
01:00 ‧ 30m
De avonturen van Rocky & Bullwinkle
01:30 ‧ 30m
Turbo F.A.S.T
02:00 ‧ 30m
Turbo F.A.S.T
02:30 ‧ 30m
HOME: Avonturen met Tip & Oh
03:00 ‧ 30m
HOME: Avonturen met Tip & Oh
03:30 ‧ 30m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
04:00 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
04:15 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
04:30 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
04:45 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:00 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:15 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:30 ‧ 15m
Bruintje de Beer
05:45 ‧ 15m
Harvey meiden forever!
06:00 ‧ 30m
Trollenjagers
06:30 ‧ 30m
Kung Fu Panda Poten van het lot
07:00 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
07:25 ‧ 25m
The Boss Baby Back in Business
07:50 ‧ 25m
Spirit - Samen vrij
08:15 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
08:40 ‧ 25m
HOME: Avonturen met Tip & Oh
09:05 ‧ 25m
Kleine Charlie beer
09:30 ‧ 10m
Kleine Charlie beer
09:40 ‧ 10m
Kleine Charlie beer
09:50 ‧ 10m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
10:00 ‧ 15m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
10:15 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
10:30 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
10:45 ‧ 15m
Roary de racewagen
11:00 ‧ 15m
Roary de racewagen
11:15 ‧ 15m
Kleine Charlie beer
11:30 ‧ 10m
Kleine Charlie beer
11:40 ‧ 10m
Kleine Charlie beer
11:50 ‧ 10m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
12:00 ‧ 15m
Pieter Post: Speciale Zendingen-Dienst
12:15 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
12:30 ‧ 15m
RAA RAA, DE GELUIDEN-LEEUW
12:45 ‧ 15m
Roary de racewagen
13:00 ‧ 15m
Roary de racewagen
13:15 ‧ 15m
Dinotrux
13:30 ‧ 30m
Turbo F.A.S.T
14:00 ‧ 30m
Draken: Beschermers van Berk
14:30 ‧ 30m
Draken: Beschermers van Berk
15:00 ‧ 25m
3 Onder: Verhalen uit Arcadia
15:25 ‧ 25m
De avonturen van de gelaarsde kat
15:50 ‧ 25m
Lang leve koning Julien
16:15 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
16:40 ‧ 25m
Spirit - Samen vrij
17:05 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
17:30 ‧ 25m
Kung Fu Panda Poten van het lot
17:55 ‧ 25m
The Boss Baby Back in Business
18:20 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
18:45 ‧ 25m
Draken: Beschermers van Berk
19:10 ‧ 25m
3 Onder: Verhalen uit Arcadia
19:35 ‧ 25m
De avonturen van de gelaarsde kat
20:00 ‧ 25m
Lang leve koning Julien
20:25 ‧ 25m
Trolls - Door met de beat!
20:50 ‧ 25m
Spirit - Samen vrij
21:15 ‧ 25m
De heldenverhalen van kapitein Onderbroek
21:40 ‧ 25m
Kung Fu Panda Poten van het lot
22:05 ‧ 25m
The Boss Baby Back in Business
22:30 ‧ 25m
Het begin van de Croods
22:55 ‧ 25m
CLEOPATRA IN DE RUIMTE
23:20 ‧ 25m
Voltron - De legendarische beschermer
23:45 ‧ 25m
24Kitchen
24
My Market Kitchen
23:33 ‧ 32m
Ainsley’s Food We Love
00:05 ‧ 1h
James Martin's Islands to Highlands
01:05 ‧ 59m
James Martin's Islands to Highlands
02:04 ‧ 49m
Food Porn
02:53 ‧ 23m
Food Porn
03:16 ‧ 22m
Rachel Allen - All Things Sweet
03:38 ‧ 25m
Rudolph's Bakery
04:03 ‧ 28m
Grenzeloos Koken
04:31 ‧ 29m
My Market Kitchen
05:00 ‧ 26m
Open Keuken met Sandra Bekkari
05:26 ‧ 16m
Open Keuken met Sandra Bekkari
05:42 ‧ 18m
Grenzeloos Koken
06:00 ‧ 33m
Jamie's Easy Meals for Every Day
06:33 ‧ 31m
Zon, Salade en BBQ
07:04 ‧ 20m
My Market Kitchen
07:24 ‧ 32m
Rachel Khoo's Kitchen Notebook: London
07:56 ‧ 32m
BBQStreet
08:28 ‧ 31m
Food Porn
08:59 ‧ 27m
Food Porn
09:26 ‧ 28m
Rachel Allen - All Things Sweet
09:54 ‧ 30m
Rudolph's Bakery
10:24 ‧ 34m
Ainsley’s Food We Love
10:58 ‧ 1h 2m
James Martin's Islands to Highlands
12:00 ‧ 1h
James Martin's Islands to Highlands
13:00 ‧ 1h 1m
Food Porn
14:01 ‧ 28m
BBQStreet
14:29 ‧ 31m
Rachel Allen - All Things Sweet
15:00 ‧ 31m
Rudolph's Bakery
15:31 ‧ 34m
Grenzeloos Koken
16:05 ‧ 40m
Open Keuken met Sandra Bekkari
16:45 ‧ 15m
My Market Kitchen
17:00 ‧ 31m
BBQStreet
17:31 ‧ 33m
Rachel Khoo's Kitchen Notebook: London
18:04 ‧ 33m
Jamie's Easy Meals for Every Day
18:37 ‧ 31m
Man vs. Child Chef Showdown
19:08 ‧ 56m
Man vs. Child Chef Showdown
20:04 ‧ 56m
Mounirs Kookschool
21:00 ‧ 1h 6m
Late Nite Eats
22:06 ‧ 29m
Late Nite Eats
22:35 ‧ 29m
BBQStreet
23:04 ‧ 33m
My Market Kitchen
23:37 ‧ 30m
BBC First
25
Silent Witness
23:55 ‧ 1h 5m
Gold Digger
01:00 ‧ 1h 5m
Noughts and Crosses
02:05 ‧ 1h
The Outlaws
03:05 ‧ 1h
The Cleaner
04:05 ‧ 35m
The Cleaner
04:40 ‧ 30m
Grantchester
05:10 ‧ 50m
New Tricks
06:00 ‧ 1h 10m
Death in Paradise
07:10 ‧ 1h 15m
Midsomer Murders
08:25 ‧ 1h 5m
Midsomer Murders
09:30 ‧ 1h
Father Brown
10:30 ‧ 1h
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
11:30 ‧ 1h 5m
Mapp and Lucia
12:35 ‧ 1h 10m
The Coroner
13:45 ‧ 1h
The Chelsea Detective
14:45 ‧ 1h
The Mallorca Files
15:45 ‧ 1h
New Tricks
16:45 ‧ 1h 5m
Death in Paradise
17:50 ‧ 1h 10m
Midsomer Murders
19:00 ‧ 1h
Midsomer Murders
20:00 ‧ 1h
Father Brown
21:00 ‧ 1h
Jonathan Creek
22:00 ‧ 1h 15m
Broadchurch
23:15 ‧ 1h
BBC One
26
Stormzy: Road to the Pyramid Stage
23:40 ‧ 30m
Stormzy: Live at Glastonbury 2019
00:10 ‧ 1h 15m
Hungry for It
01:25 ‧ 1h
Weather for the Week Ahead
02:25 ‧ 5m
BBC News
02:30 ‧ 4h 30m
Breakfast
07:00 ‧ 3h 15m
Morning Live
10:15 ‧ 45m
Dirty Rotten Scammers
11:00 ‧ 45m
The Sheriffs Are Coming
11:45 ‧ 30m
Homes Under the Hammer
12:15 ‧ 1h
Bargain Hunt
13:15 ‧ 45m
BBC News at One
14:00 ‧ 30m
Regional News and Weather
14:30 ‧ 15m
Doctors
14:45 ‧ 30m
Money for Nothing
15:15 ‧ 45m
Escape to the Country
16:00 ‧ 45m
Garden Rescue
16:45 ‧ 45m
Antiques Road Trip
17:30 ‧ 45m
Pointless
18:15 ‧ 45m
BBC News at Six
19:00 ‧ 30m
Regional News and Weather
19:30 ‧ 30m
The One Show
20:00 ‧ 30m
EastEnders
20:30 ‧ 30m
DIY SOS: The Big Build
21:00 ‧ 1h
Sherwood
22:00 ‧ 1h
BBC News at Ten
23:00 ‧ 30m
Regional News and Weather
23:30 ‧ 10m
Everything I Know About Love
23:40 ‧ 45m
BBC Two
27
Newsnight
23:30 ‧ 40m
Weather
00:10 ‧ 5m
The Place Beyond the Pines
00:15 ‧ 2h 15m
Countryfile
02:30 ‧ 1h
Making Sense of Cancer with Hannah Fry
03:30 ‧ 1h
Panorama
04:30 ‧ 30m
This is BBC Two
05:00 ‧ 2h 15m
Homes Under the Hammer
07:15 ‧ 1h
Bargain Hunt
08:15 ‧ 45m
Commando: Britain’s Ocean Warriors
09:00 ‧ 1h
BBC News
10:00 ‧ 1h
BBC News
11:00 ‧ 2h 15m
Politics Live
13:15 ‧ 45m
Tennis: Eastbourne
14:00 ‧ 4h 15m
Flog It!
18:15 ‧ 45m
Richard Osman's House of Games
19:00 ‧ 30m
The Farmers' Country Showdown
19:30 ‧ 30m
The Farmers' Country Showdown
20:00 ‧ 30m
Between the Covers
20:30 ‧ 30m
Back in Time for Birmingham
21:00 ‧ 1h
The Whistleblowers: Inside the UN
22:00 ‧ 1h 30m
Newsnight
23:30 ‧ 40m
Disney Channel
28
Ik, Elvis Riboldi
23:53 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
00:04 ‧ 11m
101 Dalmatian Street
00:15 ‧ 12m
101 Dalmatian Street
00:27 ‧ 11m
101 Dalmatian Street
00:38 ‧ 12m
101 Dalmatian Street
00:50 ‧ 11m
PJ Masks: Pyjamahelden
01:01 ‧ 12m
PJ Masks: Pyjamahelden
01:13 ‧ 12m
PJ Masks: Pyjamahelden
01:25 ‧ 34m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
01:59 ‧ 1m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
02:00 ‧ 22m
Beestjes Hotel
02:22 ‧ 21m
Beestjes Hotel
02:43 ‧ 22m
Ik, Elvis Riboldi
03:05 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
03:16 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
03:27 ‧ 11m
101 Dalmatian Street
03:38 ‧ 22m
101 Dalmatian Street
04:00 ‧ 22m
101 Dalmatian Street
04:22 ‧ 21m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
04:43 ‧ 22m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:05 ‧ 22m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
05:27 ‧ 23m
GhostForce
05:50 ‧ 27m
GhostForce
06:17 ‧ 28m
GhostForce
06:45 ‧ 13m
Puppy Vriendjes
06:58 ‧ 27m
Puppy Vriendjes
07:25 ‧ 26m
Puppy Vriendjes
07:51 ‧ 13m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:04 ‧ 27m
Spidey en zijn Geweldige Vriendjes
08:31 ‧ 27m
Mickey Mouse Funhouse
08:58 ‧ 27m
Mickey Mouse Funhouse
09:25 ‧ 27m
Bluey
09:52 ‧ 7m
Bluey
09:59 ‧ 11m
Bluey
10:10 ‧ 7m
Bluey
10:17 ‧ 7m
Bluey
10:24 ‧ 11m
PJ Masks: Pyjamahelden
10:35 ‧ 26m
PJ Masks: Pyjamahelden
11:01 ‧ 23m
PJ Masks: Pyjamahelden
11:24 ‧ 29m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
11:53 ‧ 26m
Miraculous - Verhalen over Ladybug & Cat Noir
12:19 ‧ 26m
Droners
12:45 ‧ 27m
Droners
13:12 ‧ 26m
De Geest en Molly McGee
13:38 ‧ 26m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
14:04 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
14:15 ‧ 15m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
14:30 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
14:41 ‧ 15m
Het huis van de uil
14:56 ‧ 26m
Het huis van de uil
15:22 ‧ 26m
GhostForce
15:48 ‧ 23m
GhostForce
16:11 ‧ 16m
Droners
16:27 ‧ 24m
Amphibia
16:51 ‧ 25m
Amphibia
17:16 ‧ 22m
Amphibia
17:38 ‧ 11m
Groen in de Grote Stad
17:49 ‧ 15m
Groen in de Grote Stad
18:04 ‧ 26m
Groen in de Grote Stad
18:30 ‧ 25m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
18:55 ‧ 26m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
19:21 ‧ 26m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
19:47 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
19:58 ‧ 16m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
20:14 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
20:25 ‧ 11m
Jongen Meisje Hond Kat Muis Kaas
20:36 ‧ 15m
Droners
20:51 ‧ 25m
Droners
21:16 ‧ 24m
Het huis van de uil
21:40 ‧ 22m
Het huis van de uil
22:02 ‧ 21m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:23 ‧ 22m
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat Noir
22:45 ‧ 22m
GhostForce
23:07 ‧ 23m
Ik, Elvis Riboldi
23:30 ‧ 12m
Ik, Elvis Riboldi
23:42 ‧ 11m
Ik, Elvis Riboldi
23:53 ‧ 11m
Een
29
Dagelijkse kost
23:50 ‧ 15m
Iedereen beroemd
00:05 ‧ 25m
Journaallus
00:30 ‧ 8h 30m
Zomerbeelden
09:00 ‧ 1h
Radio 2 op één
10:00 ‧ 2h
Zomerbeelden
12:00 ‧ 20m
Dagelijkse kost
12:20 ‧ 15m
Blokken
12:35 ‧ 25m
Het journaal
13:00 ‧ 25m
Het weer
13:25 ‧ 5m
Iedereen beroemd
13:30 ‧ 25m
Thuis
13:55 ‧ 25m
De zoo: achter de schermen
14:20 ‧ 25m
We are family
14:45 ‧ 35m
Riviera
15:20 ‧ 45m
Nigel Marven's wild Central America
16:05 ‧ 50m
Sporza: WK 3x3 basketbal Antwerpen
16:55 ‧ 1h 11m
Het journaal
18:06 ‧ 2m
Het weer
18:08 ‧ 7m
Dagelijkse kost
18:15 ‧ 15m
Blokken
18:30 ‧ 30m
Het journaal
19:00 ‧ 40m
Iedereen beroemd
19:40 ‧ 25m
Het weer
20:05 ‧ 5m
Thuis
20:10 ‧ 30m
Junior op zoek naar de liefde
20:40 ‧ 45m
Loslopend wild
21:25 ‧ 30m
De campus cup
21:55 ‧ 50m
Laat journaal
22:45 ‧ 25m
Het weer
23:10 ‧ 5m
Sporza: WK 3x3 basketbal Antwerpen
23:15 ‧ 20m
Thuis
23:35 ‧ 27m
Canvas
30
Canvaslus
23:45 ‧ 9h 15m
Zomerbeelden
09:00 ‧ 1h
Ketnet Junior
10:00 ‧ 9h 10m
The Third Reich in colour
19:10 ‧ 50m
Terzake
20:00 ‧ 35m
De afspraak
20:35 ‧ 45m
Metissen van België
21:20 ‧ 45m
The Windsors: Inside the royal dynasty
22:05 ‧ 1h 25m
Canvaslus
23:30 ‧ 9h 30m
Ketnet
31
Geen uitzending
21:55 ‧ 8h 5m
Tik Tak
06:00 ‧ 5m
Bumba
06:05 ‧ 6m
Bumba
06:11 ‧ 5m
George & Paul
06:16 ‧ 5m
Rintje
06:21 ‧ 6m
Kaatjes Kameraadjes
06:27 ‧ 7m
Tik Tak
06:34 ‧ 5m
Bing
06:39 ‧ 7m
Simon
06:46 ‧ 6m
Sarah danst
06:52 ‧ 3m
Emmy & GooRoo
06:55 ‧ 10m
Ridder Muis
07:05 ‧ 12m
Sarah doet yoga
07:17 ‧ 2m
Bob de bouwer
07:19 ‧ 13m
Samson & Marie
07:32 ‧ 5m
ROX
07:37 ‧ 26m
Waffie, de wonderhond
08:03 ‧ 12m
De spierketiers
08:15 ‧ 12m
De nieuwe avonturen van Oggy
08:27 ‧ 7m
De nieuwe avonturen van Oggy
08:34 ‧ 8m
Oma en oma
08:42 ‧ 10m
Karrewiet met VGT
08:52 ‧ 10m
Helden
09:02 ‧ 11m
Mush Mush & de Zwammetjes
09:13 ‧ 12m
Mush Mush & de Zwammetjes
09:25 ‧ 11m
Prinsessia
09:36 ‧ 14m
De Smurfen
09:50 ‧ 12m
De Smurfen
10:02 ‧ 12m
Tok Tok
10:14 ‧ 7m
Tok Tok
10:21 ‧ 7m
Presto's magische school
10:28 ‧ 11m
Presto's magische school
10:39 ‧ 11m
Mijn ridder en ik
10:50 ‧ 10m
Mijn ridder en ik
11:00 ‧ 10m
De nieuwe avonturen van Oggy
11:10 ‧ 5m
De nieuwe avonturen van Oggy
11:15 ‧ 10m
Helden
11:25 ‧ 15m
Oma en oma
11:40 ‧ 10m
Oma en oma
11:50 ‧ 10m
W817
12:00 ‧ 15m
W817
12:15 ‧ 15m
En daarmee basta
12:30 ‧ 20m
En daarmee basta
12:50 ‧ 15m
Mijn ridder en ik
13:05 ‧ 10m
Mijn ridder en ik
13:15 ‧ 15m
Presto's magische school
13:30 ‧ 10m
Presto's magische school
13:40 ‧ 10m
Tok Tok
13:50 ‧ 5m
Tok Tok
13:55 ‧ 10m
Tok Tok
14:05 ‧ 5m
Oma en oma
14:10 ‧ 10m
Oma en oma
14:20 ‧ 15m
Prinsessia
14:35 ‧ 10m
Mush Mush & de Zwammetjes
14:45 ‧ 15m
Mush Mush & de Zwammetjes
15:00 ‧ 10m
Waffie, de wonderhond
15:10 ‧ 10m
Samson & Marie
15:20 ‧ 5m
Samson & Marie
15:25 ‧ 5m
Molang
15:30 ‧ 5m
De Smurfen
15:35 ‧ 15m
De spierketiers
15:50 ‧ 10m
De spierketiers
16:00 ‧ 10m
De nieuwe avonturen van Oggy
16:10 ‧ 10m
Presto's magische school
16:20 ‧ 10m
Mega Mindy
16:30 ‧ 25m
Homo Universalis Ketnet
16:55 ‧ 10m
De Elfenheuvel: compilatie
17:05 ‧ 45m
Karrewiet
17:50 ‧ 10m
De nieuwe avonturen van Oggy
18:00 ‧ 5m
De nieuwe avonturen van Oggy
18:05 ‧ 5m
Kosmoo
18:10 ‧ 25m
Down the road Ketnet
18:35 ‧ 25m
Karrewiet
19:00 ‧ 10m
De regels van Floor
19:10 ‧ 10m
De regels van Floor
19:20 ‧ 10m
4eVeR
19:30 ‧ 15m
Molang
19:45 ‧ 5m
Homo Universalis Ketnet
19:50 ‧ 10m
Geen uitzending
20:00 ‧ 15m
Het journaal met VGT
20:15 ‧ 45m
Sporza: WK 3x3 basketbal Antwerpen
21:00 ‧ 1h 10m
Metissen van België (open audiodescriptie)
22:10 ‧ 45m
Geen uitzending
22:55 ‧ 30m
Programmabeschrijving niet beschikbaar
23:25 ‧ 35m
History
32
Uncharted Mysteries
23:15 ‧ 1h
Mountain Men
00:15 ‧ 55m
The Proof Is Out There
01:10 ‧ 30m
The Proof Is Out There
01:40 ‧ 25m
History's Greatest Mysteries
02:05 ‧ 45m
Strangest Things
02:50 ‧ 50m
American Pickers
03:40 ‧ 45m
American Pickers Best Ofs
04:25 ‧ 45m
Ancient Aliens
05:10 ‧ 50m
American Pickers
06:00 ‧ 1h
Storage Wars
07:00 ‧ 25m
The Curse of Oak Island
07:25 ‧ 55m
Forged in Fire
08:20 ‧ 55m
Ancient Aliens
09:15 ‧ 55m
Lost Relics of The Knights Templar
10:10 ‧ 55m
Mountain Men
11:05 ‧ 55m
Ancient Aliens
12:00 ‧ 1h
Ancient Aliens
13:00 ‧ 1h
The Toys That Built The World
14:00 ‧ 55m
Forged In Fire
14:55 ‧ 55m
Uncharted Mysteries
15:50 ‧ 1h
Mijn History Moment
16:50 ‧ 10m
American Pickers Best Ofs
17:00 ‧ 50m
American Pickers
17:50 ‧ 50m
The Curse of Oak Island
18:40 ‧ 55m
American Pickers Best Ofs
19:35 ‧ 55m
The Curse of Oak Island
20:30 ‧ 55m
I Was There
21:25 ‧ 30m
I Was There
21:55 ‧ 25m
World's Greatest Treasure Mysteries
22:20 ‧ 55m
Uncharted Mysteries
23:15 ‧ 1h
Nickelodeon
33
Victorious
23:48 ‧ 23m
Sam & Cat
00:11 ‧ 22m
Sam & Cat
00:33 ‧ 22m
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
00:55 ‧ 23m
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
01:18 ‧ 23m
Ik ben Frankie
01:41 ‧ 21m
Ik ben Frankie
02:02 ‧ 24m
School of Rock
02:26 ‧ 21m
School of Rock
02:47 ‧ 22m
Game Shakers
03:09 ‧ 23m
Game Shakers
03:32 ‧ 22m
LEGO City Adventures
03:54 ‧ 11m
LEGO City Adventures
04:05 ‧ 12m
LEGO City Adventures
04:17 ‧ 11m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
04:28 ‧ 22m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
04:50 ‧ 23m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:13 ‧ 13m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:26 ‧ 11m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:37 ‧ 11m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
05:48 ‧ 12m
Op Stap Met Dirk Scheele
06:00 ‧ 11m
Blue's Clues & You
06:11 ‧ 25m
Baby Shark's Grote Show
06:36 ‧ 14m
PAW Patrol
06:50 ‧ 26m
Pokémon
07:16 ‧ 24m
Lego - Ninjago
07:40 ‧ 10m
Lego - Ninjago
07:50 ‧ 14m
Henry Danger
08:04 ‧ 26m
Danger Force
08:30 ‧ 24m
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
08:54 ‧ 26m
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
09:20 ‧ 25m
Game Shakers
09:45 ‧ 25m
Game Shakers
10:10 ‧ 26m
De Casagrandes
10:36 ‧ 21m
Huize Herrie
10:57 ‧ 24m
Huize Herrie
11:21 ‧ 25m
SpongeBob
11:46 ‧ 26m
De Patrick Ster Show
12:12 ‧ 11m
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
12:23 ‧ 24m
De Thundermans
12:47 ‧ 22m
De Thundermans
13:09 ‧ 25m
Danger Force
13:34 ‧ 25m
Huize Herrie
13:59 ‧ 25m
Huize Herrie
14:24 ‧ 24m
Huize Herrie
14:48 ‧ 25m
Huize Herrie
15:13 ‧ 25m
Huize Herrie
15:38 ‧ 21m
Pokémon
15:59 ‧ 24m
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
16:23 ‧ 14m
SpongeBob
16:37 ‧ 23m
De Patrick Ster Show
17:00 ‧ 15m
De Patrick Ster Show
17:15 ‧ 12m
Huize Herrie
17:27 ‧ 14m
Huize Herrie
17:41 ‧ 25m
Danger Force
18:06 ‧ 24m
Warped!
18:30 ‧ 22m
Henry Danger
18:52 ‧ 25m
Henry Danger
19:17 ‧ 24m
Henry Danger
19:41 ‧ 25m
De Thundermans
20:06 ‧ 26m
De Thundermans
20:32 ‧ 23m
De Thundermans
20:55 ‧ 25m
Danger Force
21:20 ‧ 25m
Danger Force
21:45 ‧ 25m
Warped!
22:10 ‧ 24m
Henry Danger
22:34 ‧ 22m
Henry Danger
22:56 ‧ 24m
Victorious
23:20 ‧ 26m
Victorious
23:46 ‧ 24m
LoveNature
34
Land van de grote katten
23:40 ‧ 50m
Nieuwelingen in het wild
00:30 ‧ 50m
Nieuwelingen in het wild
01:20 ‧ 50m
Orang-Oetan Jungleschool
02:10 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
03:00 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
03:50 ‧ 50m
Van Zonsopgang tot Zonsondergang
04:40 ‧ 50m
Vulkanisch avontuur
05:30 ‧ 30m
Verhalen uit Zambia
06:00 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
06:50 ‧ 50m
Kalahari: Land van geheime bondgenootschappen
07:40 ‧ 50m
Herwilderen
08:30 ‧ 50m
Onontdekte vergezichten
09:20 ‧ 50m
Dagboeken van Ol Pejeta
10:10 ‧ 25m
Dagboeken van Ol Pejeta
10:35 ‧ 25m
Land van de Primaten
11:00 ‧ 50m
Amerika's wilde seizoenen
11:50 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
12:40 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
13:30 ‧ 50m
Orang-Oetan Jungleschool
14:20 ‧ 50m
Herwilderen
15:10 ‧ 50m
Onontdekte vergezichten
16:00 ‧ 1h
Land van de Primaten
17:00 ‧ 50m
Amerika's wilde seizoenen
17:50 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
18:40 ‧ 50m
Verhalen uit Zambia
19:30 ‧ 50m
Kalahari: Land van geheime bondgenootschappen
20:20 ‧ 50m
Herwilderen
21:10 ‧ 50m
Onontdekte vergezichten
22:00 ‧ 50m
Land van de Primaten
22:50 ‧ 50m
Amerika's wilde seizoenen
23:40 ‧ 50m
Eurosport 1
35
Ronde van België , Etappe 5
22:59 ‧ 1h 5m
Roland Garros , Kwartfinale
00:04 ‧ 1h 25m
Roland Garros , Kwartfinale
01:29 ‧ 1h 31m
WK , 24 uur van Le Mans
03:00 ‧ 3h
Roland Garros , Kwartfinale
06:00 ‧ 1h
Roland Garros , Kwartfinale
07:00 ‧ 1h 30m
Schermen
08:30 ‧ 1h
World Cup , Jarama
09:30 ‧ 1h
World Cup , Krakow
10:30 ‧ 30m
World Cup , Brixen
11:00 ‧ 1h
Klimmen
12:00 ‧ 1h
Ronde van Slovenië , Etappe 4
13:00 ‧ 1h
Ronde van Slovenië , Etappe 5
14:00 ‧ 30m
Ronde van Zwitserland , Vrouwen Etappe 3
14:30 ‧ 1h 5m
Ronde van Zwitserland , Vrouwen Etappe 4
15:35 ‧ 1h 55m
Cycling Show
17:30 ‧ 30m
Nieuws
18:00 ‧ 5m
WK , 24 uur van Le Mans
18:05 ‧ 2h 55m
World Cup
21:00 ‧ 45m
Nieuws
21:45 ‧ 5m
Ronde van Zwitserland , Vrouwen Etappe 4
21:50 ‧ 1h 10m
Ronde van Slovenië , Etappe 5
23:00 ‧ 1h
Eurosport 2
36
Ronde van België , Etappe 3
23:56 ‧ 1h 6m
Ronde van België , Etappe 4
01:02 ‧ 1h
Ronde van België , Etappe 5
02:02 ‧ 58m
Ronde van Slovenië , Review
03:00 ‧ 1h
Ronde van België , Etappe 2
04:00 ‧ 1h
Ronde van België , Etappe 3
05:00 ‧ 1h
Ronde van België , Etappe 4
06:00 ‧ 1h
Ronde van België , Etappe 5
07:00 ‧ 1h
Klimmen
08:00 ‧ 1h
Klimmen
09:00 ‧ 1h
Boogschieten
10:00 ‧ 30m
Boogschieten
10:30 ‧ 30m
World Cup , Jarama
11:00 ‧ 1h
Roland Garros , Halve Finale
12:00 ‧ 1h 30m
Roland Garros , Halve Finale
13:30 ‧ 1h 30m
Schermen
15:00 ‧ 4h 15m
Nieuws
19:15 ‧ 5m
Wielrennen
19:20 ‧ 1h 10m
Wielrennen
20:30 ‧ 30m
Hall of Fame , Beijing 2008
21:00 ‧ 1h
Hall of Fame , Londen 2012
22:00 ‧ 1h
Nieuws
23:00 ‧ 5m
WK , 24 uur van Le Mans
23:05 ‧ 3h 55m
Insight
38
Secrets of the Brain
00:00 ‧ 1h
Streetkings in Jail
01:00 ‧ 1h
King of the Hammers: The Ultra4 Saga
02:00 ‧ 1h
Close Proximity
03:00 ‧ 1h
Close Proximity
04:00 ‧ 1h
Streetkings in Jail
05:00 ‧ 1h
On the Run
06:00 ‧ 1h
Secrets of the Brain
07:00 ‧ 1h
Secrets of the Brain
08:00 ‧ 1h
Born To
09:00 ‧ 15m
Born To
09:15 ‧ 15m
Born To
09:30 ‧ 15m
Born To
09:45 ‧ 15m
Full Circle
10:00 ‧ 30m
Full Circle
10:30 ‧ 30m
Close Proximity
11:00 ‧ 1h
Close Proximity
12:00 ‧ 1h
Street Art Challenge
13:00 ‧ 1h
Ink Therapy
14:00 ‧ 1h
Secrets of the Brain
15:00 ‧ 1h
Secrets of the Brain
16:00 ‧ 1h
On the Run
17:00 ‧ 1h
Streetkings in Jail
18:00 ‧ 1h
Close Proximity
19:00 ‧ 1h
Close Proximity
20:00 ‧ 1h
Hollywood Weapons: Fact or Fiction?
21:00 ‧ 30m
Hollywood Weapons: Fact or Fiction?
21:30 ‧ 30m
Inside the Masters of Dirt
22:00 ‧ 30m
Inside the Masters of Dirt
22:30 ‧ 30m
Secrets of the Brain
23:00 ‧ 1h
Njam!
39
Ottolenghi's Mediterranean Feast
23:15 ‧ 50m
Soep!
00:05 ‧ 15m
Smossen Mag
00:20 ‧ 30m
De Garde van Gert
00:50 ‧ 35m
KLAAR IN 20 minuten
01:25 ‧ 30m
De Dagschotel
01:55 ‧ 10m
In de Mix
02:05 ‧ 25m
De Garde van Gert
02:30 ‧ 30m
Tot op de Graat
03:00 ‧ 20m
Open Vuur
03:20 ‧ 40m
Het Weekmenu
04:00 ‧ 40m
De Dagschotel
04:40 ‧ 10m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
04:50 ‧ 45m
Soep!
05:35 ‧ 15m
Smossen Mag
05:50 ‧ 30m
De Garde van Gert
06:20 ‧ 30m
KLAAR IN 20 minuten
06:50 ‧ 20m
In de Mix
07:10 ‧ 25m
DIY
07:35 ‧ 25m
De Dagschotel
08:00 ‧ 15m
Ottolenghi's Mediterranean Feast
08:15 ‧ 45m
Tot op het Bot: Het Rund
09:00 ‧ 25m
De Dagschotel
09:25 ‧ 15m
Bal National
09:40 ‧ 30m
De Chalet, Hollandse Maatjes
10:10 ‧ 50m
DIY
11:00 ‧ 25m
Karola's Kitchen
11:25 ‧ 25m
Veggie!
11:50 ‧ 10m
De Dagschotel
12:00 ‧ 15m
Open Vuur
12:15 ‧ 40m
De wereld op je bord
12:55 ‧ 25m
Peppe's Sicilië
13:20 ‧ 25m
De Sterrenkaart
13:45 ‧ 35m
Roger van Damme: Bakken
14:20 ‧ 20m
De Zomertafel
14:40 ‧ 35m
Vietnjam, met Quyên
15:15 ‧ 25m
Lekker Lang Leven
15:40 ‧ 20m
De Sterrenkaart
16:00 ‧ 30m
Peppe's Sicilië
16:30 ‧ 25m
De Zomertafel
16:55 ‧ 35m
De Dagschotel
17:30 ‧ 15m
Culinair Thailand
17:45 ‧ 25m
Karola's Kitchen
18:10 ‧ 25m
Het Weekmenu
18:35 ‧ 40m
DIY
19:15 ‧ 25m
Veggie!
19:40 ‧ 15m
De Hofleverancier
19:55 ‧ 25m
Roger van Damme: Bakken
20:20 ‧ 20m
De Garde van Gert
20:40 ‧ 40m
Tot op de Graat
21:20 ‧ 20m
Soep!
21:40 ‧ 20m
De Dagschotel
22:00 ‧ 10m
De Wereldkeuken
22:10 ‧ 50m
De Dagschotel
23:00 ‧ 15m
De Zomerkeuken
23:15 ‧ 30m
Open Vuur
23:45 ‧ 45m
BBC World News
40
Newsday
00:00 ‧ 30m
Asia Business Report
00:30 ‧ 15m
Sport Today
00:45 ‧ 15m
Newsday
01:00 ‧ 30m
Asia Business Report
01:30 ‧ 15m
Sport Today
01:45 ‧ 15m
Newsday
02:00 ‧ 30m
Asia Business Report
02:30 ‧ 15m
Sport Today
02:45 ‧ 15m
BBC World News
03:00 ‧ 30m
Asia Business Report
03:30 ‧ 15m
Sport Today
03:45 ‧ 15m
BBC World News
04:00 ‧ 30m
Asia Business Report
04:30 ‧ 15m
Sport Today
04:45 ‧ 15m
BBC World News
05:00 ‧ 30m
HARDtalk
05:30 ‧ 30m
BBC World News
06:00 ‧ 30m
World Business Report
06:30 ‧ 30m
BBC World News
07:00 ‧ 30m
World Business Report
07:30 ‧ 30m
BBC World News
08:00 ‧ 30m
BBC World News
08:30 ‧ 15m
World Business Report
08:45 ‧ 15m
BBC World News
09:00 ‧ 30m
Worklife India
09:30 ‧ 30m
BBC World News
10:00 ‧ 30m
HARDtalk
10:30 ‧ 30m
BBC News
11:00 ‧ 1h
Live With Lucy Hockings
12:00 ‧ 30m
World Business Report
12:30 ‧ 15m
Sport Today
12:45 ‧ 15m
Live With Lucy Hockings
13:00 ‧ 30m
Live With Lucy Hockings
13:30 ‧ 30m
Impact with Yalda Hakim
14:00 ‧ 30m
Impact with Yalda Hakim
14:30 ‧ 30m
Impact with Yalda Hakim
15:00 ‧ 30m
World Business Report
15:30 ‧ 15m
Sport Today
15:45 ‧ 15m
Impact with Yalda Hakim
16:00 ‧ 30m
HARDtalk
16:30 ‧ 30m
Global with Matthew Amroliwala
17:00 ‧ 30m
Global with Matthew Amroliwala
17:30 ‧ 30m
Global with Matthew Amroliwala
18:00 ‧ 30m
Click
18:30 ‧ 30m
Global with Matthew Amroliwala
19:00 ‧ 30m
Focus on Africa
19:30 ‧ 30m
Outside Source
20:00 ‧ 30m
Outside Source
20:30 ‧ 30m
Outside Source
21:00 ‧ 30m
Sport Today
21:30 ‧ 30m
The Context with Christian Fraser
22:00 ‧ 30m
The Context with Christian Fraser
22:30 ‧ 30m
BBC World News America
23:00 ‧ 30m
HARDtalk
23:30 ‧ 30m
Beleef KPN
41
Beleef KPN
00:00 ‧ 7h
Tips TV
07:00 ‧ 3h
Beleef KPN
10:00 ‧ 2h
Tips TV
12:00 ‧ 2h
Beleef KPN
14:00 ‧ 1h
Tips TV
15:00 ‧ 1h
PlusTV
16:00 ‧ 30m
Beleef KPN
16:30 ‧ 10m
Pathé Thuis Top 5
16:40 ‧ 10m
Beleef KPN
16:50 ‧ 10m
PlusTV
17:00 ‧ 30m
Beleef KPN
17:30 ‧ 10m
Pathé Thuis Top 5
17:40 ‧ 10m
Beleef KPN
17:50 ‧ 10m
KPN eDivisie Goalshow
18:00 ‧ 1h
PlusTV
19:00 ‧ 30m
Beleef KPN
19:30 ‧ 10m
Pathé Thuis Top 5
19:40 ‧ 10m
Beleef KPN
19:50 ‧ 10m
PlusTV
20:00 ‧ 30m
Beleef KPN
20:30 ‧ 15m
The Bridge
20:45 ‧ 1h
Beleef KPN
21:45 ‧ 15m
PlusTV
22:00 ‧ 30m
Beleef KPN
22:30 ‧ 5m
Pathé Thuis Top 5
22:35 ‧ 10m
Beleef KPN
22:45 ‧ 15m
PlusTV
23:00 ‧ 30m
Beleef KPN
23:30 ‧ 10m
Pathé Thuis Top 5
23:40 ‧ 10m
Beleef KPN
23:50 ‧ 10m
Zender van de maand
42
... So 80s!
22:00 ‧ 5h
... So 80s!
03:00 ‧ 2h
Non-Stop 80s Hits!
05:00 ‧ 4h
Gold! Greatest Hits Of The 80s
09:00 ‧ 4h
I Want My MTV 80s!
13:00 ‧ 4h
Forever 80s
17:00 ‧ 2h
Electric 80s!
19:00 ‧ 2h
Greatest 80s Rock: Play It Loud!
21:00 ‧ 1h
... So 80s!
22:00 ‧ 5h
Crime + Investigation
44
Ice Cold Killers
23:50 ‧ 50m
Killer Kids
00:40 ‧ 55m
Killer Britain With Dermot Murnaghan
01:35 ‧ 55m
Cold Case Files
02:30 ‧ 55m
The First 48
03:25 ‧ 55m
The First 48
04:20 ‧ 50m
Homicide: Hours To Kill
05:10 ‧ 50m
The First 48
06:00 ‧ 1h
The First 48
07:00 ‧ 55m
Homicide Hunter
07:55 ‧ 1h
Homicide Hunter
08:55 ‧ 1h
Homicide: Hours To Kill
09:55 ‧ 55m
Robbie Coltrane's Critical Evidence
10:50 ‧ 1h
Ice Cold Killers
11:50 ‧ 1h
Cold Case Files
12:50 ‧ 55m
The First 48
13:45 ‧ 1h
The First 48
14:45 ‧ 1h
It Takes A Killer
15:45 ‧ 30m
Homicide: Hours To Kill
16:15 ‧ 55m
Homicide Hunter
17:10 ‧ 55m
Homicide Hunter
18:05 ‧ 55m
Cold Case Files
19:00 ‧ 1h
Court Cam
20:00 ‧ 30m
PD Cam
20:30 ‧ 30m
Meet, Marry, Murder
21:00 ‧ 1h
I Survived a Crime
22:00 ‧ 30m
I Survived a Crime
22:30 ‧ 25m
Court Cam
22:55 ‧ 30m
Live PD: Police Patrol
23:25 ‧ 25m
Ice Cold Killers
23:50 ‧ 50m
Das Erste (ARD)
45
Die Recyclinglüge
22:50 ‧ 1h 15m
Nachtmagazin
00:05 ‧ 20m
Tatort
00:25 ‧ 1h 33m
Tagesschau
01:58 ‧ 2m
Hart aber fair
02:00 ‧ 1h 15m
Die Recyclinglüge
03:15 ‧ 1h 15m
Deutschlandbilder
04:30 ‧ 18m
Tagesschau
04:48 ‧ 2m
Brisant
04:50 ‧ 40m
ARD-Morgenmagazin
05:30 ‧ 3h 30m
Tagesschau
09:00 ‧ 5m
Live nach Neun
09:05 ‧ 50m
Verrückt nach Meer
09:55 ‧ 50m
Meister des Alltags
10:45 ‧ 30m
Gefragt - Gejagt
11:15 ‧ 45m
Tagesschau
12:00 ‧ 15m
ARD-Buffet
12:15 ‧ 45m
ZDF-Mittagsmagazin
13:00 ‧ 1h
Tagesschau
14:00 ‧ 10m
Rote Rosen
14:10 ‧ 50m
Tagesschau
15:00 ‧ 10m
Sturm der Liebe
15:10 ‧ 50m
Tagesschau
16:00 ‧ 10m
Verrückt nach Meer
16:10 ‧ 50m
Tagesschau
17:00 ‧ 15m
Brisant
17:15 ‧ 45m
Gefragt - Gejagt
18:00 ‧ 50m
WaPo Berlin
18:50 ‧ 55m
Wissen vor acht - Natur
19:45 ‧ 5m
Wetter vor acht
19:50 ‧ 5m
Wirtschaft vor acht
19:55 ‧ 5m
Tagesschau
20:00 ‧ 15m
Die Kanzlei
20:15 ‧ 45m
In aller Freundschaft
21:00 ‧ 45m
FAKT
21:45 ‧ 30m
Tagesthemen
22:15 ‧ 35m
maischberger
22:50 ‧ 1h 15m
ZDF
46
Montagskino im ZDF - Official Secrets - Gefährliche Wahrheit
22:40 ‧ 1h 40m
heute journal update
00:20 ‧ 15m
Das kleine Fernsehspiel - 4 Könige
00:35 ‧ 1h 30m
Das kleine Fernsehspiel - Die letzte Sau
02:05 ‧ 1h 20m
Simpel
03:25 ‧ 1h 45m
hallo deutschland
05:10 ‧ 20m
ARD-Morgenmagazin
05:30 ‧ 3h 30m
heute Xpress
09:00 ‧ 5m
Volle Kanne - Service täglich
09:05 ‧ 1h 25m
Notruf Hafenkante
10:30 ‧ 45m
SOKO Stuttgart
11:15 ‧ 45m
heute
12:00 ‧ 10m
drehscheibe
12:10 ‧ 50m
ZDF-Mittagsmagazin
13:00 ‧ 1h
heute - in Deutschland
14:00 ‧ 15m
Die Küchenschlacht
14:15 ‧ 45m
heute Xpress
15:00 ‧ 5m
Bares für Rares
15:05 ‧ 55m
heute - in Europa
16:00 ‧ 10m
Die Rosenheim-Cops
16:10 ‧ 50m
heute
17:00 ‧ 10m
hallo deutschland
17:10 ‧ 35m
Leute heute
17:45 ‧ 15m
SOKO Köln
18:00 ‧ 1h
heute
19:00 ‧ 20m
Wetter
19:20 ‧ 5m
Die Rosenheim-Cops
19:25 ‧ 50m
ZDFzeit Zum 80. Geburtstag - Mensch Paul McCartney!
20:15 ‧ 45m
frontal
21:00 ‧ 45m
heute journal
21:45 ‧ 30m
37° - Abgestempelt
22:15 ‧ 30m
Leschs Kosmos
22:45 ‧ 30m
Markus Lanz
23:15 ‧ 1h 15m
RTL Television
47
RTL Nachtjournal
00:00 ‧ 33m
RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:33 ‧ 2m
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
00:35 ‧ 40m
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
01:15 ‧ 30m
CSI: New York
01:45 ‧ 50m
CSI: New York
02:35 ‧ 45m
CSI: New York
03:20 ‧ 45m
CSI: New York
04:05 ‧ 50m
CSI: New York
04:55 ‧ 40m
Explosiv - Das Magazin
05:35 ‧ 25m
Punkt 6
06:00 ‧ 1h
Punkt 7
07:00 ‧ 1h
Punkt 8
08:00 ‧ 1h
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
09:00 ‧ 30m
Unter uns
09:30 ‧ 30m
Die Retourenprofis
10:00 ‧ 1h
Chefkoch TV - Lecker muss nicht teuer sein
11:00 ‧ 1h
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal
12:00 ‧ 3h
Die Retourenprofis
15:00 ‧ 1h
Die Retourenprofis
16:00 ‧ 1h
RTL Aktuell
17:00 ‧ 7m
Explosiv Stories
17:07 ‧ 23m
Unter uns
17:30 ‧ 30m
Explosiv - Das Magazin
18:00 ‧ 30m
Exclusiv - Das Starmagazin
18:30 ‧ 15m
RTL Aktuell
18:45 ‧ 18m
RTL Aktuell - Das Wetter
19:03 ‧ 2m
Alles was zählt
19:05 ‧ 35m
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
19:40 ‧ 35m
Prinz William wird 40 - Können Europas Thronfolger die Monarchie retten? Insider packen aus
20:15 ‧ 2h
RTL Direkt
22:15 ‧ 20m
Back to
22:35 ‧ 1h 25m
WDR
48
Bodo Wartke - Was, wenn doch?
23:30 ‧ 1h 15m
Team Abdel
00:45 ‧ 30m
Die Carolin Kebekus Show
01:15 ‧ 45m
Lokalzeit aus Köln
02:00 ‧ 30m
Lokalzeit aus Aachen
02:30 ‧ 30m
Lokalzeit aus Düsseldorf
03:00 ‧ 25m
Lokalzeit Bergisches Land
03:25 ‧ 30m
Lokalzeit Ruhr
03:55 ‧ 30m
Lokalzeit aus Dortmund
04:25 ‧ 30m
Lokalzeit Münsterland
04:55 ‧ 30m
Lokalzeit OWL
05:25 ‧ 25m
Lokalzeit Südwestfalen
05:50 ‧ 30m
Lokalzeit aus Bonn
06:20 ‧ 30m
Lokalzeit aus Duisburg
06:50 ‧ 30m
neuneinhalb - Deine Reporter
07:20 ‧ 10m
neuneinhalb - Deine Reporter
07:30 ‧ 10m
neuneinhalb - Deine Reporter
07:40 ‧ 10m
Abenteuer Ernährung
07:50 ‧ 35m
Wer weiß denn sowas?
08:25 ‧ 45m
Wir werden Camper
09:10 ‧ 30m
Aktuelle Stunde
09:40 ‧ 45m
Lokalzeit
10:25 ‧ 30m
Planet Wissen
10:55 ‧ 1h
Das Waisenhaus für wilde Tiere
11:55 ‧ 50m
WDR aktuell
12:45 ‧ 15m
Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:00 ‧ 50m
Nashorn, Zebra & Co.
13:50 ‧ 30m
Rentnercops
14:20 ‧ 50m
Rentnercops
15:10 ‧ 50m
WDR aktuell
16:00 ‧ 15m
Hier und heute
16:15 ‧ 1h 45m
WDR aktuell / Lokalzeit
18:00 ‧ 15m
Ausgerechnet
18:15 ‧ 30m
Aktuelle Stunde
18:45 ‧ 45m
Lokalzeit
19:30 ‧ 30m
Tagesschau
20:00 ‧ 15m
Tatort
20:15 ‧ 1h 30m
WDR aktuell
21:45 ‧ 30m
Nord bei Nordwest - In eigener Sache
22:15 ‧ 1h 25m
Donna Leon - Tod zwischen den Zeilen
23:40 ‧ 1h 30m
ARTE
49
Glaub nicht, die Erde sei tot
23:45 ‧ 1h 10m
Square Idee
00:55 ‧ 30m
Streetphilosophy
01:25 ‧ 30m
Piaf: Ohne Liebe ist man nichts
01:55 ‧ 1h
GEO Reportage
02:55 ‧ 35m
28 Minuten
03:30 ‧ 45m
Mit offenen Karten - Im Fokus
04:15 ‧ 5m
Dokumente, die die Welt bewegen
04:20 ‧ 26m
Sendeschluss
04:46 ‧ 14m
Full Force Festival 2019
05:00 ‧ 1h 15m
Being David Hasselhoff
06:15 ‧ 50m
ARTE Journal Junior
07:05 ‧ 10m
GEO Reportage
07:15 ‧ 50m
Stadt Land Kunst
08:05 ‧ 50m
Die Bienenflüsterer
08:55 ‧ 30m
Wasserlöcher - Oasen für Afrikas Fauna
09:25 ‧ 45m
Wasserlöcher - Oasen für Afrikas Fauna
10:10 ‧ 45m
Wasserlöcher - Oasen für Afrikas Fauna
10:55 ‧ 45m
Der Clan der Hyänen
11:40 ‧ 45m
Re:
12:25 ‧ 35m
Stadt Land Kunst
13:00 ‧ 45m
Die Bienenflüsterer
13:45 ‧ 30m
Von wegen altes Eisen
14:15 ‧ 1h 45m
Die Inseln der Queen
16:00 ‧ 55m
Mittsommer in Norwegen
16:55 ‧ 55m
Inseln Italiens
17:50 ‧ 40m
Inseln Italiens
18:30 ‧ 50m
ARTE Journal
19:20 ‧ 20m
Die Brotrebellen
19:40 ‧ 35m
Themenabend: Krankes System - kranker Mensch?
20:15 ‧ 1h 35m
Süchtig nach Schmerzmitteln
21:50 ‧ 55m
Genlabor Afrika
22:45 ‧ 55m
Das rote Haus
23:40 ‧ 45m
Nick Toons
52
De Pinguïns van Madagascar
23:46 ‧ 23m
Broodschappers
00:09 ‧ 23m
De Barbaar en de Trol
00:32 ‧ 21m
Dorg van Dango
00:53 ‧ 22m
Regenboog Vlinder Eenhoorn Kitten
01:15 ‧ 21m
Sanjay & Craig
01:36 ‧ 23m
Sanjay & Craig
01:59 ‧ 23m
Fanboy & Chum Chum
02:22 ‧ 22m
T.U.F.F. Puppy
02:44 ‧ 23m
Winx Club
03:07 ‧ 22m
Deer Squad
03:29 ‧ 24m
Deer Squad
03:53 ‧ 23m
SpongeBob
04:16 ‧ 22m
Programmabeschrijving niet beschikbaar
04:38 ‧ 22m
SpongeBob
05:00 ‧ 23m
SpongeBob
05:23 ‧ 22m
Ollie's Pack
05:45 ‧ 22m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:07 ‧ 11m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:18 ‧ 12m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
06:30 ‧ 15m
Middenkost Post
06:45 ‧ 22m
Middenkost Post
07:07 ‧ 22m
Huize Herrie
07:29 ‧ 23m
De Casagrandes
07:52 ‧ 23m
SpongeBob
08:15 ‧ 25m
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
08:40 ‧ 24m
Ratjetoe
09:04 ‧ 26m
SpongeBob
09:30 ‧ 22m
SpongeBob
09:52 ‧ 23m
SpongeBob
10:15 ‧ 23m
SpongeBob
10:38 ‧ 12m
SpongeBob
10:50 ‧ 14m
SpongeBob
11:04 ‧ 26m
SpongeBob
11:30 ‧ 14m
Huize Herrie
11:44 ‧ 24m
Huize Herrie
12:08 ‧ 24m
De Casagrandes
12:32 ‧ 24m
De Casagrandes
12:56 ‧ 23m
De Casagrandes
13:19 ‧ 23m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
13:42 ‧ 11m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
13:53 ‧ 12m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
14:05 ‧ 12m
ALVINNN!!! en de Chipmunks
14:17 ‧ 12m
SpongeBob
14:29 ‧ 25m
Ratjetoe
14:54 ‧ 23m
Ratjetoe
15:17 ‧ 49m
Huize Herrie
16:06 ‧ 24m
SpongeBob
16:30 ‧ 24m
SpongeBob
16:54 ‧ 23m
SpongeBob
17:17 ‧ 23m
SpongeBob
17:40 ‧ 15m
SpongeBob
17:55 ‧ 16m
SpongeBob
18:11 ‧ 22m
SpongeBob
18:33 ‧ 16m
Huize Herrie
18:49 ‧ 22m
Huize Herrie
19:11 ‧ 13m
De Casagrandes
19:24 ‧ 23m
De Casagrandes
19:47 ‧ 23m
Teenage Mutant Ninja Turtles
20:10 ‧ 23m
Teenage Mutant Ninja Turtles
20:33 ‧ 23m
Teenage Mutant Ninja Turtles
20:56 ‧ 23m
Avatar: De Legende Van Aang
21:19 ‧ 24m
Avatar: De Legende Van Aang
21:43 ‧ 23m
Fairly Odd Parents
22:06 ‧ 22m
Fairly Odd Parents
22:28 ‧ 12m
Kung Fu Panda: Poten van het lot
22:40 ‧ 22m
Kung Fu Panda: Poten van het lot
23:02 ‧ 23m
De Pinguïns van Madagascar
23:25 ‧ 23m
De Pinguïns van Madagascar
23:48 ‧ 22m
Nick Jr.
53
De Avonturen van Paddington
23:39 ‧ 23m
De Avonturen van Paddington
00:02 ‧ 23m
De familie BARBAPAPA
00:25 ‧ 11m
Peppa Pig
00:36 ‧ 5m
Peppa Pig
00:41 ‧ 4m
Peppa Pig
00:45 ‧ 5m
Peppa Pig
00:50 ‧ 5m
Peppa Pig
00:55 ‧ 4m
Peppa Pig
00:59 ‧ 5m
Anna en haar vrienden
01:04 ‧ 7m
Anna en haar vrienden
01:11 ‧ 9m
PAW Patrol
01:20 ‧ 25m
PAW Patrol
01:45 ‧ 24m
Blaze en de Monsterwielen
02:09 ‧ 22m
Blaze en de Monsterwielen
02:31 ‧ 23m
Santiago en de Zee
02:54 ‧ 23m
Baby Shark's Grote Show
03:17 ‧ 15m
Deer Squad
03:32 ‧ 25m
PAW Patrol
03:57 ‧ 24m
PAW Patrol
04:21 ‧ 14m
Peppa Pig
04:35 ‧ 4m
Peppa Pig
04:39 ‧ 5m
Peppa Pig
04:44 ‧ 8m
De Avonturen van Paddington
04:52 ‧ 23m
Blue's Clues & You
05:15 ‧ 23m
Butterbean's Café
05:38 ‧ 22m
Peppa Pig
06:00 ‧ 4m
Peppa Pig
06:04 ‧ 5m
Peppa Pig
06:09 ‧ 10m
Peppa Pig
06:19 ‧ 5m
Peppa Pig
06:24 ‧ 4m
Peppa Pig
06:28 ‧ 5m
Peppa Pig
06:33 ‧ 9m
Peppa Pig
06:42 ‧ 5m
Peppa Pig
06:47 ‧ 5m
Peppa Pig
06:52 ‧ 4m
Peppa Pig
06:56 ‧ 5m
Blaze en de Monsterwielen
07:01 ‧ 26m
PAW Patrol
07:27 ‧ 27m
PAW Patrol
07:54 ‧ 17m
Santiago en de Zee
08:11 ‧ 21m
Baby Shark's Big Show
08:32 ‧ 16m
Blue's Clues & You
08:48 ‧ 21m
Peppa Pig
09:09 ‧ 5m
Peppa Pig
09:14 ‧ 10m
PAW Patrol
09:24 ‧ 28m
Bubble Guppies
09:52 ‧ 27m
De familie BARBAPAPA
10:19 ‧ 26m
De familie BARBAPAPA
10:45 ‧ 12m
Anna en haar vrienden
10:57 ‧ 7m
Anna en haar vrienden
11:04 ‧ 6m
Peppa Pig
11:10 ‧ 5m
Peppa Pig
11:15 ‧ 10m
Blaze en de Monsterwielen
11:25 ‧ 26m
Santiago en de Zee
11:51 ‧ 26m
Santiago en de Zee
12:17 ‧ 27m
PAW Patrol
12:44 ‧ 28m
PAW Patrol
13:12 ‧ 17m
Deer Squad
13:29 ‧ 23m
Blue's Clues & You
13:52 ‧ 26m
De Avonturen van Paddington
14:18 ‧ 26m
De familie BARBAPAPA
14:44 ‧ 14m
De familie BARBAPAPA
14:58 ‧ 27m
PAW Patrol
15:25 ‧ 28m
PAW Patrol
15:53 ‧ 27m
Blaze en de Monsterwielen
16:20 ‧ 26m
Blaze en de Monsterwielen
16:46 ‧ 27m
Santiago en de Zee
17:13 ‧ 22m
PAW Patrol
17:35 ‧ 16m
PAW Patrol
17:51 ‧ 27m
De familie BARBAPAPA
18:18 ‧ 27m
Anna en haar vrienden
18:45 ‧ 7m
Anna en haar vrienden
18:52 ‧ 10m
Anna en haar vrienden
19:02 ‧ 7m
Anna en haar vrienden
19:09 ‧ 13m
De Avonturen van Paddington
19:22 ‧ 16m
Peppa Pig
19:38 ‧ 4m
Peppa Pig
19:42 ‧ 5m
Peppa Pig
19:47 ‧ 4m
Peppa Pig
19:51 ‧ 8m
Peppa Pig
19:59 ‧ 5m
Peppa Pig
20:04 ‧ 5m
Peppa Pig
20:09 ‧ 4m
Peppa Pig
20:13 ‧ 11m
Blaze en de Monsterwielen
20:24 ‧ 26m
Santiago en de Zee
20:50 ‧ 27m
Baby Shark's Big Show
21:17 ‧ 17m
PAW Patrol
21:34 ‧ 25m
Blaze en de Monsterwielen
21:59 ‧ 24m
Peppa Pig
22:23 ‧ 5m
Peppa Pig
22:28 ‧ 4m
Peppa Pig
22:32 ‧ 5m
Peppa Pig
22:37 ‧ 4m
Peppa Pig
22:41 ‧ 5m
Peppa Pig
22:46 ‧ 7m
Butterbean's Café
22:53 ‧ 23m
Blue's Clues & You
23:16 ‧ 24m
De Avonturen van Paddington
23:40 ‧ 23m
Nick Music
54
Nick Music
00:00 ‧ 6h
Nick Music
06:00 ‧ 6h
Nick Music
12:00 ‧ 6h
Nick Music
18:00 ‧ 6h
Boomerang
55
Power Players
00:00 ‧ 10m
Power Players
00:10 ‧ 15m
Power Players
00:25 ‧ 10m
Power Players
00:35 ‧ 15m
Lamput
00:50 ‧ 10m
Taffy
01:00 ‧ 5m
Taffy
01:05 ‧ 5m
Taffy
01:10 ‧ 15m
Taffy
01:25 ‧ 5m
Taffy
01:30 ‧ 10m
Taffy
01:40 ‧ 5m
Taffy
01:45 ‧ 15m
Flap de Hond
02:00 ‧ 5m
Flap de Hond
02:05 ‧ 10m
Flap de Hond
02:15 ‧ 10m
Flap de Hond
02:25 ‧ 5m
Flap de Hond
02:30 ‧ 10m
Flap de Hond
02:40 ‧ 5m
Flap de Hond
02:45 ‧ 15m
Meneer Magoo
03:00 ‧ 5m
Meneer Magoo
03:05 ‧ 10m
Meneer Magoo
03:15 ‧ 5m
Meneer Magoo
03:20 ‧ 5m
Meneer Magoo
03:25 ‧ 10m
Meneer Magoo
03:35 ‧ 5m
Meneer Magoo
03:40 ‧ 10m
Meneer Magoo
03:50 ‧ 6m
Lamput
03:56 ‧ 4m
Grizzy en de Lemmings
04:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:05 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:10 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
04:20 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:25 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:30 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
04:40 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:45 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
04:50 ‧ 10m
Machtige Mike
05:00 ‧ 5m
Machtige Mike
05:05 ‧ 5m
Machtige Mike
05:10 ‧ 10m
Machtige Mike
05:20 ‧ 5m
Machtige Mike
05:25 ‧ 5m
Machtige Mike
05:30 ‧ 10m
Machtige Mike
05:40 ‧ 5m
Machtige Mike
05:45 ‧ 8m
Lamput
05:53 ‧ 2m
Lamput
05:55 ‧ 5m
Taffy
06:00 ‧ 5m
Taffy
06:05 ‧ 10m
Taffy
06:15 ‧ 10m
Taffy
06:25 ‧ 10m
Taffy
06:35 ‧ 5m
Taffy
06:40 ‧ 5m
Lamput
06:45 ‧ 15m
Tom en Jerry Show
07:00 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
07:10 ‧ 20m
Thomas de Stoomlocomotief
07:30 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief
07:40 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
08:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
08:05 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
08:10 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
08:30 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
08:35 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
08:40 ‧ 10m
Lamput
08:50 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:10 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:30 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
09:40 ‧ 20m
Looney Tunes Cartoons
10:00 ‧ 10m
Looney Tunes Cartoons
10:10 ‧ 20m
New Looney Tunes
10:30 ‧ 5m
New Looney Tunes
10:35 ‧ 5m
New Looney Tunes
10:40 ‧ 5m
New Looney Tunes
10:45 ‧ 15m
Be Cool, Scooby-Doo!
11:00 ‧ 30m
Ninja Express
11:30 ‧ 10m
Ninja Express
11:40 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
12:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
12:05 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
12:10 ‧ 20m
Looney Tunes Cartoons
12:30 ‧ 10m
Looney Tunes Cartoons
12:40 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
13:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
13:10 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
13:30 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
13:40 ‧ 20m
Tom en Jerry Show
14:00 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
14:05 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
14:10 ‧ 20m
Tom en Jerry Show
14:30 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
14:35 ‧ 5m
Tom en Jerry Show
14:40 ‧ 10m
Lamput
14:50 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief
15:00 ‧ 10m
Thomas de Stoomlocomotief
15:10 ‧ 20m
Grizzy en de Lemmings
15:30 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
15:35 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
15:40 ‧ 20m
Tom en Jerry Show
16:00 ‧ 10m
Tom en Jerry Show
16:10 ‧ 20m
Tom en Jerry in New York
16:30 ‧ 30m
Taffy
17:00 ‧ 5m
Taffy
17:05 ‧ 5m
Taffy
17:10 ‧ 15m
Taffy
17:25 ‧ 10m
Taffy
17:35 ‧ 5m
Taffy
17:40 ‧ 5m
Lamput
17:45 ‧ 15m
Be Cool, Scooby-Doo!
18:00 ‧ 30m
Ninja Express
18:30 ‧ 10m
Ninja Express
18:40 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
19:00 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
19:10 ‧ 20m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
19:30 ‧ 10m
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
19:40 ‧ 20m
Looney Tunes Cartoons
20:00 ‧ 10m
Looney Tunes Cartoons
20:10 ‧ 20m
New Looney Tunes
20:30 ‧ 5m
New Looney Tunes
20:35 ‧ 5m
New Looney Tunes
20:40 ‧ 5m
New Looney Tunes
20:45 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
21:00 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:05 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:10 ‧ 15m
Grizzy en de Lemmings
21:25 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:30 ‧ 10m
Grizzy en de Lemmings
21:40 ‧ 5m
Grizzy en de Lemmings
21:45 ‧ 15m
Meneer Magoo
22:00 ‧ 5m
Meneer Magoo
22:05 ‧ 10m
Meneer Magoo
22:15 ‧ 10m
Meneer Magoo
22:25 ‧ 10m
Meneer Magoo
22:35 ‧ 5m
Meneer Magoo
22:40 ‧ 10m
Lamput
22:50 ‧ 10m
Machtige Mike
23:00 ‧ 5m
Machtige Mike
23:05 ‧ 5m
Machtige Mike
23:10 ‧ 15m
Machtige Mike
23:25 ‧ 5m
Machtige Mike
23:30 ‧ 10m
Machtige Mike
23:40 ‧ 5m
Machtige Mike
23:45 ‧ 15m
BabyTV
57
Dromige Nachten
00:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
00:30 ‧ 30m
Dromige Nachten
01:00 ‧ 30m
Maan en Sterren
01:30 ‧ 30m
BabyTV's nachtelijke melodieën
02:00 ‧ 30m
Slaap Lekker
02:30 ‧ 30m
Welterusten knuffels
03:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
03:30 ‧ 30m
Maan en Sterren
04:00 ‧ 30m
Kalmerende Geluiden
04:30 ‧ 30m
Van Nacht naar Dag
05:00 ‧ 30m
Van Nacht naar Dag
05:30 ‧ 30m
Opstaan met BabyTV Vrienden
06:00 ‧ 30m
Opstaan met BabyTV Vrienden
06:30 ‧ 30m
Goede Morgen uitrekken
07:00 ‧ 30m
Goede Morgen uitrekken
07:30 ‧ 30m
Begin je dag met BabyTV's Vrienden
08:00 ‧ 30m
Flip & Flash en andere verhalen
08:30 ‧ 30m
Teeny & Tiny's Klaslokaal
09:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
09:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
10:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
10:30 ‧ 30m
Verkennen met BabyHood
11:00 ‧ 30m
Flip & Flash en andere verhalen
11:30 ‧ 30m
Teeny & Tiny's Klaslokaal
12:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
12:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
13:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
13:30 ‧ 30m
Verkennen met BabyHood
14:00 ‧ 30m
Flip & Flash en andere verhalen
14:30 ‧ 30m
Teeny & Tiny's Klaslokaal
15:00 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
15:30 ‧ 30m
Magische Eerste Ontdekkingen
16:00 ‧ 30m
Verbeelding Speeltuin
16:30 ‧ 30m
Verkennen met BabyHood
17:00 ‧ 30m
Ontdekken met Vegibugs
17:30 ‧ 30m
Speel & Leer met Liedjes & Gedichtjes
18:00 ‧ 30m
Raadsel Spellen met Tulli & Vrienden
18:30 ‧ 30m
Familie Pret Tijd & Gedichtjes
19:00 ‧ 30m
Familie Pret Tijd & Gedichtjes
19:30 ‧ 30m
Kunst, Activiteit & Muziek Tijd
20:00 ‧ 30m
Klassieke Muzieke & Kalmerende Verhalen
20:30 ‧ 30m
Relax en Ontspan
21:00 ‧ 30m
Relax en Ontspan
21:30 ‧ 30m
Slaap Lekker
22:00 ‧ 30m
Slaap Lekker
22:30 ‧ 30m
Dromige Nachten
23:00 ‧ 30m
Dromige Nachten
23:30 ‧ 30m
Nickelodeon Ukraine
58
SpongeBob SquarePants
23:54 ‧ 24m
Avatar: The Last Airbender
00:18 ‧ 22m